• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kemonka ked chces pekne odfotit tak si nastav na fotaku makro a fot bez blesku, keby si chcela upravit tak ti to upravim :wink:
26. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka no trosku som ti to upravila.
26. bře 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dadenka111 jasne ze z toho daco bude...krasny grafik a rycho urob testik :slight_smile:
26. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka to bude skorej tym ze som sa tak skoro zobudila :( sama od seba enchapem :(... a teraz som ako zombik :D
26. bře 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..

Tak pridávam sem môj naoko normálny ale v skutočnosti asi dosť neobjektívny graf :
http://www.fertilityfriend.com/home/25cdcc/

V stredu sexík, v piatok mykóza, v piatok TEORETICKÁ ovulka, dnes mi dal doktor tabletu , čipky aj mast...
:( myslím že z toho veľa nebude tento mesiac. teploty sú čisto orientačné, možno sú vyššie pre ten zápal. tento mesiac ma ani v boku nepichalo ako väčšinou pri ovu zvykne..

@lauritka chcela som sa opýtať ako si to riešila ty, lebo viem, že ťa stretlo niečo podobné... už si z tej nepríjemnosti vonku? už ste sa asi počas nej nesnažili, čo? :( Aký máš grafík? :slight_smile:
26. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 hihi no ty si šikulka :grinning:
26. bře 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 normalne som si musela zobrať navod na fotak :grinning: tak už viem ktoré je makro, dala som nabiť baterky, tak zajra si to vyskušam odfotiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakujeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tak este pockaj tento mesiac, uvidis ze ovula dojde a mozno ani nebude potreba buduci mesiac davat clostil :grinning:
26. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 moja ty si takto dopadla dneska ze nic??? :angry: pekne si najdi druheho gyndosa, sak takto ta moc nepovysetruje :zipper_mouth:
26. bře 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka123 no bolo to ais len dva dni, presne v obdobi ovu, dala som si canesten a uz to preslo.
ale uz som v dalsom cykle :slight_smile:
26. bře 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka prikladám sľúbených duchov :slight_smile: Nie som si istá, či to bude vidno :wink: . Uvidíme, snáď mi moje domnienky doktor tento týždeň potvrdí :sunglasses:
26. bře 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@lusip ved to uz nie su duchovia, ale ciarky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka cauky nakoniec som mohal vziat tie sty Alice-huraaaa ale su to 25ky :wink:
26. bře 2012 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 tak aspon to :slight_smile:;)
26. bře 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka nevies nahodou ked budem pichat gonal co mam zapisat do grafu??
26. bře 2012 v 16:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 myslim , ze mozes dat FSH , je to tam ??
26. bře 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano to tam je,dakujem :wink: uz cakam na ms a idem pichat no to zase bude fiasko :sweat_smile:
26. bře 2012 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 mas taku malu ihlicku ?? :wink: ja som to zvladala v pohode.
26. bře 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirna estrogen sa tvori v dvoch vlnach - tesne pred ovulaciou (stimuluje vajicko a zaroven tlaci teplotu dole) a v polovici lutealnej fazy - ak pojde teplota zasa hore, nic si z poklesu nerob. je uplne ok. ak bude klesat dalej, bohuzial sa asi tento mesiac nezadarilo...
26. bře 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano taka mala ihla ale ty si sikulka a ja skor nesikulka :grinning: ktory dc si zacala pichat a kolko davky denne?mne kazal 75denne ale sa mi to zda nejak malo :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolko dni nato si mala ovu?
26. bře 2012 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 no ale ja som stimulovala vtedy na IVF :slight_smile: na IUI mi dali len clostyl.
ale tu je graf a tusim davku som maala 225.. ale uz nepamatm presne. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 ako u dokiho, to sa ani neozves?
26. bře 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a na dalsie ivf sa nechystas?vidim ze to bol uspesny pokus a mas aj nejakych marzacikov ci ako?
26. bře 2012 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jania023 ano boli mrazacikovia, potom bolo KET, zase tehu a zase potrat.. takze nie, nechystame.. maximalne IUI: :slight_smile:
26. bře 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ale ked si mala zakazdym pozitivne ivf tak nevahaj a chod do toho a po transfere nohy hore az do konca...to by bol cert keby sa neudrzalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2012 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby som si teraz merala teplotu ( akoze hned po prichode z prace, hrabe mi ja viem, ze to nema ziadnu vypovedajucu hodnotu :D- to ku koncu LF mi takto hrabe, ale mam odpozorovane, ze kym je teplotka nad 37 vecer, tak sa mrcha este moc nechysta) a normalne 37.9... neni to az moc? :-O... tolko som fakt nikdy este nemala vzdy tak max. 37.3..
26. bře 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jania023 no prave dvakrat to sklamnie nas dost odradilo.. a mm uz nechce umele. este mozno pojdeme na nejake inseminacie a to je cele. mna to uz nebavi tolko rokov.
26. bře 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia provokujes :grinning: ?? urob si ten test konecne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to nieee :(... len ma to vydesilo :D.. doma ziadny neni a som si vravela, ze radsej pockam kupim zajtra a v stredu rano urobim.. aj tak by som teraz mala hrozne nariedeny moc...
26. bře 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zardia az v stredu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. bře 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek