• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@mattuliatko30
Ahojky, jakpak to s tebou vypadá ??? :slight_smile:
25. bře 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no uvidis zajtra, drzim palce :wink:
25. bře 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/vlamida/grafy?c=-8588709640854775808 .no chcela by som sa vas opytat,ze ako sa vlastne citaju grafy.lebo co ja viem,ze teplota pred ovu klesne a potom uz stupa.teda caka sa na pokles a potom nastava stupanie a to ovu znaci.graf mi zaznacil ovu na 13.3. co vlastne teplotovo sedi,lebo vtedy bola teplota najnizsie a potom uz len stupala.sice stupala nepravidelne.boli aj poklesy,no stupala.lenze ovu bola 19.3.(to mam aj dr potvrdene) .odvtedy su teploty vyssie aj ked vcera a predvcerom to kleslo,no dnes zas stuplo.tak ja naozaj neviem podla coho mam ten graf citat,coho sa pridrzat.podotykam,ze ff mi oznacil ovu na 17.3. :confused:
25. bře 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no tak to hej a budem velmi rada ked sa budu diat tento cyklus tie zazraky :dizzy_face: jo tato faza cyklu je najhorsia asi, v napati, rano teplomer a uz cakaam cakaaam, ale tak som si povedala, ze to nemozem silit a brat tak vazne proste bud alebo a ked nie ide sa dalej ja sa potesim aj tej mrche veru
25. bře 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka ten jednodovy pokles moze byt implantacny :wink:
25. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 snad sa zazraky udeju, aj ja mam toto obdobie nervacne lebo sa sleduem...ale teraz sme boli na chate tak so en rano odmerala a napisala...cize ziadny stres pocas dna a teraz uz vlastne na to ani nemyslim...len odmeriam a ani netusim ako som uz 6 dpo :sweat_smile: este raz 6 a hadam budu //
25. bře 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 praveze nemoze.som si ista,ze tehu nie som.este sa nesnazime,davame si pozor,ja len teplotu meriam,lebo sa o dake dva mesiace snazit chceme,tak chcem dopredu vediet ako moje telo funguje.v merani bt a citani grafov som uplny novacik,toto je moj prvy graf a po pravde som z toho jelen :sweat_smile: :grinning:
25. bře 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka ja som tiez riesila women zone, no ff je lepsi, pekne napise ovu a dpo...cize sa mi viac paci a som si ista ze ma neklame :sweat_smile: aspon dufam...skus sa popytat lauritky, ta je v tom majsterka
25. bře 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka ovu testiky by prospeli, keby si robila :slight_smile:
ja tam tiez vidim ovu na 17.3 ako som ti uz nedavno pisala.
teplota sa musi zvysit NAD uroven predchadzajucich merani... a ten jeden vyskok predtym este nebol ovulacny, lebo dalsie dve teploty si mala dole. a az potom si vysla NAD:

suhlaism, ze FF je prehladnejsi. :wink:
25. bře 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 dakujem.aj na ff mam graf,ale hlienovo to bol velmi nejasny cyklus,teda som nemohla ani poriadne zapisovat a testovat budem az ten dalsi cyklus.som si myslela,ze merat bazalku bude stacit,no nestaci,takze sa musim naucit citat graf a testovat,nech ten dalsi cyklus uz je jasnejsi :slight_smile: na ff mi ovu zaznacilo cervenociarkovane a na 16.3.(nie 17.3.-to som sa pomylila) aha tu to je http://www.fertilityfriend.com/home/3bcb6f
25. bře 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja viem,lenze co potom tie vajicka co videl dr 19.3? :confused: to ma matie :confused:
25. bře 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka ale 17 ju mas zaznacenu...len 16 Dc :wink:
no preto je ciarkovana lebo ma malo info..hlien, krcok atd...ono asi kym nepadnes pod ciaru tak to nevadi..neiem :confused:
25. bře 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka inak ja som uz 3 dni mala teplotu vysoku a dr. v karte uviedol folik 20mm ..bolo to v decembri tak uz neviem
25. bře 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby a kedy je najlepsie si robit tie ovu testiky.ja zajtra mam 10DC chcem merat a chcem zacat aj s ovu testikmi.som niekde citala ze sa to robi rano prva moc.
25. bře 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 ovu isto nie rano, ale od 13 naj cas som citala, predtym min dve hodky nepit a nechodit na wcko
25. bře 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no to by aj mne veru pomohlo niekam v tomto obdobi vypadnut, ale tak zajtra mam este volno a potom robim tak v robote nemam na to cas mysliet, tak sa uvidi, piatok idem k dr nech mi zmeria sliznicu som zvedavaaaa co povie, len dufam, ze mi ms skor nepride (ved ju necakam aj tak :grinning: ) lebo som objednana konecne tak neze mi to ms pokazi, no tak tyzden uz nejak vydrzime hehe
25. bře 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 ano,mas pravdu,citam to zle.stale zabudam,ze dole je dc a hore datum :grinning: ja viem,ze preto je ciarkovana,lebo chudak graf nedostal okrem teploty odomna ziadne ine info poriadne,tak nemoze s urcitstou ovu hlasit :grinning: buduci mesiac uz budu aj testy.akurat po ebay surfujem a hladam najlepsi deal :wink:
inak zvlastne,ze aj tebe po zvyseni teplot este folik bolo vidno.ja ze teplota sa az pri ovu dviha a nie pred nou este :confused: ma to matie cele. :sweat_smile:
25. bře 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 tam píše 6 - 12 2x denne, a ktorú chlorelu maš? Ja mam tu japan, neviem možno iné sa davkuju inak, a to že chrípka dorazila, to mohlo byť aj tým, že ešte pred jej užívaním si mohla chytiť nejaký výrus, ktorý sa teraz prejavil, ta chlorela ti len pomôže teraz postupne :slight_smile:
25. bře 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka aj mna to zmiatlo, no na december si uz nepamatam..ani kedy bol sexik ani nic, tak uz neriesim...aj lauritka ma testy a su carovne :wink:
25. bře 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobocka tak potom bola 19.3

to sme uz tusim rozoberali ?? ja zabudam, sorry. ked rozoberam viac grafov. :slight_smile:
25. bře 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 veru musime vydrzat apotom sa uvidi...no aj tak neverim ze tento mesiac sa moze podarit..po tom vytoku a chorobe psss to by bol zaazrak jak hrom :sweat_smile:
25. bře 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ceresnicka10 vobec sa nerobi prva moc, ale najskor od 10tej hodiny dooberdu, idealne poobede alebo vecer. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zacna sa podla toho aky dlhy mavas cyklus. ak mavas okolo 28 dni, tak ovu byva 14den ccca.. a tri -styri dni pred ovu , skus testik.
25. bře 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej hej,rozoberli.dakujem :slight_smile:
vies,len mne ide o to,aby som sa naucila citat ten moj graf.nech tomu uz konecne zacnem poriadne rozumiet.vsak ta nemozem stale otravovat s prekontrolovanim grafu :grinning: inak klobuk dole kocka,ty tu ochotne kazdemu radis, sto krat ti pride ta ista otazka a aj tak nemas problem odpovedat.fakt myslim,ze baby budu suhlasit ked poviem,ze to ,ze tato tema je taka prijemna je aj tvoja velika zasluha :slight_smile:
25. bře 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kemonka v takej sivej krabicke.hej chrípka a herpes si myslím že z nej,reakcie ako sa vyplavuju toxické latky.vraj je to dobre že to takto vyšlo.večer som si dala už 3.odporučil tí ju niekto,alebo prečo ju béreš?si snazilka?
25. bře 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 veru pssssssssssssssssst zazraky sa deju a HOTOVOOOO tak budeme dalej merat, zapiseme rano teplotu a uvidi sa, netreba to pytvat a rypat a hadam sa budeme vytesovat :wink:
25. bře 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka :zipper_mouth: dakujem :slight_smile: trenujem si trpezlivost na deti :grinning: aj oni sa stale pytaju ...xoxo.

nebij naucis sa :wink: prax robi majstra :grinning:
25. bře 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobry vecer baby, ja len hlasim, ze mne vcera definitvne skoncila mrchatá a od zajtra zacinam zase merat.
25. bře 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lauritka dakujem za info ja vobec sa v tychto veciac nevyznam len som to citala a mi to hovorila jedna baba.ale dobre vediet tak budem testit vecer..dakujem
25. bře 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 dakujem za info..budem teda testit vecer...
25. bře 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Ved to, grafy su jedna vec, ale zadarit, je druha. Musime verit.
25. bře 2012 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek