• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@zucana no mojka tak to neviem,ja som zatiaľ CAR ešte neriešila...skús sa opýtať lauritky... :wink:
4. dub 2012 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no však meriaš teplotu,tak keď ti klesne a objaví sa krv tak vtedy,či? ešte 15minút :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2012 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ahoj :slight_smile: nie nemala, ale ani pri uhniezďovaní :wink: ...ale u každej je to iné...ale špinenie okolo mršky je asi normálne, dokonca niektoré aj mršku majú a napriek tomu sú tehotné :wink:
4. dub 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe No praveze nie, mne klesa tak postupne pocas ms takze toto u mna neni nejake smerodajne a okrem toho ked uz spinim tak viacej uz si nemeriam :unamused:
4. dub 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahojky Lauritko..
můžeš pls juknout..
tak jsem včera večer nasadila utrogestan jen nevím jestli sem ho teda nenasadila pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stouplo mi to..takže evidentně toho progesteronu mám asi málo..co myslíš..?
http://www.fertilityfriend.com/home/1fc102
4. dub 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg fuuu dievča máš to ťažké :confounded: :confounded: no ale za chvílu už budeš múdrejšia :wink:
4. dub 2012 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe No ani mi nevrav, uz ma to niekedy neuveritelne s...e :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. dub 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg no aj ja som posledné dva cykly nejaká rozhádzaná :angry: :angry: ovu neskoro,potom špinenie...no des :angry: :angry: ale už mám doma clostil a skočím ešte po utroš a bol by v tom čert keby sa nepodarilo :sunglasses: :sunglasses:
4. dub 2012 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Hej som si vsimla ze aj tebe to blbne :unamused: mne uz celych 6 mesiacov takto, spinenie okolo 9 dpo zacne takze to na tehu ani mysliet nemusim :unamused:
A zacinas s clostilom dalsi cyklus?? Tak to sa isto podari :wink: :wink:
Ja vlastne hormony velmi nemoze, mala som totiz mikroemboliu, takze ak sa aj nieco zisti netusim ako sa to bude riesit :confounded:
4. dub 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 ahojkaj no hlas je stále na dovolenke a začína mi tiecť z nosa no teplotu som nemala uvidím čo z toho bude ale bolesti vaječníkov už nemám tak už len asi čakať a merať čo z toho vznikne.
4. dub 2012 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg ja som už clostil brala lebo som mala anovuláky a teraz som si ho vypýtala lebo mávam neskoro ovulu,tak nech sa mi vajká trošku preberú...a to špinenie...min.cyklus od 5-9DPO a teraz som mala 3DPO včera nič a dnes len ráno 1x.....tak preto si radšej skočím aj po utroš :slight_smile:
4. dub 2012 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 dakujem za info,si ma povzbudila,uvidime,pocula som vsetko mozne
4. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 som sama zvedavá aké budú teploty ďalej :slight_smile: ...ale myslím si, že ovu už bola a tá teplota 37,8 bola asi ovplyvnená nejakou vnútornou teplotkou z choroby :wink: ....takže držím palčeky nech už pod 37 neklesneš aspoň 9 mesiacov :dizzy_face:
4. dub 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wrtulka no moze byt. ale nemusi to byt len z utrosu ;) niekedy je par dni po ovulke trosku nizsia teplota a az potom stupne viac, aj ja tak mavam, ci mam lieky alebo nemam... :slight_smile:
najlepsie by to potvrdil odber na progesteron, ci je dostatocne vysoky.
4. dub 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 nemáš za čo :slight_smile: ...teraz to chce len čas a trpezlivosť a pozitívnu myseľ :grinning: ...držím palčeky nech sa potvrdí tehu :dizzy_face:
4. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka díky :slight_smile: myslíš hormonální profil? No mě vždycky když ho dělali tak vyšel normě tak nevím.
Ale to špinění na konci cyklu..obě doktorky (gyndařka i doktorka z CARu) že mám nedostatečnou funci žlutého tělíska a toho progesteronu asi málo a že to neudrží dost dlouhou tu druhou fázi cyklu bez špinění..takže proto mi daly utrogestan ráno a jeden večer..tak uvidíme :grinning: že z toho otěhotním asi ani nečekám spíš že budu mít normální cykus a pak se mi hned spustí ms bez předešlého špinění..
jo byla sem v pondělí na mobilizaci na mojžíšovce přes konečník prý sem měla ty svaly všechny stažené (prdel mě bolí ještě dneska :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) takže další důvod proč to nejde :angry:
4. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wrtulka no tak potom jasne, utrogestan ti moze pomoct. :slight_smile:
4. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 dakujem ;)
4. dub 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Tak doktorka je chora tak som sa moc nedozvedela, len sestricka hovorila ze ako to kukla vyzera vsetko ok no a 12.4 mam ist na posledny odber.. tak ja neviem teda :unamused:
4. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 aj ja si myslím že ovu už bola aj minulý mesiac bola takto zavčasu. Nebojkaj budem ťa informovať o mojom grafíku. Keby si mala pravdu že by teplota neklesla pod 37 celých 9 mesiacov. No naši ma prehovárajú že keď mi odyšiel hlas aby som išla k lekárovi po antibiotiká ale nechcem nieako eše asi počkum.
4. dub 2012 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj chcem sa opýtať a keby že budem musieť užívať antibiotiká či radšej si nedávať nič keď nemám hlas?
4. dub 2012 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg do kelu....to jak naschvál :angry: :angry: :angry: takže zase len čakať :angry: :angry:
4. dub 2012 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 atb ?? na hlas ?? co ja viem, ak nie si extra chora, ja by som lieky nebrala.
4. dub 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja tiež by som nebrala najradšej no asi zbehnem zajtra k doktorke a opýtam sa jej ako to so mnou vyzerá myslím hrdlo či hlasivky.
4. dub 2012 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, tak som od dnes zase zahajila meranie na 4.IUI http://www.fertilityfriend.com/home/dadenka :wink:
4. dub 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe presne, zase cakat a cakat :angry:
4. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadenka111 držím palce nech to vyjde :slight_smile:
4. dub 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka dakujem. priebezne sa budem hlasit :wink:
4. dub 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka @lauritka tak ja som sa vcera stazovala, ze mrcha skoro ziadna a dnes lezim v takych bolestiach, ze uz mam dve tabletky v sebe a tecie zo mna ako zo zahradnej hadice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: booozinku, co mi si musime vytrpiet :angry:
4. dub 2012 v 11:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek