• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@elebe moja nevesaj hlavu, pamataj kolko radosti si mala ked dosla vytuzene ovu, ako ja radost z mrchy po roku, nemozme chciet vsetko ale zaroven dufat, mozme, ja tiez tomu nejak neverim, ked som mala tu crevnu virozu viidis stale sa nieco najde
3. dub 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ano veru , hyperaktivne dietatko :slight_smile:
3. dub 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no mojka,lenže ty si už v čase predpokladanej mrchy...ale ja 4DPO a to nie je dobré :frowning2: :frowning2: lebo ja si myslím že pri špinení sa mimi neuhniezdi :frowning2:
3. dub 2012 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe preco? ved moze ist o implantacne spinenie... som citala ze sa vajo uhniezduje na 4 - 10 DPO hlavu hore... :wink:
3. dub 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 však hej,ale ke´d už prišla ovu a tak ma vytrápila,tak som aspoň teraz mohla mať pokoj :confounded: :frowning2: no čo už clostil mám a keď ho začnem brať a skončí mrcha skočím ešte pre utroš :sweat_smile:
3. dub 2012 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe niektora tu pisala, ze aj par dni po moze dojst k uhniezdeniu a vtedy zena zaspini ale ako dlho alebo tak co netusim
3. dub 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Jeeeeee super grafik a ducha vidim aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak nech len silnie :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja takto, ovu test zatial negativny, ale ja zvyknem mavat ovu tak o 5 dni ako sa hlienik objavi tak dufam ze pride :unamused:
3. dub 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ten utros sa na co vlastne dava???
3. dub 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08
@kacena85 baby ale ja som začala špiniť včera...a to bolo 3DPO...to by musela byť hyperspermia :grinning: :grinning: moja kamočka tiež špinila tri dni a bolo to implantačné špinenie...ale u seba tomu neverím :angry: :angry:
3. dub 2012 v 07:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Implatacne spinenie by malo trvat tak dva dni, ale ked si v case mrchy mozes par dni spinit akokeby namiesto nej, a to je je v pohode, neboj :wink:
3. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg aoj, no neverim tomu,ani sama neviem preco, ale v kutiku duse ma to tesiiii, ale uvidime, vies este je skoro tak stvrtok ked nedojde ms vytiahnem mamatest :wink: a uvidi sa, jaj zvedavec zvedavy ale co sa zabijem???
ale ved hlien nemusi byt tak skusaj testovat dalej, a graf mame kde moja??
3. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ja vidim slabulinku ciarkocku :wink:
3. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 sa dáva na to aby si nešpinila počas LF,aby sa miminko mohlo spokojne zahryznúť a zvyšuje teploty a vtedy sú lepšie podmienky na tehu a ešte zvyšuje aj sliznicu :wink:
3. dub 2012 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no moja vidis ako @kukucg napisala, musime verit, uvidim ako dlho to bude trvat, dnes zase pojdem sto krat na wcko heheh
3. dub 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@st2 no aj ja, ale nejak tomu neveriiiim :grinning:
3. dub 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe aha ozaaaaaaaaaj tak to potom je to, co brala segra ked jej dr zistil, ze je tehu, aby nepotratila, no super, tak dufam, ze ja prestanem uz aj spinit a hotovo :wink: lebo ked mi vyjde stvrtok pozit.test a budem spinit asi by som mala ist k dr nie??
3. dub 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no nikdy nevies, ci sa babo nemoze uhnieznit na 3DPO... mozne je vsetko...
napr. minule som prezerala grafy na FF, ktore skocili tehu... no a nasla som graf, kde bol vyznaceny pozitivny tehu testu na 4 DPO... :confused: :confused: :confused: asi je mozne vsetko... :grinning:
@kacena85 Som zabudla dat link :sweat_smile: :sweat_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3937ed no ale ja mam hlienik teraz treti den tak tak za dva, tri dni by mala prist :unamused: dufam a potom sa len modlit aby aspon 10 dni vydrzalo to hlupe spinenie neprist :angry: inak aj hlienik ked mam teraz plodny je obcas trochu krvavy :unamused:
Nie si zvedavec ja by som testovala tri krat denne tusim byt na tvojom mieste :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no neviem ako budeme cakat do stvrtku :sweat_smile: :grinning: :grinning:
@riana12 krasne stupas, len tak dalej :wink:
@kacena85 no som zvedavá na teba dievča :sweat_smile: :sweat_smile: ja len nechcem niečo prepásť,lebo na ďalší cyklus mám začať brať clostil....a tak nechcem prepásť načasovanie....ale dnes zatiaľ nič nebolo...tak uvidím...ale ajtak zo mňa prd bude :angry: :angry:
3. dub 2012 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no teraz len nech ciarka silnie
3. dub 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no ak bol tak vyznačený tehu test...tak babenka musela mať skôr ovu a FF jej to zle vyznačilo...lenže u mňa ovu nemohla byť skôr...kedy?? :confused: :confused:
3. dub 2012 v 07:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 inak u teba to vyzera tak uz druhy mesiac ze ta licba vazne zabrala, super len tak dalej
3. dub 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg heh zlata, ako si to napisala, no neviem ako budeme cakat do stvrku :grinning: :grinning: :grinning: no neviem ako ja vydrzim byt tiho pred priatelom, nechcem ho blaznit duchmi, skoda, ze si cez vikend zachrnela moja :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zacinas stuupat tak len pekne hore hore
3. dub 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe aky prd???sak uz je z teba zlata zienka uz len pockat na cas ked budes skvela mamina :wink:
3. dub 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 veru veru, budem ako na ihlach do stvrtka :dizzy_face:
3. dub 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 a mrchu kedy necakas? urcite si to tu uz milionkrat pisala tak sa ta pytam po milionprvy
3. dub 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ďakujem :slight_smile:
@st2 len keby aj tie bolesti v podbrusku ustali a bolo by fajn... :zipper_mouth:
3. dub 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 No este asi nie :sweat_smile: :sweat_smile: najskor musim vydolovat pozitivnu ovu test :grinning: :grinning: :grinning:
No som tak napisala lebo ja cakam s tebou, vies, som brutalne zvedava :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a velmi ti to prajem :wink:
No veru ale vydrzat musis ty :sweat_smile: :sweat_smile: skus veru aj pred nim, aspon do stvrtku, na mamateste isto budu pekne ciary :wink: :dizzy_face:
3. dub 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek