• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka oki dakujem budem merat dalej :slight_smile:
27. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka preco sa musi vlastne ovu testovat po obede? na krabicke mam napisane ze z ranneho mocu
(si mam naliat do misky a pockat :grinning: )
27. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 mne sa tak dnes nic nechceee,noo to by uz mohlo byt vidno nieco ;) ja si radsej pockam na tu ms,ked nepride testnem utorok
27. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika nemusi presne poobde, ale cca od 10tej hodiny doobedu.. aby uz nebol ranny moc. ten moze byt velmi koncentrovany a skreslit vysledky.
27. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp tak to staci :slight_smile:
27. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lovula a predytm si mala ake teploty ?? kedy si stupla ?? ake mas testy ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: dodrziavas pravidla ? necikas predtym dve hodiny, obmedzujes tekutiny ??
27. bře 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a praveze na krabicke to tak je napisane.. hmm.. sranda
co uz, hadam uz budem posledny krat testovat ovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem, vzdy ma vies potesit!
27. bře 2012 v 11:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika no krabicka je jedna vec a prax druha :grinning:
27. bře 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj lauri, ja søm si kupila moniktor personu vceera a ddnes mám na display znak ze do dvoch dni prebehne ovulka :grinning: vyhovuje mi ze testujem ranny mocprvy. Skusala som tvoj test a vcera silnejsia ciarka a dnes skoro ziadna, tak experimentujem, zatial aj teploty sediia počiitam že zajtra už budu vyssie som zvedava :slight_smile:
27. bře 2012 ve 12:01  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lilienlilly jeej, ja mam personu doma, kedysi davno som to kupila v Nemecku, ale uz to vobec nepouzivam. :grinning:

ani neviem ci u nas dostat tie pasiky a kolko stoja.
27. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tak to mas potom super, tiez chcem raz dospiet do takeho stadia, mat vlastnu firmu, teda lepsie povedane svadobnu agency :grinning: :grinning: to je moj sen od malicka.... :grinning: a ake mas hafanky?
27. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano daju sa kupitť cez cechy, ja som si judala kupit v anglicku a aj pasiky si tam dávam,ale cz cechyy si ich kupis bez problemov, vyzera ze je to super veec tak sa tesím,aky mas na to názor? :grinning:
27. bře 2012 ve 12:09  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 zajtra? tak drzim palce aby ta zobral, potom daj vediet :wink:
27. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka pasiky stoja okolo 10 eur cez cechy
27. bře 2012 ve 12:10  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ ako hcg? :confused:
27. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj taka by som bola spokojna kebyze uz tri dni niesom uuuplne najviac chora http://www.fertilityfriend.com/home/amexa1 ...
27. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lilienlilly no podla mna je to to iste ako ovu testy :grinning: funguje to na podobnom principe. zasvieti zelena ked budes mat plodne dni.. ze ?? myslim, ze tam dopredu zadavs aj dlzku cyklu..
ale neviem, ci to potom dobre vyhodnoti, aj ked ma niekto nepravidelne cykly.
27. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika je to napisane akurat na pepino testoch :slight_smile: na inych nie
27. bře 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika
@amexa
Hej na pepino testoch, neviem preco pisu ze testovat z ranneho mocu, ale ja aj s nimi testujem poobede, inak su podla mna fajn :slight_smile:
27. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg hej len uuuuzasne drahe :D
27. bře 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nie nedávam dlzku cyklu, zaznacim keddy dostanem ked sa blízi ovu svieti cervena a dva dni pred nou sa ti zobrazi znak ze bude ovu. Le podla teeestou mi ju napr nezaznacil skusala som tiee tvoj a nboli pozitivne nestihla som vrchol a tu na monnitore mi to pekne zaznameenalo pridde miá to presnejsie neeei??? Ppekne ti signalizujee keedy mas urobiit test.
27. bře 2012 ve 12:16  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amexa No ja ked nemam uz od lauritky a treba mi surne :sweat_smile: :sweat_smile: tak take vychodisko z nudze, kupim aj tie, vacsinou mam ale nejaky kupon do dm tak vydu tak 5 eur, co je stale menej ako v lekarni a tie z lekarne, rapiclear ani nie su dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lilienlilly neviem, ja uz som s tym dlho nerobila a vtedy som to neporovnavala s ovu testami ani s teplotou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no uvidis kedy stupne teplota :wink:
27. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka takže negativny uplne dnes :cry: no nič, zajtra ideme na konzultáciu a výsledky HP, snád zistia kde je problem
27. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ja som vždy túžila robiť interietové dizajnérstvo.....júúúj to by sa mi páčilo,vyblázniť sa ľuďom doma :grinning: :grinning: ja mám dve rozmaznané čivavy....keby si ich teraz videla,lehnia vedľa mňa v spálni na posteli a spokojne chrapkajú,bosorky moje :grinning: :grinning:
27. bře 2012 ve 12:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka som zvedava :slight_smile:
27. bře 2012 ve 12:24  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg hejhej jasne, ja som teraz testovala s oboma ... vysledok teda zaujimavy (u mna v albume)
27. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
V ktorej časti dňa je najvhodnejšie robiť ovulačný test?

Na rozdiel od tehotenského testu sa pri ovulačnom teste neodporúča robiť testovanie z prvého ranného moču, pretože LH hormón je v tomto moči príliš koncentrovaný a nemusí sa už objaviť
v popoludňajšom moči. Najvhodnejším časom na uskutočnenie ovulačného testu je čas medzi 10. hodinou predpoludním a 20. hodinou večer. Dve hodiny pred uskutočnením ovulačného testu sa odporúča znížiť prísun tekutín, aby moč nebol príliš zriedený.
27. bře 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amexa zaujimave. to zlte je pepino ?? a aka je to citlivost. one step mas 20-ky alebo 30-ky ?? vzadu je to napisane.
predtymsom mala 30- normalny citlivost, 20-ky su sitlivejsie
27. bře 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek