• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@kacena85 No moja dr tiez celkom nechape lebo mi dala lieky co by to mali udrzat, na sone bolo ok vsetko, takze v podtste zostavaju hormony, no uvidime co sa ukaze na tom profile hormonalnom :unamused:
no jednak si platim dnp, z maxima a budu to vyhodene prachy ak nic, ale ma to u nas aj ine dovody :unamused: snazim sa na to nemysliet ale chyta ma panika obcas :pensive:
21. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, měla bych na Vás prosbičku. Nevíte, co může kromě ovulace ovlivňovat Ovu testy? Mám je stále pozitivní.

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/snailka/grafy?c=-8588708776854775808
21. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda je možné mít OVU už 5DC. Beru od 3DC clostil a dnes mi BT vyskočila o 0,2 stupně. Viz graf :-/ Jinak tento graf zatím vypadá stejně jako ten z minulého cyklu :-/
Jo a ještě se chci zeptat, co se stane, když přestanu ten clostil brát?? Spolkla jsem zatím 4 tabletky. (2 dny) ale je mi po něm šíleně mizerně. Potím se, chvíli zima, pak jsem úplně mokrá- ale úplně, třeští mě hlava atd.... :frowning2:
Moc díky za odpověď
www.fertilityfriend.com/home/3b9c00
21. bře 2012 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kočky....tak mam za sebou HSG...no des, co vam poviem, nikdy viac...ale vysledok je asi taky, ze jeden vajcovod nepriechodny, obsahuje v sebe tekutinu, ktora posobi toxicky na embryo, takze mozem sa ja snazit, merat, chodit po ivf, iui, vsetko marne :( vajcovod musi ist von, takze ma caka tretia laparka...no a ako keby toho nebolo dost, tak este aj srdieckova maternica :( @irsina83...ty si tusim pisala, ze ju mas,ze? je to velky problem? :frowning2:
21. bře 2012 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukina27 to este ovu podla mna nebude, aj minuly graf ti to tak isto vyskocilo na zaciatku
21. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kikusik88 Super moja, len tak dalej :wink:
21. bře 2012 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
baby len pre informaciu, čo znamena v tych vašich grafoch ten riadok BD a tie značky AM PM X ???
21. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@snailka vyzera, ze ovu prebhla, ale pozitivni znamena, ze ich mas silne alebo len vidis stale tu druhu ?? :slight_smile:

@kukina27 teploty ti mohla vyskocit od clostylu, ten moze na zaciatku teploty zvysit, ale potom by si mala zase klesnut. takz epockaj na dalsie teploty.
21. bře 2012 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili78 ej do prdele. takze jedine laparka. :unamused:
21. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@vejula BD je pohlavny styk. AM- doobedu, PM- poobede. X- aspon dvakrat za den :grinning: aj aj
21. bře 2012 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka Holky a co si myslíte o tom vysazení clostíku??? Stane se něco?? Fakt mi je mizerně. A pořád mě straší možná dvojčátka :frowning2:
21. bře 2012 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte tak ja dnes takto... raz dole, raz hore... :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/3b3e3d

@elebe moja a co ty? tiez sa ti nejako nechce hore :zipper_mouth: asi sa musime ist dobit slnieckom, nech nam stupne ta teplotka poriadne :grinning: a ako drahy? uz ste ok?
21. bře 2012 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka a ja som bola v tom ze to X- je ze niekedy uprostred dna - ani rano a ani vecer. lebo je tam este jedna moznost BOTH a vtedy ti da dve XX- ze aj aj. tak teraz neviem :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 08:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ten 13. den byly obě čárky stejně silné, včera 18. den byla testovací čárka výrazně silnější. Žádné léky neberu, ani nejsem nemocná.
21. bře 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
21. bře 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ejvn aha. ano. pardon X je neurceny cas - raz za den. a dve XX je aj rano aj vecer, ale to znamena, ze moze byt aj trikrat, alebo styrikrat :grinning:
21. bře 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
21. bře 2012 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukina27 no mozes mat horsiu reakciu.. ale to musi byt fakt vsetko super plodne aby sa oplodnili obidve vajicka. tolko babuliek berie clostyl a dvojcatka nemaju :wink:
21. bře 2012 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka :grinning: lebo ja som tiez zadavala X, ale az taky priebornik, ze 2x, 3x,... za den nie som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 09:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka skodaaaa :frowning2: tak som ti drzala palce
21. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ejvn hehe a ja som myslela že X je v noci, že ani nie rano ani nie poobede :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ...no uz tretia :( len ci to aj bude mat nejaky osoh, ked ja mam toho tolko :( pco, trombofilna mutacia, teraz ta srdieckova maternica, nizke amh :frowning2: ja mam snad vsetky diagnozy suvisiace s neplodnostou :cry:
21. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@snailka hmm. no ale testy mas pozitivne kolko dni ?? ?? a teda dobre by bolo vidiet foto.
ak so vcera mala vyrazny. tak si mohla mat uz a j ovulku kratko na to, ked si dnes stupla.
sice vacsinou pride do dvoch dni,
ale mohla si mat uz velky folik.
21. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka
Kurňa :angry: to mě mrzí ....
Ideme dalej .. :slight_smile: Držím pěsti stále Lauri, jednou se to přece podařit musí ! :dizzy_face:
21. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kemonka :grinning: :grinning: no to je tiez moznost
21. bře 2012 v 09:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili78 no ja nemam zase ziadnu a aj tak to nejde. tak neviem, ci nie je lepsie mat problem a riesit ho, alebo nemat ziaden a musis cakat na zazrak :grinning: niekedy by som si priala bordel v cykloch , potom mi nasadia liecbu a je to.
ale toto je na nervy , vsetko super a aj tak nic :unamused:
21. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka Manžel si přečetl leták od clostilu a říkal, že tento měsíc nesexujeme! Dvojčata ani náhodou :-/ Taky se bojím!! Prostě opravdu nevím, zda brát, nebo ne.
21. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
21. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
na druhej strane, to vyzeralo aspon ukazkovo- ten grafik, mozno tie cajiky a imelo kvapky :slight_smile: cize v tom budem pokracovat :wink:
21. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka ....ved ano, to musi byt na porazenie...vsetko mat ok a aj tak to nejde...ja aspon viem preco to nejde...ale normalne mam strach absolvovat dalsie vysetrenie, ze co mi zase zistia :frowning2: a po tom vcerajsom sa este budem dlho spamatvat...som myslela, ze ma roztrhne, strasné brrr
21. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek