• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@osicka36 veď práve toho sa bojím že to bude choroba a to som si myslela že teraz keď mám doma priateľa že sa to už podarí lebo skoro vždy keď je ovu tak je v robote ale snažiť sa snažíme no uvidím čo z toho bude a či niečo vôbec bude.
3. dub 2012 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ak prebehla pekne ovu, tak sa ti budu drzat hore... ani minuly cyklus si nesla hned hore, az potom postupne...
3. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 však to že leziem pomaly hore :angry: :angry: nemôže to byť z toho že mám málo progesteronu :confused: :confused: a to spôsobuje aj špinenie :confused:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
3. dub 2012 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 budem držať palce zajtra :wink:
@kirna gratulkaaaa :wink:
3. dub 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januliatko1985 a ty ako moja? Ako teplota?
3. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no bolo by fajn, ako sme sa vcera bavili, aby si dostala utros a mala by si byt "zahojena"
3. dub 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 zahojená? :confused: :confused: to akože znamená žeby som nešpinila? :confused: no ja som špinila včera celý deň a vyzeralo to ako farebný hustý hlien a čerešnička bola večer som mala čistú kriklavorečvenú krv trošku na papieri :angry: :angry: a dnes zatiaľ nič :confounded: :confounded: ale pôjdem si vypýtať ten utroš :rolling_eyes:
3. dub 2012 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe "mala by si byt", nie ze budes... pre pripad, ze je to teda s nedostatku progesteronu, mal by utros pomoct... ak to bude z presakovania sliznice, neviem...
najlepsie, keby si za nim sla teraz co najskor, ideal, ked budes mat aj to spinenie, este v tomto cykle, aby videl, ako na tom si - nech ti spravi UTZ a hned si potom vyziadaj aj utros...
3. dub 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no to ma zase lekar pravdu, naco sa rypat v tebe, skoda ze sa to neda zistit aj inak ako laparkou
3. dub 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 myslis ze utros je fakt dobry, beriem ho ja teraz prvy krat a bojim sa ze i pocas tohto mojho procesu ktory absolvujem sa u mna zase to spinenie objavi a potom budem jasna uz
a utros je teda lepsi ako duphik?
3. dub 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 tak moc držím palčeky nech to nie je choroba :slight_smile:
a daj vedieť ako pokračuješ ...som moc zvedavá čo s toho bude :dizzy_face:
3. dub 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 tak moznost je prejst opat k HAK, ale nie som s nou velka kamaratka, tak si to ja radsej takto dajak preskacem bez vsetkeho, ked tak s malou podporou liekov a dajak bude... :zipper_mouth:
3. dub 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja už tento cyklus kašlem na to....nejakú to vydržím uvidím ako sa všetko bude vyvýjať a na bud.cyklus si pekne nasadím clostil a utroš.....teraz kašlem na to,nech sa stane čo sa má a ak dostanem teraz mrchu tak fajn....aspoň môžem začať konečne s liekmi :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2012 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 nebojkaj dám vedieť ako pokračujem lebo aj ja som zvedavá čo z toho bude.
3. dub 2012 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/385d67
co myslite moze to byt implantacny pokles?
3. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 uz len to, ze utrogestan obsahuje progesteron a duphaston taku umelu nahradu progesteronu - dydrogesteron (dufam, ze dobre napisane :sweat_smile:)
inac o utrosovi, ako ucinnejsom vravi fakt, ze ho davaju pri IVFku alebo ked da gyndos zene najprv duphik a ten jej nezaberie, prejde na utros...
3. dub 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.mt moze, nemusi... :sweat_smile:
3. dub 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ty uz mas oboje predpisane? :confused: :sweat_smile:
3. dub 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aha diky za vysvetlenie, lebo utros som nikdy nemala iba duphik a naposledy mi nezabral, tak snad sa teraz nic neobjavi, vlastne ani nesmie :zipper_mouth: :grinning:
3. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 a mas take iste davkovanie ako predtym? alebo si nemozes pripadne aj svojvolne zvysit? :sweat_smile:
3. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 utros je OK moja, ja beriem aj duphik aj utros.. :grinning:
nic nezvysuj, ber tak ako ti to predpisali..
3. dub 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 no ved to ze ja som to nikdy nebrala, ale myslim ze davkovanie je az az,kadzych 8 hodin 2 tabletky

@nelynka dakujeeeeem, ja len tak vyzzvedam :grinning:
3. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 no napr ja beriem takto..
rano 1x estrimax + 2tbl duphaston
obed 1x estrimax + 2tbl duphasot
vecer 1x estrimax + 2tbl utrogestan do posvy.. :grinning:
3. dub 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelynka aha a ja to mam zase ze
rano 2x estrimax + 2 tbl utros do posvy
obed 2x tbl utros do posvy
vecer 2x estrimax + 2tbl utros do posvy

ale tie utrosovske tabletky su take svine klouzave male gulate :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: problem mam s nimi
3. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 aoj,som ti uz tusim vcera pisala asi si si nevsimla,mozem sa ta spytat ,ty si mala odkedy dokedy tie bolesti?mne zacali min tyzden v podbrusku,uplne ako na mrchu,od nedele min spinim.ale tak ked sa utriem alebo fluacik na intimke,dnes je 28dc
3. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 hej hej preto asi mne dali duphaston cez den a utrosa len vecer ked uz lezis aby nevytiekol von..
ale v cechach som zase brala len utros kazdy den rano, obed, vecer 2x a prednyson som brala 1/2tbl 2x denne a anopyrin 1/4tbl 1x denne
3. dub 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka.mt ahoj, mohol by byt, no jasne to bude zajtra ak teplotka vystupi opat. drzim palce... :grinning:
3. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 @kukucg dievcata, dnesne spravy zneju slubne :wink:
3. dub 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
caute baby ....taka otazocka je normalne mat rano o 4.00 teplotu 36,4 a o dve hodiny neskor 36,2? co to ma znamenat?
3. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 uz vidim ciarocku, drzim palce, nech len silnie :wink:
@st2 moja drzim ti palce moc moc moc, drzkajte sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek