• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@cristi hlavu hore a nemysliet na ziadne zle veci. nemoze ta to zlozit, musis ukazat ze si silnejsia!!!
2. dub 2012 v 11:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no co uz - raz bude lepsie :wink: uz si zdrava???
2. dub 2012 v 11:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ja som ani pred prvym tehu nemala nejake extra vysoke teploty... do 36,8 - 36,9 max.
no myslim, ze ovu fakt nebola? ja to posudit neivem, nikdy som nemala ziadne ovulacne bolesti... jedine hlien a tie teploty....
2. dub 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi aoj moja nebud smutna,nic nenarobime,ja som robila test a nic ale baby ma sprdli,ze som zle,lebo som bola cikat o pil 5 este v polospanku a potom som ocikala test az ked som vstala do roboty 6.30.teplota stupla....videla si graf??nechapem
2. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ejvn dakujem za opytanie. ano je to za mnou, ovulka predomnou ;) mam sa na co tesit :grinning:
2. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magic08 no nemas dvojfazovu krivku. tepota by sa mala drzat hore aspon 10 dni..
2. dub 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka tak to som rada, ze si z toho vonku! tak drzim palce!!! dufam, ze sa tie vsetky sily zeme spoja teraz - ked na to zabudli minuly mesiac :wink:
2. dub 2012 v 11:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejvn pockam si ,az ta depka zo mna opadne,lebo napadaju ma take myslienky,ktore nie su vhodne tu pisat... :rolling_eyes: asi pojdem s malym aj von do tej zimy,nech dobre vymrznem...a vyvetrat si hlavu...a robota v dome sa tiez vzdy najde..
2. dub 2012 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka myslis bt ?
2. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano, to viem, preco potom ten dnesny a vcerajsi pokles? ked uz ani podbrusko neboli, ziadne priznaky na mrchu, a doteraz nic......
doteraz vzdy ked teplota klesla do hodiny - dvoch bola mrcha a teaz nic.... :fearful:
2. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 netusim, nejaky vykyv v hormonoch. :unamused:
2. dub 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no len sa chod trosku vyvetrat, lebo taketo chmurne myslienky ti vobec k nicomu nepomozu. ale na druhej strane viem o com hovoris, ja som tiez mala velky strach uz pred odberom a pri vysledkoch ani nehovorim. len skoda, ze ten strach nie je aspon na nieco dobry :grinning: :grinning: :grinning: keby sa z neho aspon otehotniet dalo :grinning:
2. dub 2012 v 11:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu a ty neklesaaj...kedy planujes testik?
2. dub 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 este sa kojite? lebo tvoje grafy sa velmi podobaju na tie moje... s vynimkou aktualneho... :grinning:
2. dub 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ved uvidime, aj tak teraz nic nevyriesim... chce to cas.... no dakujem...:slight_smile:
2. dub 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka tu si meriam stale a znacim :slight_smile:
2. dub 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 pekny vystup :dizzy_face: na mrchu to vobec nevyzera...hmmm...vidim to na // ciarky...pozit.test vyjde niekedy az po meskani mrchy...tak testni potom...
2. dub 2012 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 ahoj :slight_smile: no mrkla som sa naň, podľa teploty by to mohla byť už aj ovu :wink: ...no uvidíš čo povie zajtrajšia teplota :wink: ...ale 10DC nie je nič výnimočné na ovu :wink: je dosť možné, že tento cyklus sa skrátil :wink: ...ale pokial si dobre pamätám hviezdičky sú snažilkovské :grinning: takže ovu máš pekne poistenú :dizzy_face: 3a2 dni pred a ešte v deň ovu.....tak teraz už len počkať :dizzy_face: ...a držím palčeky nech teplotka drží stále hore a už neklesne až za 9 mesiačikov :dizzy_face:
2. dub 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 no a ked ti robili HP a potvrdili ovu, potvrdil ju aj graf ? ale ovu testy nie ?
2. dub 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka co vravis na moj test?
2. dub 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi na vlozke zas len mini fliacik,bolesti zmiernili,fakt nechapem,ked nedojde testnem stvrtok ;)
2. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985
@kacena85
@cristi ahojte, testovala som včera a bolo bielo, klesanie neviem ovplyvniť....Ďalší test urobím asi až vo štvrtok, ak to ešte bude aktuálne :wink:
2. dub 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cristi o takych 5 dni ocakavam mrchu a aj sa na nu tesim, lebo po nej zacneme "naostro". to rozcarovanie z mrchy je mi doverne zname, chapem ta ale skus sa nastelovat pozitivne aby aj psychika sedela na spravne snazenie..
2. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata........myslíte, že je naděje?? Beru 4 tý den duphaston, tak nevím, jestli BT drží i on tak nahoře........ A kdy myslíte, že bych mohla testnout?? Dnes jsem 7DPO
http://www.fertilityfriend.com/home/3b9c00
2. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 Ještě negativní
2. dub 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ano potvrdil ju graf a aj ovu test ale nemala som tak silnu druhu ciarku - prvyden bola slabo viditelna a druhy trochu lepsie ale nie tak silna ako testovacia.
2. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 takže to vyzerá že už je po ovu aj keď ešte cítim vaječníky?
2. dub 2012 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ked dobre chapem tak ani graf nie je stopercentn ci ?
2. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek