• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lienkapp 27?? ved to je nic. :rolling_eyes: jaky to je vek ?? paneboze. to je hrozne ako strasia zeny :angry:

na umele mas este cas. najprv treba LSK, upravit cyklus, pripadn emuz na spg. este sa potom daju skusit inseminacie aa az potom umele.
ved nemas konecnu diagnozu. mas maternicu aj vajickovody a vajecniky. :slight_smile: :wink:
23. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacena85 Ano moja, dolsa :dizzy_face: :dizzy_face: Krasny je, inak ten naramok som aj videla na niektorej stranke ale teda take nausnicky som nevidela nikde :confused: :dizzy_face:
23. bře 2012 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ta prva ciarka bola asi raz tak tmava ako ta druha :wink:
23. bře 2012 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko nemas foto? ;) a dalej netestujes?? co ked to este nebol vrchol a pride neskor ? ? :slight_smile:
23. bře 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka hmm, tak dnes teplota znova 36,1 a ovu mi prehodilo znovu z 13 na 11DC - co si o tom myslis, uz som mala len stupat nie? tak bola vlastne ovulka alebo este nie. boze som taka zmetene z toho
23. bře 2012 ve 12:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka manžel už bol na spg. Všetko O.K. On nás hneď poslal na spg, aby vedel, či netreba aj manžela riešiť. Aspoň niečo pozitívne.
23. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejvn daj mi grafik.
23. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
23. bře 2012 ve 12:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lienkapp tak to je super. takzy poriesit len teba treba. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kukucg to som kupovala v tom nasom bonsaji tiez, tak ak by si chcela daj vedet kupim ti a poslem :wink:
23. bře 2012 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka no dalej nie, teploty ma odradili :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechcela som zbytocne minat testiky... sak viacmenej sa snazime obden tak ak by niekedy este alebo uz bola, hadam by sa cosi uslo z plavcov :grinning:
foto je z mobilu, fotak bol daleko :grinning:
23. bře 2012 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejvn no tvari sa to dvojfazovo, ale zase teploty minuly cyklus.. 36,1 by mala byt este tvoja predovulacna.
musime este cakat na dalsie teploty,
ozaj bola si na vysetreni stitky ???
23. bře 2012 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko no tak tam niet pochyb, fakt uplne pozitivny. :zipper_mouth:
23. bře 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka raz ano asi pred 2,5 rokom, vravel ze tam mam malinku cystu, ale ze to maju skoro vsetci a nevedia o tom, ze to nic nie je a inak vsetko ok, aj vysledky z krvi.
23. bře 2012 ve 12:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejvn hmm. no lebo mas dost nizke teploty a to moze niekedy signalizovat problem so stitnou zlazou.
23. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka no ved aj mne sa zda ze sa to tak tvari, a dokonca teraz nemam uz ani hlien ani bolesti, rano ked som pozrela na teplomer, tak ma skoro porazilo - ZNOVA - lebo nejako sa vzdy drzim v tej rovine
23. bře 2012 ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka no aspon v tomto som sa nemylila :grinning: :grinning: no co, snad o mesiac bude pozitivny aj s ovu a teplotkami :sunglasses:
23. bře 2012 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka aj ked meriam v ustach tak su nizke? lebo som pocula, ze tie su nizsie oproti tym co merias dolu
23. bře 2012 ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejvn aha, tak to moze byt tym :slight_smile:
23. bře 2012 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
23. bře 2012 ve 12:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ejvn dakujem ti za dnesnu pomoc :grinning: budem ja stale cakat na dalsie teploty - mam pocit, ze tento cyklus sa nikam neposuvam - taha sa to ako sopel :grinning: :grinning:
23. bře 2012 ve 12:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@irsina83 a videl už srdiečko?
23. bře 2012 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@vejula ie to je este skoro, srdiecko je vidiet az v 7tt a ja som iba v 5tt :wink:
23. bře 2012 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@irsina83 to sme skoro rovnako na tom,..s tym,..ze ja tu istotu este nemam :wink:
23. bře 2012 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka @elebe @januliatko1985
tak babulky hlasim prichod od dr.... zvyseny prolaktin, blokuje ovu... dala mi medocriptin od dnes 0,5tbl denne, dlhodobo, ze po 6tich tyzdnoch sa cyklus zacne upravovat, mozno aj skor ale urcite nie okamzite :frowning2: no nic to, idem do toho, vravela ze dufik v pohode mozem brat s tym a ze mi drzi palce aby som sa dala skoro dokopy :sweat_smile: tak dnes zacinam... asi nemate s tymto liekom skusenosti, ze? :confused:
23. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@irsina83 a čo ti teda vlastne povedal na poradni?
23. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj, aj meriam, ale zatial to je take vselijake na zaciatok cyklu... ale uz predvcerom ma zacolo pichat vo vajecnikoch, raz v pravom, raz v lavom a vcera som mala taky bielkovy vytok a aj dnes este... tak neviem co si mam o tom mysliet
23. bře 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko no tak vidis. mame pricinu. j asom brala parloder na prolaktin. mne sa to upravilo potom.
23. bře 2012 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka :slight_smile: a brala si ho kolko? ked sa ti upravil, potom si to vysadila?
no nemam na vyber, idem do toho, ale citam ze sa na to nemoze pit alkohol... a buduci vikend ideme na svadbu :angry: nie ze by som bola nejaky alkac... ale :grinning: :grinning:
23. bře 2012 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko dlhodobo, asi rok, neviem uz presne, to bolo davno :slight_smile:
23. bře 2012 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek