Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kikusik88
1. dub 2012

@kacena85 aj mne ruzovie ☹ ale ty ju posli do kelu....aspon tebe to malo vyjst sakra

cristi
1. dub 2012

@kikusik88 @kacena85 ale nie ,ziadna ruzova sa nekona... odozente ju prec,kym je este cas 😠 to je snad prvoaprilovy zart... 🤐

kikusik88
1. dub 2012

@cristi teraz som bola kuk a zatial nic....ale mam take bolesti ze uz uz dojde...este asi dame sexik nech ju popozeniem...zajtra robim v dvoch robotach a mat mrchu to je parada 😖

kikaneu
1. dub 2012

@kikusik88 ale nie, už aj ty? a tak sľubne to u teba aj u kacenky vyzeralo podľa grafov 😒 držím prsty nech si to červená rozmyslí a nechodí vôbec 😉

kacena85
1. dub 2012

@cristi
@kikusik88 no co vam povie, dala som vlozku a bielo tak ja uz fakt neviem, vrrrrrrrrr
necitali ste janusa_ ide na pohotovost chuda, aj ona ma na prd 1.april toto je den fakt teda 😠

kikusik88
1. dub 2012

@kikaneu no ja som uz dnes klesla z 36,9 na 36,7 cize to mam iste...co narobim..

kikaneu
1. dub 2012

@kikusik88 no veď to, že nič....nič s tým nenarobíme a to je na tom celom to najhoršie....

kikusik88
1. dub 2012

@kacena85 uz ide? lebo viem ze mala po sexe bolesti no nespinila..chufda hadam bude ok..citala som ze 12tt by sa nemalo sexovat...no j ja uz mam bielo, to som mala len na papieri...ale dame sex nech sa to rozbehne aby zajra uz bolo lepsie

kikusik88
1. dub 2012

@kikaneu 😔 a tak som dufala ze moje narodeniny budu najkrajsie na svete

kikaneu
1. dub 2012

@kikusik88 všetko raz bude, neboj, možno to budú manželove narodeniny alebo vaše výročie 😉

kacena85
1. dub 2012

@kikusik88 no je to na pozarenie ten dnesny den, hnusny celyyy prvy april 😠 😠 som zvedava co jej povedia v nemocnici, inak aj segra nemohla sexovat cele tehu a ja asi tiez ked budem tak min do toho 12tt ma drahy smolu 🙂

kikusik88
1. dub 2012

@kikaneu uf to je oktober a november 😅 ale teraz aprili ma meniny no to budem tak 4-5 dpo cize aj tak nic 😀 nemusi to byt zidny sviatok len nech to je..inak mam dostat na svokrovu 50 tku...zeby mal darcek 😉

kikusik88
1. dub 2012

@kacena85 no tento den som si uz aj poplakala, chytila ma depka tak zeriem co pride, vsak co od zajtra mam dietu 😀 furt len na wcku som ci uz ci nie...och uz nech je rano a ide sa do prace, budem mysliet na cosi ine...este vcera aj svokrovci no co na matersku nic-, akedy uz daco?? 🙄 zrusila som ich ze nemame peniaze 😉

kikaneu
1. dub 2012

@kikusik88 veru tak, nemusí byť žiaden významný dátum, len nech sa to už podarí 😉

cristi
1. dub 2012

@kacena85 to je des ☹ hadam sa to da vsetko do poriadku... 🤐

kikusik88
1. dub 2012

@kikaneu 🙂 ved raz sa dockame

cristi
1. dub 2012

@kikusik88 na tie otazky som priam alergicka 😠 inak moja chyba, ked som vytrubila do sveta,ze sa snazime o druhe babo... 😝 vzdy to iste ..ako? a ako nemam na to nemysliet,ked vam to okolie neustale pripomina... 😖

kacena85
1. dub 2012

@kikusik88
@cristi tak toto milujem, aj moj drahy ked som bola u gyndosa kocikoval malu neterku a kazdy znamy ktoreho stretol jeeej tvoje a preco este nie a sak by sa patrilo, ked mi to vravel chudatko moje aky bol z toho ale co akoze tiii ludia su uz ozaj j...... s prepacenim sak asi ked on ma 34 a ja 27 tak asi do riti cakama na zazrak alebo len tak sa nam neste na co deti sak co...akoze su aj take pripady ale to akoze nikomu necvakne??ja to vobec neriesim ked aj niekto hovori ze nemaju deti, viem moc dobre ake to je ked to nejde a su problemy

kikaneu
1. dub 2012

@kikusik88 veru, musíme byť trpezlivé....ja som to povedala len 3 kamoškám a nepýtajú sa chvalabohu, ale od nich mi to až tak nevadí.....svokrovci by veľmi chceli vnúčatko, aj my by sme chceli bábätko, naši to berú tak vlažnejšie, ale isto by sa tiež potešili....no čo narobíme
@cristi

cristi
1. dub 2012

@kacena85 tak nech aj zostane.. biela...a hotovo 😉

kikusik88
1. dub 2012

@cristi no ja radsej cusim...asi iba moja mama to tusi no nic sa nepyta, moja mame je v tomto uzastna pocka kym sa jej povie a nevypytuje sa zbytocne...segra co ide v maji rodit to asi vie lebo tiez 7 mes sa im nedailo, cize som sa je pytala co u dr, kedze mame rovnakeho. ale vie ake to je ked jej to okolie pripominalo tak sa nepytaju, len vzdy podotkne ze vie ze sme na cakacke 😉 z ma mrzi ze som bola z jednych tych co s ajej to vypytovalo 😔 ale nevedela som ake to je tazske. tak hadam aj pre mna 7 mesiac bude uspesny 😉

kikusik88
1. dub 2012

@kikaneu ved to mm je jedinacik a ma 26 cize oni uz akotak rataju s mimi..no co nedari sa a hotovo! aj jeho st. mama ma 85 rkov a stale vravi ako rada bys a pravnucata dozila no co si ho mam vycarovat?? ked sa neda tak sa neda a ani ja nechapem preco...

kikusik88
1. dub 2012

@cristi
@kikaneu
@kacena85 pocujte baby, ja som sa tu uz na to kedysi pytala...v maji idem na cyto ster kontrolny, no ked trosku dr. zaklamem ze sa nam dlhsie nedari...v podstate 7 mes je uz dlhsie tak mi urobi nejake vysetrenia? ci ako to bezi? neviete?? ako nic mi zrejme nieje, ovu mam, LF 13-14 dni cize nemal by byt problem ale tak preco to nejde nechapem...

kikusik88
1. dub 2012

@kacena85 hm to poznam...aj nas sa to pytaju a to mame len 24 a 26 cize este kludne cas..no aj tak...a ked bude jedno budu vrtat kedy druhe a tak dalej...

kacena85
1. dub 2012

@cristi no sak hej ale boliii to podbrusko veru hnusne, joj ja chcem rano testovat fnuk ☹ ale tak usetrim test ved nabuduci mesiac budeme spolu zase, cyklus mame podobny tak nech uz dorazi hnusoba hnusna heh

kikaneu
1. dub 2012

@kikusik88 tak v tomto mám zas dosť výhodu, moji svokrovci nemohli dlho mať bábo, manžel sa im narodil po 10tich rokoch manželstva 😉 takže svokra sa nepýta čo je vo veci ani kedy už bude, len vidím na nich, že by chceli

cristi
1. dub 2012

@kikusik88 kludne mozes povedat aj rok ci dva...ale najskor posle tvojho draheho na spg..taky je postup...aj u nas tak bolo...

kacena85
1. dub 2012

@kikusik88 no neviem ako to funguje u dr, ale skus mozno by bolo dobre keby ide mm na ten spermiogram
no sak to ked je jedno budu otravovat s dalsim ja budem taaaaaaaak rada ked to jedno bude zdrave a v mojom naruci jemine toto je na porazenie

kikusik88
1. dub 2012

@kikaneu no myslim ze aj moj je jedinacik, pretoze uz nemohli mat..ale radsej sa nepytam nech moc nerypem v tom com by som nemala...no ja som zas z 9 deti cize by som mala rodit ako jablon 😅

kikusik88
1. dub 2012

@cristi
@kacena85 no a kde sa na taky spg chodi? a nemal by mna najskor pozriet a povedat ze kukne foliky, nieco predpise atd?