• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@kukucg isla som skor domov,boli mi strasne,pridalo sa zvracanie,nic okrem fatry som do seba nedostala,o 23 som sla na pohotovost,bolo mi na odpadnutie,dali mi injekciu a ci nechcem ist rovno na infekcne,ze je teraz taka viroza.rano som mala aj teplotu 37,5 takze nase snazenie konci ;(
Teraz som bola u obvodneho,jeho prva otazka- nie ste tehu,to asi tazko ved to by boli skoro priznaky
Antib.mi nedal,ze som dehydrovana tak mam lezat,dieta,vela pit,boli ma cele telo,klby hlavne
22. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Och tak to ma mrzi, musela ta drapnut nejaka potvorska viroza veru :unamused: Tak sa daj rychlo do poriadku :wink: inak ste snazilkovali predsa :wink: a keby nie tak zase nabuduce :wink:
22. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 si milá, žial, neviem co to je ale teploty su stale vysoko, test negativny a dnes uz sa vazne spustila mrcha. Meriam si poctivo a fakt, nechapem, ze ani teplotam sa v tomto neda verit. :frowning2:
moj dnesny graf nema zaznacenu mrchu aby ma neprehodil do noveho. http://www.fertilityfriend.com/home/3af907
22. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach joj mrcha mrchavá dorazila tak začíname od znovu.
22. bře 2012 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jeej ja som tiez preventivne nasadila mm Ecko a Q10, sebe calibrum babyplan a listovku. aj alchemilku pijem, sice vsade pisu baby ze do ovu, ale ja ovu nemam :frowning2: tak som to pila do 15dc.... my sme len na zaciatku este :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no drzim ti palceky nech vsetko ide ako ma a nech vam to vyjde konecne :wink:
22. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko baby tak vcera som urobila ovu test a uz bol slaby…takze asi fakt bola ovu skor (vsak by sa uz patrilo nekojim 3 mesiace tak som dufala,ze prolaktin klesne) alebo nebola vobec tento mesiac ale mavam kazdy mesiac tak myslim pozitivne J ked nie tak fasa….a bud.mesiac testim od zaciatku a nenecham nic na nahodu….co si o tom myslite? @lauritka?
22. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg snazilkovali tak sa uvidti,dnesnu teplotu nemozem brat do uvahy,tak uvidim,co bude a zmeriam zajtra,v tej robote ma uz budu mat plne zuby,po 3 mesiacoch pn som bola dva tyzdne v robote a teraz opat pn ach
22. bře 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah tak to fakt nechápem :unamused:
22. bře 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah Teplota nemusi klesnut pred mrchou, mne klesa az pocas nej, niekedy az ku koncu kym sa dostnem na svoje predovulacne teploty
22. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak co povies na to, ako to teraz oznacilo? http://www.fertilityfriend.com/home/ejvn aj podla mojich pocitov to bolo asi vtedy, ale ty si vravela az na 14DC, tak teraz neviem, lebo dnes som zasa klesla a nie stupla. taktiez neviem co s tym dufikom, uz mozem zacat brat? alebo este pockat do zajtra? dakujem
22. bře 2012 v 09:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Fuha tak to ano, to nebudu moc radi, ale tak nenavyberas si :unamused:
Hm tak pockaj na dlasie teplotky a uvidis ci ta uvula bola :wink:
22. bře 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mozno pren iekoho hlupa otazka, ale ozaj sa tomu nerozumiem a chcela by som :slight_smile: ako sa kontroluje krcok maternice pocas cyklu ? dakujem
22. bře 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana no bez merania sa to tazko potvrdi. test nestaci.
22. bře 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn niekedy to moze klesnut na 2-3 dpo na jedne den. takza ak zajtra pojdes hore, tak je to dobre a ovu bola. dufik uz mozes dat, to velky vplyv mat nebude.
22. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem :slight_smile:
22. bře 2012 v 09:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj...prosím ťa u teba babule kupujú tie ovu testy aj tehu testy?...
22. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusip ahoj ja som trosku klesla..
http://www.fertilityfriend.com/home/Marti842
a mam taku strasnu ryyyyymu :( a neviem cim to je ale uz zo 3 dni sa budim rano o piatej az siestej..a samaaa.. ako keby mi ten spanok stacil..
a vcera na veceru som sa fakt ze prezrala pizzy a rano som sa zobudila s takou strasnou bolestou brucha od hladu, ze to nechapem...
22. bře 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ano, napis mi IP. :slight_smile:
22. bře 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ovlivňuje clostilbegyt BT???????????
Mám už 2 dny 36,9, což je u mě v minulých grafech už po OVU BT ( teplota na cover line)
www.fertilityfriend.com/home/3b9c00
22. bře 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ahoj, to vyzera super, dakujem krasne :slight_smile:
22. bře 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah tak tak, ako napísala @kukucg - teplota niektorej klesá prudko, inej postupne, no a niektorým ženám v 1DC vôbec neklesne, až počas krvácania. môže sa to u jednej ženy meniť aj počas jednotlivých cyklov. pozorujem sama na sebe. dnes mám dosať a klesla som mierne z 39,95 na 36,80, takže asi sa to spustí až večer :wink:
22. bře 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak nemáš za čo, hlavne treba pamätať na dve veci: poloha krčka je relatívna - čo je u jednej ženy vysoko, u druhej je stredne vysoko a pod., takže sa to musíš naučiť porovnávať len sama so sebou. dostať ten správny odhad a posúdenie trvá minimálne jeden-dva cykly (a to musíš zisťovať každý deň :slight_smile: ). no a druhá vec, je to len doplnková metóda k BT a testíkom :wink:
22. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah :grinning: prepáč tá prvá teplota u mňa mala byť uvedená 36,95 (nie 39,95)
22. bře 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka No to by bol riadny pokles :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. bře 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah Tento cyklus som uz ku konce nemarala, lebo spinim, ale aj tie cykly predtym som moc neklesla, alebo vobec a mrchusa prisla
22. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no to by som už tak trochu umierala :sweat_smile: inak počas luteálky sa potím jak somár v kufri, úplne cítim tú bazálku zvýšenú. a potom keď klesnem, tak ani nemusím merať a viem že je to v háji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka Aaale co si, to by si este prezila :sweat_smile: :sweat_smile: No inak aj mavam normalne take navaly tepla v lutealke, sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja vzdy zacnem slabo krvacat alebo spinit okolo 9dpo takze ani necakam na pokles a viem ze je to v haji :angry: :angry:
22. bře 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek