• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lauritka no dúfam....predvčerom som mala strašne silno pozitívne dva testy a strašne silné bolesti aj v noci ma to zobudilo a včera už ma nič nebolelo.....tak dúfam že bola teda včera :sweat_smile:
31. bře 2012 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985
@kikusik88
@cristi no baby....krásne grafíky....držím palčeky...nech sa už len zelenajú :grinning: :grinning: žeby taký nával tehuliek?? :grinning: :grinning:
31. bře 2012 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 dakujem len vcerajsi biely test ma serie :slight_smile: ale tak zajtra sa uvidi
31. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby tak som vyfasovala Duphaston... :slight_smile: No a doktor sa ma pýta, ze kedy asi ovulujem? A ja že niekedy 17 DC, niekedy až 22 DC. A on tak len pekne merajte dalej BT a ked bude po ovu, tak nasadte Duphaston. No som zvedavá, lebo vraj mám podla neho málo progesterónu (lebo mám dlhú luteálnu fázu, niekedy 18-22 dní, ale ku koncu sa dlho teploty držia pri coverline). Máte niekto s ním skúsenosti? Mám si ho dať hneď po ovu, alebo počkam aspoň na 2 deň zvýšenej BT, nech mám istotu, že je to po OVU?
31. bře 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe jasne. hlavne, ze ste poistili ;) ja nemozem merat kvoli chorobe, ale asi od dnes zacenm testikovat, aspon nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radkovadanka konecne jeden normalny lekar. mozes pockat aj dva dni, nic nezameskas.
31. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elebe aspon tri tento mesia bolo by super...a vlastne b to uz bol april :slight_smile:
31. bře 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...mám na Vás jednu otázočku...včera večer som si robila ovu test...asi po 10 min. tam bola iba kontrolná / a po hodine //, ale tá druhá bola slabá, myslela som si, že ovu test je negatívny...dnes ráno som chcela vyhodiť ovu test a tá druhá / bola silnejšia, bola asi rovnaká ako kontrolná...môže byť ovu test pozitívny? a mám to brať, že bude ovu? alebo je to tak, že po takej dlhej dobe sa na teste zvýraznila čiaročka a test je aj tak negatívny? ďakujem
31. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no to včera bola len taká rychlovečky natajňáša :grinning: :grinning: :grinning: lebo tu máme na víkend priateľovho syna a on seden v izbe pri compe...ale hlavné je že bolo a teraz už len zvýšenie teploty čakám :grinning:
31. bře 2012 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 no ak aj ja už konečne stúpnem,tak možno budeme v apríli štyri :grinning: :grinning:
31. bře 2012 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe kludne mozeme byt aj na desiatky vsetky by sme uz mohli byt :wink:
31. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka748 no testik by si mal odcitavat do 10 minut. nepoznam tieto testy, ale je to cudne, ze stmavne az po takej dlhej dobre. skus este jedne poobede na skusku . ta druha by maly byt tmavsia alebo aspon uplne rovanka ako kontrolna. ak potom zmerias par dni po sebe teplotu, uvidis, ci stupnes, ci sa ovulacia potvrdi.
31. bře 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3bc5a7 . joj uz nech je novy cyklus :sweat_smile:
31. bře 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka teplotu nemeriam, pracujem aj v noci... robila som si rapid clear testy, ale včera som bola v lekárni a mali iba tieto... pri rapid clear mi každý deň pomaličky čiarky tmavla ale včera som mala iba tieto, tak neviem....spravím ešte dnes a uvidíme...a ďakujem :grinning:
@cristi dobre ranko,no vcera ma vecer taka bobra nalada pochytila ;))
Graf super,vzdy je nadej,treba verit
S drahym sme konecne jjeden den cely naraz doma tak sme este lenosili
Graf dam o chvilu,pc zapnem ;)

@kikusik88 aha aha a kto nam to chcel velice vcera klesaaat???xi super oci mam este zalepene ale grafy uz studujem

@sabaka aooooj no a nakoniec aky pekny graf je z toho,ze???povedala som ti par dni a ovu krasa

@januliatko1985
@kikusik88 presne tak....ide jar...tak dúfajme že sme všetky plodnejšie ako inokedy :grinning:
31. bře 2012 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 aoj,no super to bude skvele pondelok,tesiim,teda vobec sa netesim xi nech nam to nezakriknem ;)
31. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no uz sa neviem dockat ako dopadnes ...davaj grafik nech ti mame co zavidiet...to vies ja som mrchu uz dostala aj pri teplote 36,9 :( ale teraz sa to nestaneee
31. bře 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak tak budeme sa mnozit ako zajaciky :grinning:
31. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka748 aj ja by som asi spravila ešte jeden...lebo je fakt čudné že stmavla čiarka až po takej dlhej dobe :confused: :confused: tak držím palce :wink: ja keď mám ovu,tak vždy keď namočím paličku,tak ako mi ide moč tak mi okamžite nabieha jedna aj druhá čiarka a vtedy viem že je to na sto percent ovu :slight_smile:
31. bře 2012 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 júúj také pekné zajačiky :grinning: :grinning: ja mám na tento rok predpovedané tehu,tak som zvedavá :sweat_smile:
31. bře 2012 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ďakujem...skúsim ešte...
31. bře 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe asi si aj ja dam predpovedat :slight_smile:
31. bře 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 no mas to take vselijake.. ani si netrufam povedat, ci ovu fakt bola. skaska to hore dole :slight_smile:
31. bře 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, ja som dnes zasa pekne stupla, ale kamarat duch na teste sa ani len neda odfotit :frowning2: Asi sa teda nic nekona, achjo :pensive: Je pravda, ze to nebol prvy ranny moc, lebo som vstala o pol piatej a aj som sa napila a test som robila az o osmej, ale aj tak, uz by tam podla mna nieco bolo... Skoda toho grafu..
http://www.fertilityfriend.com/home/35b710
31. bře 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 ja som si nedala....to mojej maminke povedala jedna kartárka...a všetky horoskopy mi to hovoria...ja viem že je to možno blbosť,ale je to dobrý pocit mať nádej :sweat_smile: :sweat_smile: dokonca o tom hovorila aj jedna astrologička v teleráne :sweat_smile:
31. bře 2012 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana no ale dnes mas zaujimavy vystup ;) ako po uhniezdeni, cize by sa nieco mohlo ukazat zajtra, pozajtra :wink:
31. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tak nechapem, či sa to da nevidieť? :grinning: no uvidim, čo z toho bude dalej, ja sa teším aj tomu, že konečne pekný graf :slight_smile:
31. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no neviem..su aj "slepi " lekari :grinning:
31. bře 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek