• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@elebe dakujem.si zlata,zajtra testnem.ale ale ten tvoj graf tiez krasa,dufam,ze to spinenie je ip,ja som mala toto iste pred ms od nedele,rano flak,potom nic nic,utrem ruzove,nachystana na mrchu a ona nikde,od vcera vecera to uatalo klop klop
4. dub 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 no lebi tu vysoku teplotu mala ovplyvnenu chorobou. takze uvidis dalsie teploty, ale ak budes na tej urovni ako teraz , tak je mozne ze bola, len tazko povedat kedy presne,, kedze tie dve teploty su ovplyvnene.
4. dub 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 tak možno to si mala mrchu a teraz už nič nebude iba rastúce bruško :grinning: :grinning: zajtra ráno tu čakám na teba :grinning:
4. dub 2012 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe nizke teploty a ked si tak pocitam, tak sme sa asi netrafili do ovu
4. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana co znamena ze idete na vec po vyplate :grinning:
@riana12 no tak to vyzera na peknu ovulku
4. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka akeby že ich nedám do grafu ak sú ovplyvnené chorobou ale už nemám ani bolesti vo vaječníkoch a aj ovu tes ukázal včera len takú slabulinkú čiaročku tak teraz neviem
4. dub 2012 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta to čo za graf? :grinning: :grinning: :grinning: Dobré ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
www.fertilityfriend.com/home/kemonka
4. dub 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana aoj no zajtra test.s drahy.zatial som o duchovi tisko,nechcem ho blaznit,ale vcera ma lamal na kavu s cigaretkou a absolutne ble kuk na mna ze no tusim sa tu nieco deje,milujem kavu a uz druhy tyzden som ju nepila
4. dub 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@severankaa2 no ved ak sa budes drzat tak bola, len tazko urcite na den presne.
4. dub 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no anovulacny :unamused:
4. dub 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ta zaujimavy ;))-
4. dub 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika aké nízke,koľko máš a prečo si myslíš že ste sa netrafili.....netáraj :angry: :angry: máš už aj mrcha príznaky :confused:
4. dub 2012 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 si jasna, ak uz cigareta nechuti s kavou, tak to bude len jednojedine :wink: // :dizzy_face: tesim sa na tvoj zajtrajsi testik.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2012 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ďakujem :slight_smile: a po utros pôjdeš až potom v novom cykle?
4. dub 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 tiez mi kava prestala chutit na zaciatku tehu. ;)
teraz ked chcem zistit , ci to vyslo, dam si kavu okolo 10 dpo, ak chuti, tak prd. :grinning: doteraz ma to nesklamalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aje ked dufam, ze to nemusi byt rovnake zakazdym... :sweat_smile:
4. dub 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@riana12 tak tak.....príjde mrcha nasadím clostil počkám kým prejde mrcha a skočím si vypítať....on mi chcel dať s clostilom aj dufík,ale ten som odmietla...nechcem sa napchávať toľkými liekmi...ale pre utroš si pôjdem,ten ide predsa do pošvy a nebude mi škodiť na žalúdku :wink: ja mám skvelého dokiho a vždy sa smeje že už som informovaná o všetkom :grinning: :grinning: takže ajk mu poviem že chcem utroš tak mi ho určite dá :grinning:
4. dub 2012 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 aj mne prestala kava chutit a pred tym som si nevedela rano bez nej predstavit... :wink:
@lauritka lauri po kazde je to asi ine, teraz si pripadam, ze som taka bezpriznakova a stresujem okolo toho ale tak co uz....oproti malej mam minimalne priznaky okrem toho ze ma sem tam boli zaludok a jem sem tam cudesne kombinacie :sweat_smile:
4. dub 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irsina83 no ved no ved, to si este skusam navravat, ked mi pred testovanim nic nie je :wink: :grinning:
4. dub 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, som tu nova, ale intenzivne to tu sledujem, čo poviete na moj grafik,
http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx
4. dub 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi
@lauritka
Dakujem baby,ste zlate,dnes mam omnoho lepsiu naladu aj sa lepsie citim oproti vcerajsku,podbrusko sa ukludnilo,od vcera vecera ziadne spinenie klop klop taaaaak som zvedava na zajtra rano ;) a potom hor sa na vylet do tatier od piatku do nedele ( tusim tam je riadna zima) a ked tak utorok smer dr ;)
4. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 dobre ranko,vecer som dala dufik,dufam,ze vsetko bude ok.a ty si ktory tt?
4. dub 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe to máš potom s dokim super :grinning: :wink:
4. dub 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 on teda je fakt kapacita...je to starší pán a bol aj primárom....sa ma pýtal že odkiaľ všetko viem a ja že z koníka a že aj on sem chodí :grinning: :grinning: a keď som chcela znovu clostil tak som zobrala dva grafy vytlačené...jeden s clostilom ovulačný a druhý bez neho anovulačný a sa pýtal či si ich môže nechať a pripol si ich na nástenku v ordinácii :grinning: :grinning:
4. dub 2012 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ránko.
tak jsem včera večer nasadila utrogestan a udělalo to tohle co myslíte?
http://www.fertilityfriend.com/home/1fc102
4. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka no super :slight_smile: :slight_smile: ovulka bola a utroš zvyšuje teploty :wink: takže všetko je tak ako má byť :grinning:
4. dub 2012 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe děkuju takže to zvýšení teploty bude asi opravdu od utroše..no doktokra chtěla bych ho nasadila hned po ovulaci to sem obávám se úplně nestihla :frowning2:
a kdy teda byla ovulka tak jak jí vyznačil FF nebo jindy sem z toho dost magor..v pátek jsem měla folík 21mm
4. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ked ich porovnam s teplotami ked som merala v ustach tak ciselne su rovnake ...ale kedze v ustach je okolo 0.2°C menej, tak su nizsie
4. dub 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka no ja si myslím že ti to ff označil dobre a aj keby náhodou bola ovulka na 14DC aj tak dobre....podľa mňa si nasadila utroš dobre....ja by som to tiež tak urobila :wink: :wink: neboj,všetko je to ok :wink:
4. dub 2012 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@red_kika akože ty si mala rovnakú teplotu aj v ústach aj v pošve? :confused: :confused: tak koľko si teda mala,napíš číslo :sweat_smile:
4. dub 2012 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ahojky, no krasny grafik mas, len tak dalej :wink:
4. dub 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek