• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@cristi to mi je luto :frowning2: akurat vcera som citala na modromkoniku - posielam link, pise tam jeden chlap, ze tiez im doktor povedal ze nic z toho a nakoniec .... http://www.modrykonik.sk/forum/tema/prstikova-metoda-na-otehotnenie-poznate-ju/?page=2

ale hlavne nevesaj hlavu - kolko uz takych mudrych bolo, ze normalnou cestou nic nebude (len si nahanaju zakazky :grinning:)
20. bře 2012 ve 14:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadia23 nemas pco ?? tak dlho pozitivne testy nie su velmi ok. :unamused:
20. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. bře 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg hej stupa tak sa aspon z toho tesim :grinning:
20. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Moja ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/3937ed
uz ani nemeriam lebo stale spinim, vychlastala som uz flasu cerveneho za posledne dva dni a ms stale nic, trafi ma slak :angry:
a ty ako?? mas uz ms??
20. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 ale ved jasne, z e teraz neoznaci. az po troch zvysenych teplotach by malo. :grinning:
20. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg tak ty ide teda do neba?? netestla si pre istotu ??
u mna z adva dni prcha .. testik biely. cize ideme na dalsie kolo.
20. bře 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha no a kto to ma vediet :grinning: tak uz len cakat .... vikend nemeriam kedze budem na chate a asi sa bude dospavat...hlavne je ze ovu bola aje vsetko ako ma....dnes idem s tym zapalom k dr. cize ani z vou nic nebude super mesiac v keli :confounded: ale tak april je krajsi teplejsi :grinning:
20. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg som dala dalsiu foto.
20. bře 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg naozaj si mohla testnut....ak rano neklesnes urob pre istotu testik :wink:
20. bře 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no musi sa to potvrdit dalsimi teplotami, lebo to by oznacoval ovu pri kazdom jednom vystupe :wink:
20. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Lauri co to je PCO?
20. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No veru idem do neba a potom padnem na hubu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: skusila som 12dpo a nebolo tam nic co by stalo za rec, tak cakam na mrsulu, dnes uz ju citim tak hadam skoro pride... :unamused:
Inak nechapem, preco stale tak stupam a pritom spinim a aj tak stupam :confused: :confused: :confused:
Hm tak veru, ideme dalsie kolo :wink: mne sa maly narodil na velky piatok akurat tak teraz by som kludne mohla skusit porod na vianoce, to by tusim vyslo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
20. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka poraaaaaaaaaaaad ja som takaa koza, konecne mam dnes den volno a testla som a najprv som test namocila a potom mi celyy spadol do misky s mocom hned som ho vytiahla ale co myslis mozem ho brat do uvahy lebo konecne je kraaasne pozitivny :confounded: a este mam jeden tak jedine ze by som dalsi skusila neskor :frowning2:
20. bře 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadia23 akurat, ze posledny sa mi zda dost silny , meias aj teplotu ??
trebalo by vyzistit, ci ovulujes.
20. bře 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 Ja uz nemeriam, lebo spinim tak sa mi nechce sa babrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mrsulku uz citim :unamused: testila som v nedelu pre istotu a nic... inak mm mi cely tento cyklus vravel ze som isto tehu, a on to vedel aj v lete, no teraz sa zial evidentne kopol :pensive: mozno keby sa to neposerie s tym spinenim tak mohlo z toho nieco byt :unamused:
@kemonka no tak super, aspon uz vies ze chlap je ok :wink: tak drzim palceky aby si dopadla co najlepsie potom daj urcite vediet... ja som zvedava na piatok co z dr. vylezie.. asi zvyseny prolaktin predpokladam :confounded:
@kacena85 tak treba urobit este jeden :sweat_smile:
20. bře 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ked sa dari tak sa dari :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirna hm, to ma mrzi :frowning2: a ten hp ti robil gyn.? ja som bola na krv u endokrynologicky dnes, myslis ze mozem aj to povazovat na hp? tiez mavam ms tak cca 60 az 65 dni :unamused:
20. bře 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg hm to ma mrzi, ale ak ju uz citis, nech sa laskavo dotrepe a ide uz do kelu ! aspon na 9 mes . :wink:
20. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha ok, cize merat a cakat co z toho bude :wink:
20. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka Lauri bola som na sone, vajecniky aj maternica boli v poriadku podla Dr. tak netusim. teplotu nemeriam, uz sme s tym prestali. : ) posledny nebol este zachnuty, tak preto je silnejsi.
20. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@kukucg inak som fakt trubka, som ostala takaaa oplasena, ze som hned ten moc vykotila jaaaaaaaaaaaaaaaaaj niekedy mam sama na seba nervy, ved som mohla hned ten druhy test namocit ach jaj co uz
20. bře 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 No vsak nevadi, len ma to spinenie rozculuje, mi pride ze sa zbytocne snazime, lebo ked zacinam spinit na 8-9 dpo tak to nema sancu nieco sa uhniezdit :angry:
20. bře 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 No ukaz foto jak to vyzera :sweat_smile:
20. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@kukucg no akyyy krasny fnuk
20. bře 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nadia23 A ked si meravala, ovulku si mavala?? Ovu testy robis prvy mesiac?
20. bře 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Noooooo paraaaaadny, kasli na to ze si ho okupala a hupsni na muzika :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek