Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kacena85
20. bře 2012

@cristi
@kukucg
@lauritka babule nekupujete novy cas pre zeny, mam doma jedno cislo neviem ci je najnovsie ci z predminuleho tyzdna a tam je pisane podobnost ci nahoda?
avokado ako maternica- ked zena zje jedno tyzdenne, stabilizuju sa ich hormony a ochrania pred rakovinou krcka maternice
figy ako semenniky- su plne zrniecok a rastu zavesene vo dvojici, zvysuju pohyblivost spermii, podporuju mnozenie a bojuju proti muzskej neplodnosti
olivy ako vajecniky- blahodarne posobia na ich spravne fungovanie
tak predsa ten oliv.olej v obklade na nieco je 😀

piefunko
20. bře 2012

@kirna dakujem za odpoved 🙂 no sak ja sa jej to teda skusim spytat v piatok, pozerala som posledne vysledky a bola tam koooooopa kadejakych hormonov a miliarda skratiek bola som z toho jelen 😅 tak drzim palceky a daj vediet ako si dopadla 😉

kukucg
20. bře 2012

@kacena85 Mam agnucaston, vitaminy E, B6, B12, listovku, ascorutin a gynastana cajik 😒 poctivo vsetko uzvivam som zvedava co z toho 😖
Nam sa inak maly podaril hned po vysadi hak, o druhe ked sme sa zacali snazit tak nejak nic, ale potom sme mali pauzu dva mesiaci kvoli mojmu zdraviu a potom hned prvy mesiac sup ale vies ako to dopadlo 😒 a teraz sa snazime 5ty mesiac v podtstate, len fakt zbytocne lebo nieco nie je ok 😠
No utakam s malym k dr, aspon si aj ja uzijem trochu toho pozitivneho slniecka 😵 😵 😵

kacena85
20. bře 2012

@cristi veru urobim ten posledny a kaslem na ne 😉 budem uz len kazde rano merat a pekne snazilkovat aj do ms hehe

kukucg
20. bře 2012

@kacena85 Ze by som sa stavila ja v potravinach?? 😅 😅

kacena85
20. bře 2012

@kukucg a ako vies ze nieco nie je v poriadku aj ste boli na nejake vysetrenia?skus lanove semiacka papat a natierat brucho oliv.olejom aspon na vecer ked ides spat, uvidime co to spravi, ja uz tiez skusakm vsetko mozne, aj moje prve tehu skoncilo neslavne zial tak sa neviem dockat druheho
len chod to ti pomoze vit D robi zazraky a hlavne taaa nalada jarna juuuuj ako by som ozila po tej hnusnej bolestive uplakanej zime

nadia23
20. bře 2012

@kukucg mozno sa trafime aj bez merania. 🙂 treba verit. 🙂

kacena85
20. bře 2012

@kukucg odporucam v dmke 😉 maju tam mlete lanove semiacka a davam si ich kazdy den do jogurtu nielen dobre posobia na creva a travenie ale aj na vajecniky, nic sa nestane ked nebudes papat kazdy den ale ked mas do co ho zamiesat tak pridaj a ja som minuly mesiac mala neskutocne staaale chut na olivy ako by samo moje telo vedelo ze ich potrebujem preto ma ten clanok doslova zaskocil

kukucg
20. bře 2012

@kacena85 no viem ze nie nieco ok ked prekrvacam alebo prespinim dve tretiny cyklu... neviem co sa stalo mojmu telu po tom potrate a kyrete ale zjavne sa s tym nevie vyspariadat 😒 idem este na ten HP tak uvidim 😒 skusim este teda ten olivovy olej 😉
no beziiiiiiiiiim 🙂

cristi
20. bře 2012

@ejvn aha, takze si uz po ovu..stupa ti to dost pomaly,zrejme nemas dostatok progesteronu alebo telo neskor zareaguje teplotou na stupajucu hladinu progesteronu.. no vidis,grafy ja mam ukazkove ,ale co z toho, ak nema mm dostatok kvalitneho streliva 😒 uvidim, ake vysledky budem mat ja,ale az za dva tyzdne a to pojde aj mm na kontrolny spg...

kacena85
20. bře 2012

@kukucg chod chod vonku je kraaasne

kukucg
20. bře 2012

@kacena85 semiacka mam presne tie z dm a davam ich do jogurtu 😉 😉 😵 olivy nemam rada 😝 ale skusim ten olej mozno 😅

lauritka
20. bře 2012

@nadia23 tak to je cudne, tak dlho silne testy. mas velku hladinu LH. mohly by si merat teraz aspon par dni ako to bude vyzerat,

ejvn
20. bře 2012

@cristi no po porade s lauri ovulka este asi nebola, alebo mozno vcera, ale to len podla mojich pocitov - tak ja uz neviem co s tym. mam brat aj duphaston od 11-25DC, ale chcem ho nasadit az po naozaj potvrdenej a zjavnej ovulke. tak cakam

tak nahadz do mm vsetko co si len citala ze pomoze a ukazete tomu .... doktorovi!!!!

nadia23
20. bře 2012

@lauritka Oki dakujem moja za radu, skusim pomerat teplotu. 🙂

kirna
20. bře 2012

@piefunko Pokud máš tabulku s hodnotami, tak to asi nejlépe opravdu posoudí doktor. Také jsem se v tom samozřejmě ztrácela. Já jsem měla vysokou hodnotu testosteronu. Nejsem doktor, ale jestli si pamatuji tak hodnota testu z hormonálního profilu by měla být okolo 0,90 (max.2). Pak už se dá spekulovat. Ale že máš PCO je asi nejlepší na UTZ, že nedozrávají folikuly.
Také přeji ať to dopadne dobře. Ale i s PCO se dá otěhotnět. Jedno dítko již mám a to přirozenou cestou, bez jakýkoliv léků (ohromně velká náhoda, byla jsem se přes půl roku bez menstruace). Teď jen doufám, že ten clostil zabere.

cristi
20. bře 2012

@ejvn pomenim aj ine veci... 😉 napr.spodne pradlo...za volnejsie modely.. vraj tie tesne boxerky mozu mat vplyv na zvysujucu sa teplotu v semenikoch a tym padom sa spermie vlastne udusia... skusame vsetko mozne,len aby sme dali tomu sancu na uspech..papas nejake vitaminky?

cristi
20. bře 2012

@kacena85 drzim palceky 🙂 a lekar mi este vravel,ze je dobre v obdobi plodnych dni sa milovat kazdy den.a pred plodnymi dnami vydrzat aspon 3-4 dni bez snazilkovania sa...

ejvn
20. bře 2012

@cristi beriem cistu kys.listovu, a take nove komplexne vitaminy pre tehotne ladeevita http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-... odporucila mi ich moja dr. ze su nove a cenovo dostupnejsie ako femibion. tiez beriem duphaston, sarapis a papam lanove semienka. skusala som olej, ale tak ma z neho napinalo, ze az. takze tie semienka su pre mna lepsia alternativa. 😀

kacena85
20. bře 2012

@cristi nooo to dava celkom logiku, tak kedze uz mam plodne asik tak sa budeme snazit hehe aj kazdy den pokial bude treba hehe, ved keby som mala dnes ten test pozit. tak ovu je do dvoch dnich ze?tak ale my sme sa dohodli ze ziadne snazenie ale uzivanie milovanie, neda sa to uplne vypnut ale zmiernili sme to tempo a ratanie a sledovanie, testy robim len pre seba a drahy ani nevedel len dnes ked je doma je jak cecok moj tak to videl 😀

kacena85
20. bře 2012

@kukucg vyskusaj on sa po chvilke vstrebe a ked nie tak si daj nejaku vreckovku alebo co aby si nemala vsetko mastne od toho 😉

piefunko
20. bře 2012

@kirna no mne tiez nedozrievaju folikuky, teda aspon mi vravel ze tento mesiac tam ziaden dominantny nevidi, ale minuly mesiac bol... inak vravel ze vajecniky ok, tak hadam by povedal keby tam nieco videl, nieco co sa podoba pco... a clostil urcite zaberie, aj kamoske zabral a bola tehu, teraz uz maju bejby doma 😉 urcite na mna nezabudni a daj vediet ako pokracujes, budem ti drzat palceky nech sa vam (namvsetkym) podari cim skor 😵

cristi
20. bře 2012

@ejvn tak si dobre zasobena..len tie vysledky nezotpovedaju tomu slubenemu efektu 😒 trpezlivost,vsak 😉

jaruska118
20. bře 2012

@cristi s tym tesnym spodnym pradlom je to pravda, tiez nesmie nosit mobil vo vrecku nohavíc a davat si notebook na kolena, pri práci kde vzniká vysoké teplo na tie ,,prepotrebné" 😀 partie je tiez nutné ich nejako chránit.. 🙂

kikusik88
20. bře 2012

@lauritka
@kukucg tak uz som domka od dr. bral mi kultivacny ster...to mam aj volat o vysledky? ja som s azabudla opytat. dostala som masticku uz v aplikatore pre seba. ma posobit 3 dni cuze 3 dni bez styku 😅 mm len tak zasol....potom klasika gynaflor a mm akusi masticku tiez na 3 dni minimalne...cize dnes sexik a potom liecba 😀 aby sme to vydrzali, kedze ideme na chatu

jaruska118
20. bře 2012

dnes poobede robený...29DC 10DPO ale neviem ci sa mozem zesit, lebo ma boli v podbrusku... 😒 v skutocnosti je tmavsia len moj svetovy fotak neodfoti..

kacena85
20. bře 2012

@kukucg
@cristi
@lauritka no co babule je pozitivny ale to je po zaschnuti a asi tak stvrt hodka

kacena85
20. bře 2012

@jaruska118 ja to tam vidiiim 😀

jaruska118
20. bře 2012

@kacena85 kiez by to aj bola pravda...mne sa zda ze to len tak potesi/postrasi a zmizne a budem smutna potom ... 😢 nechcem sa tesit predcasne...

kacena85
20. bře 2012

@jaruska118 a meska ti uz ms vlastne ci aky mavas dlhy cyklus, to ja mam dnes tiez taku dilemu z ovu testu 😉