• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@kikusik88 no len sa začala hlásiť akosi skoro....bežne ma brucho bolí dva dni pred, nie tri :angry: ach jaj
mne sa nedá dať tu ráno teplotu.....možno pred obedom, ale do takej pol jedenástej určite nie :wink:
1. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu no dobre ja okolo druhej viem mrknut na net to mam chvilku cas kym pobezim do druhej roboty cize kuknem ako vyzerate :slight_smile:
1. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Co myslite baby? bude z toho nieco?
1. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 to ja už budem pomaly aj na ceste domov, ale nechám tu link na grafík :slight_smile: dúfam, že ešte nepadne teplota, keď má mrchatá prísť, tak nech je aspoň luteálka dostatočne dlhá :wink:
1. dub 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ved to aspon to je podstatne ja sa tesim ze tato bola 13 dni co znie celko fajn
1. dub 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 no veru uz nech dojde, najhorsie je to kym sa to spusti, ja robim od 9-17 takze napodobne :confounded:
rano hodim bud foto alebo graf a ked mi dojde ms tak ti napisem, merat nebudem cez ms, idem sa ja vykotit na gauc boli ma celee telo
1. dub 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ja mam bolesti uz tyzden nechapem, tak sa doobeda ukaz idem ja lehnit paaaa
1. dub 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 tak ja mám dnes 10, tak dúfam, že ešte dva dni počká, a najlepšie by bolo 3, lebo v stredu mám otras deň v robote a vo štvrtok už dovolenka, tak to by bolo ideálne :wink:
1. dub 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 posnažím sa :slight_smile: ja len odvčera, ale už mi idú na nervy :angry: dobrú noc prajem :wink:
1. dub 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 neviem stale sa mi zda ze je to malo
1. dub 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 tak ale bude z toho nieco,nie?
1. dub 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 jasne dobre daj vediet ja som tu okolo 7.15 cize ak nie tak poobede sa kuknem ako vyzerate :slight_smile: idem aj ja s krpatym von a pinkat
1. dub 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@manamani1 no tak den dva a bude urcite :wink: musi to byt ma 5.4 nie?? :grinning:
1. dub 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 ano presne na 5.4!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
1. dub 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 :wink: tak nam este treba cakat
1. dub 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 vidis to spinenie ako mas ty, som mala ja vcera vecer,taky slabohnedy flak a do rana nic..len mne to skoncila mrchavo... :unamused: tak nech to u teba skonci len s tym flakom...a //ciarkami :wink:
1. dub 2012 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 Pockaj este dva dni a bude to :wink: Super ti to vychadza, mala by mala uzasny darcek k narodkam a vy na Vianoce :grinning:
Inac mne je na umretie, zjedla som tuniaka vo vlastnej stave a zeleninu a asi to pojde dole misou. Na obed som robila luskovy privarok s parkami, no tie parky sli do kosa, divne boli. Inac mi chutia stale, take z Billy, ze bez muky, bez ecok a konzerantov, stoja skoro 4 ecka. Dnes mi nejak nic nebere, asi som v strese z tej nadeje ci som v ocakavani alebo nie, ako ste to tu pekne nazvali :grinning:
1. dub 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kikaneu moja ,mne uz mrcha opat prisla na navstevu,prave dnes na1. april, aky symbolicky datum :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2012 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana No ano, darcek na narodky a pod stromcek,uf tebe je az tak moc zle? ktory DC si? grafik?
1. dub 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ooooo nieeeeeeee, co to citam, a ja som ti isla napisat, ze dufam, ze aspon ty z nas dvoch to dotiahnes do vitazneho konca. ja som uz vcera zacala spinit, dnes rano keksik a spinenie naopak prestalo, ale mrchu cakam zajtra mozno pozajtra. :frowning2: :frowning2: :frowning2: http://www.fertilityfriend.com/home/ejvn
1. dub 2012 ve 22:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes same zle spravy uff idem radsej naozaj spat,len keby sa mi dalo...tak rano zienky ...dobruu
1. dub 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 Grafik krasny http://www.fertilityfriend.com/home/35b710 az na tie testy....Predchvilou ked som bola na wc som odmerala teplotu, ze ked uz mam tie gate dole, a 37,7 :fearful: Tak som fakt zvedava na rano, ci to pojde dole a dojde cervena :sweat_smile:
1. dub 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je ozaj divny den. Malo sa to skoncit len tym mojim testom a nie pokracovat dalej. Taky blby 1. april uz dlho nebol
1. dub 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana a sex v case ovulky nebol?
1. dub 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana krasny mas graf, fakt a test negativny?
1. dub 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 ovu bola niekedy medzi 16 a 17tym, pocitovo , podla hlienu a bolesti aj 15 a sex ako naznaceny..Toho 16 som mala aj krcok najnizsie a otvoreny, ale to neznacim, v tom az taky odbornik niesom a nechcem aby mi to nebodaj este skreslovalo graf na FF...
No ciarka tam nieje, duchov par bolo, kuk v albume, ale skor tiene ako duchovia..
1. dub 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lindana idem kuk
1. dub 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 pozri, dala som aj dnesny, na nom fakt nic nieje
1. dub 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana videla som no neviem,nemoze byt eeste skoro?
1. dub 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek