• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elebe no ja som ho tiez brala az od 5dc 2xdenne
23. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no ja som ho tiež tak brala a ovu som potom mala okolo 18DC a tak teraz chcem skúsiť od 3DC či príjde ovu trošku skôr :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2012 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no vidis to moja, ja som vravela ze on si tam pekne v tichosti rastie :dizzy_face: super, teskam sa!! a som rada aj ze doma vsetko ok, tak mozete dnes a cely vikend snazilkovat :grinning: :grinning:
23. bře 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 jasne jeden uspesny by bohate stacil aj mne :grinning: nejde mi FF, nevidim ako si dnes na tom, ale citam ze si vystupila... takze vyzera ze vcera mohla byt... :wink: a inak haluz, sa mi snivalo ze rano som si ta tu nasla (lebo vecer som ti uz neodpisala, zaspala som :sweat_smile: ) a pisala si ze uz si tehu, tak verim ze sa to coskoro splni :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no uvidím či naozaj bude....lebo tento mesiac som už jeden folík mala a nepraskol :angry: :angry: doki vravel že vidi nejakú spätnú väzbu maternice :confused: že to asi preto že mala byť už ovu a nebola...tak uvidím či tento folík praskne :angry: tento mesiac je nejaký naprd :angry: ale aspoň doma je už všetko v pohode :sweat_smile:
23. bře 2012 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe aha jasne chapem
23. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula ano bola som :wink:
23. bře 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 zlatko parada, vidis ovu bola :wink:
23. bře 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja to vidim na testik :wink: co ty na to???
23. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 drzim palce aby to tak nebolo :wink:
23. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule
tak vcera som meranie vynechala, v stredu vecer ma zacalo prehanat, zvracala som, dr prve co sa spytal, ze nie ste tehuu :confused: to by boli priznaky asi dost rychlo heh, stredu vecer sa k tomu pridala aj teplota, aj vcera rano este bola tak som nemerala, dnes som zmerala a vyzera to na klasika po ovu teplota u mna, aj ked viem, ze to moze byt ovplyvnene, a opat PN do pondelka :angry:
graf
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/grafy?c=-8588706184854775808
23. bře 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 uz mi to ideee, waaau aky krasny grafik :dizzy_face: :dizzy_face: poistili ste? ak nie, sup dneska :grinning:
23. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 dufam, ze sa bude drzat hore, a myslis, ze je to v poriadku, ked ma este stale boli ten vajecnik, kde bol folik?nemalo by to prestat boliet ked praskne?
23. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko jasne, vcera sme poistili a pistime aj dnes, ale sa trosku bojim, aby ta teplotka zajtra neklesla, uff.
23. bře 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 a u gyn vsetko ok?
23. bře 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 tak ale ja to takto mám každý mesiac a potom klesnem...takže myslím,že by mi to trošku ukázalo inak , keby bolo tehu ,nie?..a nie takto klasicky....uvidím cez veekend...ak má v pondelok prísť mrcha isto už zajtra budem aspoň o stupeň mať menej...síce dnes som merala o 3/4 jhodinu skôr...ako vždy..takže možno aj teplotka by bola o stupeň viac...ale neverím...uvidím
23. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusip krasne stupas :slight_smile:... u mna este testovanie nehrozi a moc sa mi ani nepaci,z e sa uz nedrzim na tej svojej urovni ako pred dvoma dnami :(
http://www.fertilityfriend.com/home/Marti842
23. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 @elebe babule ja dnes takto.... http://www.fertilityfriend.com/home/3b3e3d

nebavi ma to :rolling_eyes: uz nech je novy cyklus, snad mi ten dufik rozbehne ovu na buduci mesiac
23. bře 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko pozerám že aj ty si mala pozitívny ovu test :confused: :confused: ja tak isto a prd z toho....nechápem to....aj ja už chcem nový cyklus :rolling_eyes: nech nabehnem na clostil :rolling_eyes:
23. bře 2012 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko neboj dufik zaberie :wink:
23. bře 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ vy ste sa snazili az 2 dni po ovu? chichi to to vajicko musi byt riadny silak :slight_smile:
23. bře 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zardia velmi silno sa drrrrrrrz. uvidime do tyzdna urcite. :wink: a tvoj pokles nie je nic moc,..takze pokoj,.....dockas sa,...uvidis :slight_smile:
23. bře 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 v tomto teple??? jasne ze neklesne, a ked tak len malililililinko :wink:
23. bře 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 No paradne si vyletela :confused: :confused: :dizzy_face: ktovie ci sa da na teplotky spolahnut ked si chora, ale telesnu teplotu uz nemas zvyzenu, ci??
Ja uz paradne krvacam, len totrvalo vyse tyzdna kym sa to rozbehlo :angry:
23. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hej hej mala a to ma uplne zmiatlo lebo dr. mi na 13dc poveal ze ziaden dominantny folik, ze dame ten dufik a buduci mesiac na 13dc mam prist, ze dufik by to mal rozbehnut... tak neviem, podla mna to rozbehne skor clostil ako dufik, ci? :sweat_smile:
co myslis @januliatko1985
kazdopadne uz nech mame s @elebe po ms a druhy cyklus, ze moja :grinning:
23. bře 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no ja neviem :confused: ja som dufík nikdy nemala a myslím že ho ani nepotrebujem :sweat_smile: ja skôr ten clostil,lebo predtým som mávala anovuláky a clostil to rozbehol a teraz som si ho vypýtala,lebo mávam neskoro ovulu a chcem aby bola skôr :angry:
23. bře 2012 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg aooj, jaj idem ti ten naramok odfotit, ten druhy som nestihla ani kupit :angry: , nevadi
no teplotu som mala naposledy zvysenu cca vcera okolo 16hod na 37,2, ale keby ma vidis vcera rano ked som si dala teplomer zvnutra a vyberem ze 38,2 skoro mi oci vyleteli :grinning: tak hadam uz je to ok, zaludok uz neboli, len hlava mi ide prasknut, a nasadene dieta, vcera jeden rozok suchy, suchare a banan krasa
23. bře 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi nie, myslela som teraz v novom cykle...
@kikusik88 ved netreba to silit :wink:
23. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg chcela som ti vlozit obrazok do ip ale tam sa neda prilozit priloha, dam ti to sem alebo do temy bylinkarka alebo na mail??
23. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Nerob si starosti, ved si chorobec teraz :wink: :wink: Ja som mala v minulom cykle take teploty tak som nakoniec ani nemerala, fakt som nevedela ci to brat ci nie ci co... :unamused:
Tak ale hlavne ze ti uz je lepsie :wink: Mas aspon dietku fajnovu :sweat_smile: aj men by sa zisla :sweat_smile: :sweat_smile:
23. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby kedy zvykne fertilityfriend naznacit ovu? az po tych 6tich dnoch zvysenej teploty?
http://www.fertilityfriend.com/home/amexa1
23. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek