• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@lucka23 no dost ti to skace.. a predtym si mala ake poovulacne ??, teoreticky ovu mohla byt aj vcera.. kedze mavas dlhsi cyklus.

@pajiskazemlyna takze predsa to bola choroba. :fearful: no mpozno sa ti preto posunula aj ovulka.
27. bře 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
anoo, doufám, že přijde tak nějak jako vždy, do 32DC :grinning:
27. bře 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všechny zdravím :slight_smile:
Včera byla OVU- 100%
Včera byli šílené křeče (asi po clostíku) a dnes BT vystoupala. Má se cenu ještě dnes snažit, nebo už to nemá cenu, když BT vylítla nahoru??
http://www.fertilityfriend.com/home/3b9c00
27. bře 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 mozno bude slabsi....:slight_smile:
27. bře 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 este sa snazte aj dnes, vajicko zije do 24 hodin od ovulacie a vtedy je stale oplodneniaschopne :wink:
27. bře 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale ale kde sa v tebe berie tolko negativneho? hlavu hore, este stale to moze vyjst tento mesiac, a ked nie tento, no uz ten tyzden pockas a potom je tu mrska a clostik... a pod stromcekom babatko :dizzy_face:
27. bře 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukina27 tak ovu došla, a kludne sa dnes môžete ešte snažiť, pre istotu :grinning:
27. bře 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 ahoj, nemerias? mozno by bolo zaujimave vidiet ako sa to bude s tebou prave teraz vyvijat :wink:
27. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko si zlatá....ďakujem :slight_smile: :slight_smile: už sa mi trošku uľavilo....kašlem na to....hádam teda že na bud.mesiac s clostilom bude lepšie :sweat_smile:
27. bře 2012 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka :grinning: :grinning: :grinning: vies ze som nad tym aj uvazovala, ale kaslem na to, nebudem sa stresovat este aj kvoli teplote myslim ze si davam dost zabrat teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no minuly cyklus ked mi uz tych 10 dni meskala MS tak som zacala merat par dni a mala som teplotu 36,8-36,9. az potom asi na taky 9 den meskania klesla na 36,6 a potom dosla MS. nevies cim to moze byt sposobene ze tak skace? inak od druheho porodu a kyretu som kazdy mesiac citila bolesti bud na pravej alebo lavej strane /striedalo sa to po mesiaci/ a tento mesiac aj tie bolesti boli skoro nepatrne. :unamused: jaj do kelu vzdy som mala pravidelny cyklus, ukazkovy hlien pocas plodnych dni cize nikdy som nemusela nic riesit a zrazu toto.
27. bře 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak to je fakt, este asi neviete den D?
27. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale jasne ze, netrap sa, to tomu vajku moc nepomoze... :sweat_smile: ty aspon vies ze ti clostil zabera, ja ani neviem co somnou bude, momentalne sa tesim z toho ze mi dnes po tom medorcriptine nebolo tak spatne jak vcera :grinning: este nemas nic stratene, tak si pekne uzivaj draheho a nestresiiikuj radsej sexiiikuj :grinning: :grinning:
27. bře 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka este ee, zajtra mam dalsiu kontrolu tak uvidim ale myslim ze sa to blizi a bude to bud cez vikend alebo pondelok, tak tipujem
27. bře 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule,
chodím Vás sem čítať už asi dva - tri týždne a ani neviete, že mi dosť pomáhate :slight_smile:
Snažíme sa o druhé bábo už od mája min. roku. Prvý syn sa nám podaril na šupu a toto druhé sa necháva nejako prosiť :slight_smile:
Chcela by som sa Vás však kadečo opýtať:
3.3. som dostala menzes a začala som si robiť ovu testy. Robím si ich prvý krát a som z nich totál magor :frowning2:
ukazujú mi čo sa im zachce. Prvý týždeň bol druhý pásik slabý, potom tri dni tam nebol žiadny pásik, potom sa zase objavil na pár dní slabý a od piatku do včera žiadny. Dnes sa tam objaví zrazu dosť silný druhý pásik a ja teda fakt neviem čo to znamená. Myslím si, že ovu som už mala, nakoľko ma o stredy bolia prsia, čo je vždy pred menzesom. Je pravda, že minulý týždeň som bola taká unavená, že som spávala tri hodiny poobede s malým a večer som o deviatej odpadávala, ale nejako ma to už prešlo.
Myslíte si, že by som mohla byť tehu? Test som si robila v piatok a vyšiel negatívny.
Ozaj a BZ mám 37,4 - 37,8
ďakujem za odpoveď
27. bře 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 hiii, uz o tyzden, juchuuu :wink:, vela sily a pozitivneho vam zelam a dufam, ze nam das vediet vysledok :wink:
27. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spalka no pockaj vysleodk ked tak az o viac dni bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz este len odber, potom vklad o 5 dni a az potom o 10 dni vysledok takze este bude cakania
27. bře 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lienkapp/grafy?c=-8588713960854775808
@lauritka chcela som sa ťa opýtať, ovu som mala asi rano alebo doobedu a keksíkovali sme až večer, je tam šanca?
27. bře 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana Nadejny grafik :wink:
27. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusip Dufem, ze sa teplota bude drzat.
27. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 sak jaaa viiim :wink:, ze to nebude len tak :wink:, v strede aprila cakam dobre spravy :wink:
27. bře 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko už netestujem,nemám testy a kúpiť určite nepôjdem.....akurát som bola vyvenčiť moe herečky a vonku je tááák krásne :grinning: :grinning: uvidím teda zajtrajšiu teplotu....dnes zvediem drahého a hotovo :grinning: :grinning:
27. bře 2012 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp bol sexik posledne dva dni pred vystupom :?
27. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lovula teplotu merias hned rano po prebudeni ???
a testy si robila nepretrzite ?? kazdy den ???
27. bře 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jeeej ty si doma, ty nepracujes? och ako ti zavidim, ja sa mordujem v kancli a adsej som zatiahla zaluzie aby som nevidela ako je krasne :angry: nic nekupuj uz tento mesiac, nechaj to tak, nejak preplavaj, vyjde vyjde, ak nie nie, buduci mesiac to isti clostik, teraz si uz len uzivaj :wink: :dizzy_face:
27. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 no pockaj na dalsie teploty, mozno len tento cyklus sa to nejak blazni ;)
27. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka seksík sú tie hviezdičky a bol vždy večer
27. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka testy som si robila každý deň, 3 dni po ukončení menzesu som začala.
a teplotu meriam ráno po zobudení, ani cikať nejdem :sweat_smile:
27. bře 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no jo...ja podnikám,takže som sama sebe pánom :grinning: :grinning: je to super,ale niekedy aj dosť ťažké :sweat_smile: do práce chodím každý druhý deň,aj to len doobedu....ale stane sa že dostanem telefonát a musím letieť...ale nesťažujem sa...moja drina už prináša ovocie :grinning: ja som tiež doteraz furt robila v kancli,ale ja rada,ja som taká kancelárska krysa a môj drahý tiež...ale on má aj stavebnú firmu...takže má sa aj kde vybiť :grinning:
27. bře 2012 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko asi skocim zajtra doobedu, ordinuje len do druhej, a pojdem aj s malym , ze ma hned vezme, nemam chut tam vysedavat dalsie 3hodky.
27. bře 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek