• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@lauritka aha , takze este dnes ocikam a uvidime ... ale ja som ani minule nemala rovnake ciarky a podla testov z HP som ovulaciu mala ... no a uz som s toho zase magor :slight_smile:
2. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 hmm, mala si aspon silnejsi ?? mozno ti extremne rychlo stupa LH a musela by si urobit dva testy denne, su aj take pripady.
2. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aha...takže dobre by bolo teda vypýtať si utroš na bud.cyklus :confused: :confounded:
2. dub 2012 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ďakujem tak zajtra pošlem nový grafíkaký bude
2. dub 2012 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka no prvy den slabsia - bola viditelna a druhy den bola silniesia ako ten prvý ale nie rovnaka ako testovacia ... ja som cela divna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nic nemozem mat normalne :grinning:
2. dub 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka bola v ten den, ked je taky vyskok vysoky... ale mna skor trapia tie nizke teploty posledne 2 dni... som necakala pokles... ani mrcha nedorazila zaitla...
2. dub 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi @lauritka tak ja idem znova do dalsieho cyklu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@cristi nemohla si na mna 1den pockat, aby sme znova isli rovnako? :wink: nechcela som ta nechat v stichu, tak som ta dobehla dnes.
2. dub 2012 v 09:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn to je prilis velka obeta, dakujem :wink: , jeden den hore dole, to sa strati..som zvedava, ktora z nas bude mat skor ovulaciu... :sunglasses: prave vcera som sa dozvedela ,ze dalsia znama caka babetko,vlastne az dve...co myslis, ako mi bolo?
2. dub 2012 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no urcite tazko, aj u mna v okoli su vsetky bruskate. dokonca aj moja svagrina - ale velmi sa tesim maju dvoch chlapcov a teraz bude konecne dievcatko :slight_smile: tak som z toho vo vytrzeni, lebo mam uz mam 4 synovcov a teraz bude 2 neterka. a dufam ze ja to skore s tymi dievcatami raz dorovnam :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2012 v 10:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka co ine aj mam robit??? ako kazdy mesiac po stykrat... :pensive:dakujem... :wink: je to beh na dlhe trate..maraton je oproti tomu 10minutovka :unamused: ty sa v akej faze cyklu nachadzas?
2. dub 2012 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn ak mi skonci ms,tak uz budem v pohode,teraz ta sprava prisla vo velmi nevhodnom case...neviem, ci ma dobre chapes...teraz to velmi zle znasam...namiesto toho aby som sa tesila ,tak placem.... :cry:
2. dub 2012 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja takto, pošahany cyklus :grinning: :grinning: :grinning:

www.fertilityfriend.com/home/kemonka
2. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cristi viem ako to myslis. poviem ti, ked moja druha svagrinna pred vyse 1,5 oznamila, ze cakaju dietatko - tak ja namiesto toho aby som sa tesila s nimi, som prerevala celu noc. citila som sa z toho hrozne, ale inac to neslo. na jednej strane som sa aj tesila, ale na druhej som bola ako zbite zviera. to nejak nezmenis, ked tu raz je ta tuzba a k tomu sa nedari, mozes sa snazit tesit s nimi, ale vo vnutri ti je velmi tazko, lebo ta vlastna tuzba je silnejsia.
2. dub 2012 v 10:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko krasne tatry :sweat_smile: ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/3ac8b0
test biely, ale sak som len 11dpo :grinning: sa utesujem.
2. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ta co too, zeby zase ta tvoja kratka LF? :confused:
2. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka
musis nasadit ten sarapis soju ,ten ti to urcite da do poriadku...na mrchu je to velmi skoro...
2. dub 2012 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejvn tak zostanem nadalej verna mojmu teplomeru ...a sledovaniu hlieniku,aspon s tym nie je ziadny problem..zajtra sa dozviem vysledky z centra kde mi brali krv na HP a chlamydie...a muzik ide v stredu na urologiu..ake jobovky sa este dozviem tento tyzden... :confounded:
2. dub 2012 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka suhlasim s cristi mala by si skusit ten sarapis soja, mne tiez velmi pomohol - ovulka na 13,14 den a druha faza 13,14 dni a to som mala 60-70DC

@cristi mozem sa opytat po kolko kupujes ten sarapis soja a kde?
2. dub 2012 v 10:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu zatial si na tom dobre, testovala si dnes?
2. dub 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikaneu ahoj :slight_smile: uz neklesaj....test si robila vcera ,vsak?
2. dub 2012 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi dufam, ze uz len same dobre spravy!!!! velmi ti drzim palce!!!
2. dub 2012 v 10:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejvn kupovala som cez inernet prvy raz ,ale vysiel ma tak rovnako ako v lekarni...potom druhe balenie som tam kupila...okolo 13,50eur. 30tabletkove balenie..je ak 60tbl balenoe stoji 24-25eur v lekarni..
2. dub 2012 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no , alebo dufaston.
2. dub 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 no neviem, najlepsie, keby si robila aj fotodokumentaciu :slight_smile: a merala, kedy sa dvihnu teploty..
teda teraz merias, ale minule si merala ??
2. dub 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka noo, tak lekarka mala asi pravdu.. a ovulka nebola, nevyzera to tak :unamused:
2. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn :slight_smile: :wink: :sunglasses: uvidime..snazim sa len dobre spravy ocakavat...tie zle ma zlozia na kolena... :confounded:
2. dub 2012 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 mo je to cudne.. neviem, ci vobec bola ovu, mas tam malo vysokych teplot hmmm
2. dub 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn sakraaa :unamused:
2. dub 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek