• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@lindana rýchlo si kúsok uchmatni....nech paličky silnejú a bruško rastie :grinning: :wink:
30. bře 2012 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe na zaciatok postacia palicky namiesto tienov :grinning: Brusko sa prida neskor
30. bře 2012 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlady no mne môj doki vravel že dufík zvyšuje teploty a ak nebola ovula tak navodí ten pocit že bola...viď tvoj graf....teda mne to tak bolo vysvetlené....a ovulu si nemala? :confused: :confused:
30. bře 2012 v 07:50  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindana no ty ich budeš mať pravdepodobne najskôr z nás... :grinning: :sunglasses:
30. bře 2012 v 07:50  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindana prepac nevsimla som si,cez fon mi to neskor nacita,ja som 10 dpo,juuj dufam,ze nam ms nedojde,chcem testovat pondelok
Graf dam vecer cez pc,ale mam vystup na 37 dnes ;)
30. bře 2012 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 Krasny vystup, drzim nam palce :grinning:
30. bře 2012 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lindana dnes idem poobede ku gyn na kontrolu sliznice,zaciatkom feb som ju mala dost nizku,skoda,ze na sone nebude nic vidno keby aj naaahodou som ;)
30. bře 2012 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 Daj vediet ako si dopadla :wink: Inac obdivujem tvoju volu, ja kym mam doma testy, tak cikam bez uvazenia :grinning: Ten dnesny bol posledny :sweat_smile:
30. bře 2012 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte babule, tak ja zatial nuda :slight_smile:, ale prisla som sa vam pripomenut:

http://www.fertilityfriend.com/home/3bbdcc
30. bře 2012 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe tak som teda stupla, cize ovu bol.. otazka je teraz ci vcera alebo predvcerom
30. bře 2012 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika ahoj moja...tak ako? bol včera podnikateľský sex? :grinning: :grinning: :grinning: a teplota dnes?
30. bře 2012 v 08:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe nemala a to si myslím podľa toho,že som nemal hlien. A ovu testy vyzerajú,že len bude si myslím. Tak ešte môže byť?
30. bře 2012 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlady fuuu....tak to ti neviem povedať...niektoré aj napriek dufíku majúp ovulu a niektorým to ovulu zabrzdí....a prečo ti dal doki dufík? si špinila? alebo si mala dlhé cykly :confused: :confused:
30. bře 2012 v 08:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, tak těžko říct, zda z toho něco bude... http://www.fertilityfriend.com/home/3ac78a
30. bře 2012 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe keksik nebol... zaspala som :grinning: ale teplota isla hore,
30. bře 2012 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe hej moja-mavala som 48 DC :unamused:
30. bře 2012 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika a včera bolo niečo? ja som včera mala táááááke silne bolesti som myslela že umrem....takéto som hádam nemala ani pri clostile,aj v noci ma to niekoľko krát zobudilo :confounded: a teplota dnes klesla....tak ešte dúfam že zajtra vyskočí....lebo ak ani pri takýchto príznakoch nebude ovu,tak ja už neviem :frowning2: včera som si robila dva ovu testy a boli strašne silné....úúúplne kriklavo ciklamenové....
30. bře 2012 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlady aha....no ak aj tento mesiac ovu nebude,tak sa ti aspoň upraví cyklus a potom šup šup a budú dve // :grinning: :grinning: a možno ti teda aj napriak dufíku príjde....ako sa cítiš?
30. bře 2012 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko... hmm ten môj graf... :-/ http://www.fertilityfriend.com/home/3bd0c8
30. bře 2012 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika aha...no nevadí....bojovníci dokážu vydržať aj tri dni :wink: ja teraz neviem či zajtra ešte ukecám drahého :confounded: a včera vôbec nebol podnikateľský sex,drahý bol aktívny...až mi to divnô bolo :grinning: :grinning:
30. bře 2012 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@elebe no ale aj napriek takým dlhým cyklom som mala peknú ovu-ale na 25DC :slight_smile: keby teraz nebola,na druhý cyklus už byť môže,teda? - mám to na tri cykly-teda pokiaľ neotehotniem :slight_smile:. A ako sa cítim? pobolieva ma podbruško,ale inak nic ešte ani hlienik nič. v albume mám aj testíky-mrkni
30. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
30. bře 2012 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe jj citala som .. divne to je, ale verim ze zajtra pojde hore
nic nebolo..ale sem tam ma pichlo ale to aj predvcerom uz
@elebe juuuuj ty sa natrapis s tou ovulkou. Dufam, ze mne pride do 5 dni.
To musi byt na nervy takto dlho cakat. Drzim palce, aby si sa coskoro dockala.
@elebe tak aspon u teba nieco bolo :sunglasses:
30. bře 2012 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@anlady ja som tiež min.cyklus mala ovu na 25DC....proste ovu je ale neskoro a potom nekonečné cykly a mne dal doki clostil na urýchlenie ovuly a tým pádom sa skráti aj cyklus :sweat_smile: no uvidíš čo teda bude...ak aj tentoraz nie,tak nabudúce už by mohla byť trochu skôr :wink: teda ak nemáš ten problém ako ja.....mne musia vajká dlhšie zrieť a preto clostil :slight_smile:
30. bře 2012 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@red_kika a ty si dnes o koľko stúpla? no bolo včera,ale poviem ti že drahý najprv masíroval bruško ale ajtak to bolelo :confounded:
@yasmin0001 mi nehovor....je to na nervy :angry: :angry: ak ani teraz nestúpnem tak ma asi šlak trafí :angry: :frowning2:
30. bře 2012 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe 36.8 takze pomalicky stupam
30. bře 2012 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka co ty na to? http://www.fertilityfriend.com/home/3bc5a7 vcera vecer som mala poriadnu bolest laveho vajecnika tak som myslela ze snad bude ovu. akou teplotou by sa prejavila? :sweat_smile: kurnik nech uz je novy cyklus lebo v tomto mi to skace hore dole. len co mam nervy. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2012 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka co myslis , kedy spravit ovu test ? Pred ovu je pokles a potom to stupne ?
http://www.fertilityfriend.com/home/393137
30. bře 2012 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek