• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
jeeej, u nas v Kosiciach prsiiii :slight_smile:

@riana12 to sa mi nezda, lebo ani jeden nebol silnejsi.. hmm ?? a teplota ti uz stupla?? a to su 20ky.. tie by mali zachytit.
31. bře 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u nas snezi :angry:
31. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:fearful: :fearful: :fearful: zima sa vracia ??
31. bře 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 nestraš :fearful:
31. bře 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no ved ja som tym tiez neni nadsena. ja som sa uz tesila z pekneho pocasicka. kupila som dvoje botky a uz som sa nevedela dockat,ked ich zacnem nosit. dufam,ze sa nebudem musiet vratit k cizmam :angry:
31. bře 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dám ti ešte graf... http://www.fertilityfriend.com/home/120212
ten posledny test je z dneska... ale určite testujem ďalej, len mi je to slabnutie čudné... predsa lwn - testovala som do len raz denne...
31. bře 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 to vobec nemusi kontinualne silniet. moze zosilniet zo dna na den. je to velmi individualne ako u koho, nikomu sa to dvohne hned, niekomu nie. nieekdy slabne, silnie.. ta lH hladina kolise.. .
ale zase keby si mala vrchol 11 dc, tak uz sa teploty zvysi..
skor teraz to vyzera, ze trosku si klesla pred ovu hmm ?

aj ked testujes raz za den, tak aspon silny test by mal byt. az takto sa neda nevychytat vrchol.. to je slabe. :unamused:
31. bře 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas uragaaaan, strasny vetrisko a do toho dazd, proste krasa, chcela som ist havkaca pustit ale sak nas odfukne oboch :grinning: :grinning:
31. bře 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 u nas tiez fuka a k tomu aj prsiiiiiiii :confounded: strasne pocasie, ale v posteli je tepplucko dobrucko :wink:
31. bře 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 u nas teraz chodi so spom mm.. ja si tiez lezim v posteli a oddychujem :zipper_mouth:
31. bře 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janusa_ juuuj super, ja sa neviem nejak do tej postele popripade na gauc dostat, vsetko mozne robim ked som sama doma, ale zajtra v praci budem mrncat, co som nelehnila a neoddychla si viac, aj teraz idem este polievku varit.....keby drahy vedel juuuuj zajtra si vypocujem ci neviem chvilu na zadku len tak sedet a kuk tv :pensive: :dizzy_face:
31. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka to som tusila, ze ked sa berie soja, tak clostil urcite potom nie. takze ak som spravne pochopila, teraz mesiac nemam uzivat nic, a az potom soju?
31. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka moj drahy je na nocnej takze mam smolu a hafan je na dvore vonku tak som sa presla v dazdi :grinning: a druhy krpaty cupital za mnou, inak vecne ked ho okupeme tak za par dni prsi aby bol opat krasne zafulany vrrrr
31. bře 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 v nedelu pracujes? nezavidim :pensive: navar polievocku a oddyychni si aspon trochu clvoek neni stroj :confounded:
31. bře 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreasp no mozes aj hned. soja je prirodna.
31. bře 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, myslíte, že to ešte stúne? :( http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1
31. bře 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka testik bol uplne pozitiv ??
31. bře 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ uz sa variii, dnes nedelnajsi obed uz nachystany, kolac upeceny a som ko, hovor mi nieco, ja to tak nenavidim a hlavne nedele, sobota je ok ale nedela ma ubija a to mi ide este tak na prd bus, ze som o hodku skor v robote, idem na 9 a bus mi dojde o 8 do mesta. ach jo budem na konikovi este nurat rano :grinning: :grinning:
31. bře 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uplne nie, ale podla bolesti a hlienika som usudila, ze ta ovulka bola...
31. bře 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka noo.. a uz netestujes ? ;) lebo zatial sa to poovulacne netvari..
31. bře 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uz nie, lebo som mala len 5 testov :slight_smile: a myslela som si, ze to uz mam za sebou... lauri, ked si bola tehotna, pamatas si, kedy si mala take prve priznaky, ze si v tom? kolko dni po ovu?
31. bře 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tá individualita mi je jasná, ze kazdy to ma ináč, aj cyklus od cyklu sú ine...
len sa mi uz niečo taketo stalo - ze som vrchol nezachytila, toto sa mi trochu na to podoba... ale testy mam a zajtra isto testujem zas...
dúfam, ze ráno nezaspim na meranie, v tom som expert :grinning:
31. bře 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: no uvidis.. ja mam veget, kedze som chora, budem sa musiet spolahnut teraz dva dni len na testy, :slight_smile:
31. bře 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, dnes som na vás ešte nemala čas, tak až teraz som tu :slight_smile: mala som uponáhľaný deň, ale už mám konečne veget :slight_smile: ako sa máte? :wink:
a tu je graf: http://www.fertilityfriend.com/home/389913
31. bře 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak ty si trosku vykocila a ja klesla: http://www.fertilityfriend.com/home/3ac8b0
no hlavne, ze teplotka sa drzi nad coverline. :slight_smile: inac mam taky huusty biely hlien, tak naraz vzdy zo mna vypadne vacsie mnozstvo,hmm. dnes som dokupila tesiky, nech mam nejaku zasobu ked pochyti testovanie,heh. :grinning:
31. bře 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 no, trošičku len :slight_smile: to sa ešte môže zmeniť u teba :slight_smile: a ja si nerobím zbytočne nádeje, už som si ich robila toľkokrát a vždy prišlo sklamanie.....tak som teraz realista :wink: ja mám pocit vlhka, ale určiť ho je náročné, ale na krčku je biely a hustý :wink: a zase ma dnes začali bolieť kríže po včerajšej pauze :wink:
31. bře 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak velice zacnem varit polievocku a potom sa zapajam do hodiny bez svetla ;)))) varit pri svieckach je originalne fakt
31. bře 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu peknee len tak dalej ;)
31. bře 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ďakujem, som trochu zvedavá, čo z toho vznikne, lebo ten graf je iný ako moje doterajšie :wink:
31. bře 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu mna teraz k veceru zacali tak isto tie krize boliet, ale hnusneee. :confounded:

Kocky ja chcem aby uz bol pondelok ranooo :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek