• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kemonka ta chlorella je super, mne pomohla tiez :wink: ja sa citim divne, pichaju ma vajecniky, dr. mi nasiel na lavom zakrvacany hematom, fazulku vidno nebolo ale bolo vidno dalsie zakrvacanie v maternici.... je mi divne, unavena som strasne....bojim sa ale tak dufam, ze to bude ok. dnes som 4 plus1 asi odhadom lebo este mi to dr. nevedel urcit a HCG som mala 1890....
20. bře 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 A cerstvy bol aky?? tiez pozitiv??
20. bře 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 tak zajtra začínam
a čo znamena že je tam hematom? Zmyzne to, či to nie je dobre, že je taM? :confused:
20. bře 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ jeeej ty brdo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujeeeem mojaa :dizzy_face:
20. bře 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka dakujeem :wink: len ja som sa este ani tesit nezacala.. a asi ani tak skoro neznacnem bojim sa :pensive:
20. bře 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ kraasa mas pozitivny test?????
20. bře 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja som ani netestovala rovno som zabehla k dr., pozitivny vysledok mam z krvi..
20. bře 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg no ked som ho namocila tak slaba ciarka a sla som prec, som bola v tom ze uz neni pozit, teda lebo dosla mama nas kuk tak ze dojdem o chvilu dosla som neskor a tmavol a potom toto
20. bře 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ ja viem :pensive: musiš veriť, tento krat to dotiahneš do uspešného konca :dizzy_face:
20. bře 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ no viiidiiis a predsa to vyslo, ze bolo pohnojene ze?krasa tesim s tebou drzim palceky
@janusa_ Vaaau :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Stasticko sa ti vratilo, to je skvele :wink:
@janusa_ a čo si išla k dr len tak, či si bola objednana?
@kacena85 Tak sup pod perinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka snazim sa verit dufat.. a ja som bola u dr. rano s kolegynkou , a moja dr sa ma pytala ze ako sa mam, a sme sa dostali k tomu ze sestricka stiahla krv aj zo mna..

@kukucg ano je to skvele len dufam ze tak to bude az do konca novembra..
20. bře 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 dakujeem..:slight_smile:
20. bře 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg

babule totok je akaa podpora,ste velmi zlate, uz som skoncila na draheho a min este take tri styri dni sa ma nezbaviiii :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janusa_ to ti vychadza porod na koniec novembrta?preco som bola v tom, ze uz teraz budu decembrovky :dizzy_face:
20. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 cca mi dr povedala ze presnejsie budeme vediet podla ultrazvuku neskor, ale podla nej to bude vychadzat na neskory november ,aj na ff je pisane 28november..
20. bře 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ aha no tak to uz hej koniec pomaly december, heh jaj tesim velmi som pozerala, ci dobre vidim, ze sak to si tyyy a vidis
20. bře 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tu niekde na konikovi som citala, ze na "zlepsenie" ovulacie je dobry grepový džús... máte to niekto vyskúšané? Ďakujem
20. bře 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 šikovna :grinning: držím ti palce nech tu o 2 týždne fotiš tehu testy, ty si taká inak veselá kopa, aspoň tak mi pripadaš cez obrazovku :wink: :wink: :grinning:
20. bře 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka istooo, vyskusaj, ja ho pijem ako mi skonci mrcha, aj dzus aj cerstvy :wink:
20. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ano tak neplanovane necakane ale vyslo to, a prakticky vtedy ked nebolo ani z coho poriadne..
20. bře 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ super, no vidiš to si asi ani nečakala, dobre že si sa dostala k dr :grinning: tak vlastne ako pozeram na graf, tak ti asi ovulku zle vyznačil nie? To asi bola niekedy po 15DC
20. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no ja som sikula hlavne ked nemam :grinning: :grinning: :grinning:
snazim sa byt vesela kopa, po minulom otrasnom roku som povedala dost a otocila vsetko uplna naopak a ako tak pozeram zatial to vychadza tak duuufam, ze to tak budem a bude fotiiiiit juj teraz este teplotky uvidime co dalej ale tesiiim ako male dieta z toho ovu testu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ praaaaaaaaaave vtedy sa zadari, o to ide, nemysleli ste na to, nesilili netlacili a vidis
20. bře 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka teraz ma ovu vooobec netrapi :wink:ale dr. som sa pytala tak ze po pregnyle vecsinou do troch dni je ovu.. hlavne je ze je tam hcg , konkretne 295,5 , a hlavne je ze aby bolo vsetko dobre,.,
20. bře 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85
@bordulka
aj ja to pijem, je vraj dobry na plodny hlien, ja som sice zatial nič nezaznamenala, ale tak uškodiť neuškodi :grinning:
a ktorú značku kupuješ? @kacena85 ja zvyknem cappy, ten sa mi zda taky .....celkom ok
20. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 je dufam ze nie tak na kratko ako minuly mesiac :pensive:
a tebe ako sa dari? :slight_smile:
20. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek