Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sonicc
20. zář 2009

lauri vitaj v klube.... 😉 no co mame blbe testy 😀

bodzlomu
20. zář 2009

adajar - jemini, je naozaj kraaasny a ako sa kupka 😵 ja sa tak uz tesim na svoje babätko,ked si ho takto budem moct podrzat na rukach 🙂

sonicc - asi mate 😀 😀 😀 ale ja verim, ze sa zadari!!!

lisa.j
20. zář 2009

benjina: to je jediny dovod, preco nestresujem, viem, ze sa to moze tahat este aj niekolko mesiacov 😉

bodik: ja som tiez mala super 2. trimester, ale 1. a 3. boli problematicke. ale hned po porode som si vravela, ze by som chcela byt tehotna hoci aj hned zase 🙂

adajar
20. zář 2009

bodzom no ono je to dane i tim ze jsem tam porad tak si na me zvyknul kdybych tam tak casto nebyla nebyl by tak klidnej. A hele se nenadejes a budes mit ten uzlicek u sebe.

lisa neni co obdivovat proste musis zatnout zuby a jit dal proste je to tezke obdobi ale placem nic nevyresim a litovanim sebe a maleho. On to proste vsechno z nas citi takze mu musime verit a chceme verit a verime od zacatku a jen se mu snazim dodavat energii. 😉 A ver ze ty deti z toho nic nemaji oni to tak nevnimaji nic jineho neznaji takze jim to neprijde tak hrozne.

adajar
20. zář 2009

bod neboj bude to brzo jen ten tvuj broucek bude vetsi nez ten nas ted. 😀 😀 Ale to je moc dobre.

Lisa no ja uz radsi ani nechci. a ne kvuli sobe, ale kvuli diteti nechci dalsimu pripravit takovej problematickej start do zivota.

benjina
20. zář 2009

adajar: no neumím si představit jak byl maličký když měl jenom 990 g, my jsme se byli podívat na dvojičky a ta maličká měla 2,1 a je strašně droboučká a natož tvůj malý danýsek ten byl ještě jednou tak malý opravdu je to velký bojovníček.No jinak já se mám také střídavě oblačno, zjistili mi že jsem v pořádku po hormonální stránce a pak manželovi zjistili špatné sperma což nese docela dost zle, říká, že je kripl, no takže to moc nezvládám.Objednala jsem mu ten profertil, ale já se nevzdávám nadějí, že to bude dobré, v pondělí jde ještě k urologovi, že jestli to neřekl špatně ten můj gynekolog a na kolik procent je to tak zlé a nebo není.Tak uvidíme.

lisa.j
20. zář 2009

adajar: mne bolo luto toho nasho, ked som mu liala do sondy mlieko, lebo vzdy zacal byt taky nepokojny, ked mu to doslo do bruska. ale vzdy lepsie, ked som ho krmila sondou ja pekne pomaly, ako by to mali robit sestricky, ktore sa s tym neparali, a liali to strasne rychlo 😠 a potom to casto vygrckal.

lisa.j
20. zář 2009

benjina, aj nas maly mal 2.1, bol len ako take trochu vacsie kura z obchodu 😀

adajar
20. zář 2009

beji no mel jeste o 110 min nez pises. 🙂 Jinak jakej koliv problem u kohokoliv se zjisti ma s toho ten clovek blbej pocit ja mela to same a obcas si to i vycitam kdyz se malemu pritizi.

lisa no oni by to meli mit za 20 minut v brisku kdyz pijou od tebe taky nepijou treba hodinu on by to nestihnul jinak stravit a podle zbytku mu pk musi ubrat davku jidla vis. ONO to ma svuj vyznam a krouti se pac se mu plni brisko ale to i kdyz delas pomalu tak se mu bude plnit a bude se kroutit. 😉 😉

benjina
20. zář 2009

Jinak koukám že evina, tady rozpoutala vlnu testování, no kdybych nebyla tak málo DPO tak bych možná také testla, ale pokud se budu cítit jinak a budu stále tak mokrá jak jsem tak testnu na ten 11DPO protože to máme roční výročí svatby, tak to by byl krásný dárek, ale takových už tady bylo např. vánoce, narozeniny, tak bych se divila, že by to zrovna na výročí vyšlo. 😀 😀 😀 Jinak víte, že já netestuji, ale ve zvláštních případech se to prostě musí. 😉

adajar
20. zář 2009

beji to je jasny ze musi. 😀 😀

lisa.j
20. zář 2009

adajar, len tie sestry to donho naliali asi tak za pol minuty...a to teraz neprehanam.
som rada, ze je to prec, a dufam, ze pri druhom, ak nejake bude, to bude inak.

benjina
20. zář 2009

Hlavní je, že jsou zdravoučký a na maličkého od adajar dával pozor už jeho bratříček, protože nechtěl aby se maminka znova trápila jako to bylo při něm.

no tak to už je opravdu až moc malinko a jinak musím uznat, že ty doktoři co tě rodili musí být super, protože málo kdo by zachránil tak maličké mimi a hlavně maličký jim musel moc pomáhat. 😉

lisa.j
20. zář 2009

benjina, dufam, ze uz mas nachystany test 🙂
inak, ja pozuivam na prve testovanie ovulacne testy, tie reaguju aj na tehotensky hormon, a mam ich doma cely balik 😀 😀 a az ked som nasla ten pozitivny, tak som si kupila aj poriadny tehotensky

adajar
20. zář 2009

lisa no to je jina u nas to davaji samospadem to je tech 15-20 minutek no. A proc mel malej sondu???

beji u nas v republice jsou poviny pro dite ktere se narodi 24tt a vis zachranit a udelat pro nej maximum, ale mas pravdu udelali hodne moc u Apolinare protoze by jinak bez jejich pomoci vubec neprezil to uz vime. Ale i sam moc chtel zit.

lisa.j
20. zář 2009

adajar, maly nevedel pit z flase, a mal velmi nizku hladinu cukru v krvi. ale mali sme stastie na jednu pediatricku na oddeleni, a hned ako sa mi zacalo tvorit viac mlieka, tak mu dala sondu vybrat.

adajar
20. zář 2009

lisaj ty jsi nemohla kojit nebo proc z flasky to uz se nnedela pokud ma zena kojit.

lisa.j
20. zář 2009

ja som mala cisarsky, takze na zaciatku velmi malo mlieka, a kedze on sa narodil s nizkou hmotnostou, tak preto.

lauritka
20. zář 2009

sonicc test axiom ma tiez citlivost 25ml a odporucaju ho robit az den po vynechani MS 😝 takze mame blbe testy ako vravis 😅

adajar malicky rastie do krasy 😵 a mas pravdu,...zivot si najde cestu, a maly chcel zit 🤐

benjina
20. zář 2009

adajar: u jedna mojí kamarádky sestra to tak měla ale před mnoha lety a to se zachranovali děti s hmotností 1,5 a maličký měl něco málo pod tu váhu a jediný kde se o něj postarali byl právě Apolinář a také to měla jako ty, ale první pár dní tam vůbec nesměli chodit a nevěděli jestli maličký přežije a podívej se kam šla věda dneska.

lisa: no tak i já jich mám spoustu těch ovulačních to tak že bych vyzkoušela tedy ten a pak si koupila ten těhotenský no uvidíme.Nějak je musím vyprázdnit, když už je pak nebudu potřebovat. 😀 😀

lisa.j
20. zář 2009

benjina: ja som si potom kupila poriadny tehotensky, aby som mala co zabalit manzelovi ako prekvapenie 🙂
ale budes ich este potrebovat, ved predsa ked budes miesit na druhe 😀 😀 😀

mima263
20. zář 2009

ahoj lauritka aj vy ostatné.
úspešným merateľkám veľmi blahoželám, všimla som si, že odkedy som tu bola nebola pribudlo ich neúrekom 🙂
Teda hlavne shaarka a vavenka ma obzvlášť potešili, držíme palce baby 😉
lauritka ach tie testy, čo stále doblba ukazujú to, čo nechceme vidieť 😠
Aj ja som sa už konečne dožila svojho ducha, bol po már dní po ET, ale aj tak si myslím, že to bol pregnyl, keďže na 7 deň tam už nebolo vôbec nič a nakoniec bolo HCG 0.
Teraz mám historicky najdlhší cyklus a teploty boli také anovulačné, že som ich nakoniec všetky zmazala a čakám na mrchu

http://www.fertilityfriend.com/home/21ad3b

adajar
20. zář 2009

lisa no jo jenze ted by se melo davat ze strikacky a ne dudlik kvuli kojeni to je to. Nebno to aspon tak delaji u Apolinare.

Laurit a co ty???

beji uz moje sestra pred 16 lety mela 800g a je zdrava ted uz a zachranili ji.

mima263
20. zář 2009

adajar malý je krásnunký a tá posledná fotka, no na zjedenie 😉
Vy už hádam v tej nemocnici ani dlho nebudete 🙂

lisa.j
20. zář 2009

adajar: netusm, ako sa to robi v cechach a na slovensku, v uk sa to robi bezne, tu davaju take malicke flase s mliekom, jednorazovky

adajar
20. zář 2009

mima no budem tam jeste nejakou dobu, ale je jedno jak dlouho hlavne aby se dostal domu zdravej.

lisa hm no tady nechteji protoze to neni stejne jako prso a pak dei prso nehteji no jsou line. Ale rikam jak kde.

benjina
20. zář 2009

lisa: no tak zatím mi bude stačit to jedno a pak až se budeme snažit o druhé tak tomu necháme volný průběh a určitě to bude tak, že se otřu o trenky a budu těhotná, když už na to první čekám takovou frontu. 😀

lisa.j
20. zář 2009

adajar, aj ja sa cudujem, ze tuto to stale robia, aj ked tvrdia, ze su zastancami kojenia...

lisa.j
20. zář 2009

benjina: aj mne vsetci tvrdia, ze aby som sa necudovala, ak otehotniem velmi rychlo, ked som cakala tolke roky na to prve 🙂

adajar
20. zář 2009

beji neboj jednou se dockas.
lisa no nevim.