• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
baby niekde som citala ze priznakom moze byt aj ryma... ale myslite,z e by trvala iba chvilku? lebo vcera po obede zacala a dneska rano bola riadna a terz uz vobec nic :astonished:
22. bře 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zelovocka ahoj, aj ja skušam ten krčok, hlien som sa už naučila ale ten krčok neviem odhadnuť, kde čo ako je :grinning: Ja mam pocit, že to tam mam tesne a furt na niečo naražam :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi Pekny grafik moja :dizzy_face:
22. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak Mozno skus este ten vitex, niekde som tu citalaa ze pomaha aj babam s PCO :wink:
22. bře 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp Ja mavam skor pred nou, ked uz mam ovu, hlienik uz je pokazeny, dokonca sa mi kazi uz den pred ovu :sweat_smile:
22. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ďakujem za odpoveď, som si myslela, len na tej teplote som zamrzla, tak teraz neviem čo vlastne. No uvidíme... :unamused:
22. bře 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg dakujem za tip :slight_smile: to je caj ci kvapky?
22. bře 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak daju sa objednat semienka, a z nich mozes robit caj, alebo jedna bylinkarka odporuca pomliet ich a rano na lacno pol lyzicky zapit gynastan cajom. Ja som zacal uzivat agnucaston, to je extrakt z vitexu v tabletkach. On zvyzuje hladinu LH, napomaha uvolnovaniu vajicka, a potom spravnej funkcii zleteho telieska a znizuje aj prolaktin :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp uvidis co bude dalej :wink:
22. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annavi :slight_smile: hej jasne. :wink:

@lienkapp mam, napis mi IP. :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg super, dakujem ! kupim si aj ja agnucaston :slight_smile:
22. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak No tej je ale na recept, ale niektore baby ho bez problemov kupili aj bez neho, tak neviem ako to je :unamused:
22. bře 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg aha no ved to, lebo ja som ho tu nasla na volno http://www.najlekaren.eu/fytofarnaka/2763-agnucaston-tbl-30-.html .uvidim, ako sa k nim dostanem.
22. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ahoj, no ja sa v zisťovaní polohy krčka až tak nevyznám, nechce sa mi každý deň "premackávať sa" prstami :grinning: stačí že už od teplomera som závislá :grinning: :grinning:
22. bře 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@micak No tak skus teda, uvidis :wink:
22. bře 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 nie do 39 ale do 38rokov ,ak ju prekrocis, tak mas smolu...to mi lekar prizvukoval,ze este mam k dobru 364dni,lebo den pred pohovorom som mala narodeniny...velmi drzim palceky,aby sa Vam nakoniec podarilo splodit a donosit babenko pomocou vedy a mediciny :slight_smile: vela stastia,to budete tiez potrebovat :slight_smile:
22. bře 2012 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana no uz mozes byt teoreticky po ovu, ak este zajtra stupnes, dnes ti nemusela uplne zareagovat este teplota.
22. bře 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Je to cudne tento mesiac. Ten den, kde mam pozitivny ovu test, nebol uplne pozitivny, troska chybalo. Den predtym som merala doobde a poobede a tiez troska chybalo a nasledujuci den (cize 15 DC) uz pomaly slabol - 16DC uz bola ciarka uplne slaba. Cize ten vrchol LH bol niekedy medzi 14 a 15 a ovu mozno aj 15. Len tie teploty nesedia vobec a hlavne nie ten pokles vcera, to by nemohol byt ani implementacny :angry: Pocitovo a podla ovu bolesti by som tipovala 15DC. NO som zvedava, necham sa prekvapit, ci a kedy pride mrcha :grinning:
22. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana no uvidi zajtra ci stupnes :slight_smile:
22. bře 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Tak som sa dockala, stupla som a zaznacilo aj ovulku. http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2 Snazili sme sa dosta, tak uvidim, co z toho bude. Inak je normalne mat po ovulke taky kremovy vytok?
22. bře 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, já nějak stoupám :-/ http://www.fertilityfriend.com/home/Evika
22. bře 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi toto už mavas inokedy poovulacne teploty? ten minulý cyklus mi prijde skôr anovulacny, tak ak predsa len uz ovu bola, tak by to bol dôsledok anovulaku...
a aspoň ste mali sexik na konci MS, či vôbec?
22. bře 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. bře 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evakva tak vidis ;) ano je to normalne. ze to skremovatie, mozes mat toho viac kludne pocas LF.
22. bře 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 na konci MS? jako ted? zatím ne, není cas...ale jestli myslíš na konci minulého cyklu,tak to jo,sice ho tam nemám zapsaný,ale byl :wink: ale i mě přijde ten minulý anovulační...jako všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/3bcb6f nechapem tomu vyznaceniu ovu,podla mna bola v pondelok-utorok,dva-tri dni po oznaceni grafom. a aj vysetrenie u dr tak vravi.nechapem preco to graf vyznacil tak skoro na sobotu,ked v pondelok zas nastal pomerne velky pokles a az po nom pekne teploty stupaju. :confused: ci stale neviem graf citat? :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka cervenu ciaru nemas plnu, takze si nie je sam isty, keby si mala dalsie priznaky - ovu test, krcok, hlien pomohlo by mu to vhodnejsie urcit ovu... ale ako hovori lauritka - je to iba program :wink:
22. bře 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobocka toho 19.-týho mohlo být zahnízdění, kukni do mýho alba, mám to podobně.... tak snad nám teď ta teplota bude jen a jen stoupat...:slight_smile:
22. bře 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 heh dakujem, myslism si to iste..ani sa nam tolko nechce ze kazdy den
22. bře 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek