• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
OK.Dík.pa
21. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz zacinam trosku citit aj podbrusko, ako pred mrchou. a akosi aj zaludok citim, trochu mi je zle. no uvidim zajtra, co bude.
21. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo halo, kde ste dnes vsetky???
21. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som tu moja. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli bola som na masazi chrbatika a sije
jelencek ja nemam dobre susenosti s rapidom clasic uz ho ani nekupujem lebo mamatest ja citvlivost 20mil a tam som mala peknu ciarku viditelnu a na rapide nic .na druhy den som skusala takisto mamatest a ciarka bola silnejsia a skusila som naproti tomu rapid clear direct drahy jak svina a tam bola ciarka ale mamatest bol silnejsi.kuk album vcera som uz mala secret Wonam a tam som mala ciarku celkom viditelnu a na rapide clasic duch..a dnes zase secret woman a ciarka je opet silnejsia, takze som s testovania znaciekusudila ze rapid je na dve veci a zbytocne drahy.
21. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej evina0 pamatas si ma? ja ti zagratulujem, az ked budes mat potvrdene od dr. aby sme nezariekli. ale tesim sa s tebou :sweat_smile: :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aj ja som tu uz :sunglasses:
Babenky k tym testom...ja som mala doma take lacne z CR, kamoska mi povedala, ze tie su nic moc...a prisla ku mne dalsia, meskala jej MS 2 dni, hrozne nechcela byt tehu a sup, este ho ani neocikala a uz boli //...cize ak mame byt tehu, tak nam to ukaze na hocakom teste...Evi ak by si pockala do terminu MS, tak mas aj na ovu teste isto // :grinning:
21. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leveretka: ty jsi si už stihla udělat těhotenský test na 2DPO no tak to by jsi byla opravdu průkopnička v pozitivním, jinak to se ani nedá, tam se oběvují čárky až po zahnízdění vajíčka, které je od 5-10DPO. :wink:
21. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lilix pametam jasne a aj ja sa budem radovat az ked mi to dokotor potvrdi tak naplno a hlavne az bude srdiecko.
lebo mam stale zmiesane pocity radosti a strachu zacina ma zase pobolievat podbrusko tak inak ako po ovulke.
jasne ze mam radost s pozitivnych testov o tom niet pochyb ale ked viem ze zajtra ci pozajtra je termin mrsky tak som nesvoja.isto chapete aby sa proste ten maly drobcek udrzal a bol v poriadku... ved vieme aka je priroda nevyspitatelna. nejdem uz radsej na nic mysliet a snazim sa myliet len a len pozitivne a ked dojdem domov pojdem si lahnut aj ked som mala vela povinnosti-tie pockaju
21. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nemysli na to a nesleduj sa...ja mam termin MS tak ako ty a tiez som bola prekvapena, ze nemam tento mesiac PMS...a dnes to zacalo...pobolievanie bruska. Tak som sklamana...laparke sa nevyhnem! :frowning2:
21. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli ja sa nesledujem to sa neda nevsimnut :unamused:
bubli laparky sa neboj uz som ti pisala ja by som sla aj 2x keby bolo treba ved som si planovala uz aj termin :grinning:
21. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/Faqs/daystomenses1.png
Teraz som nasla statistiku na FF, ze az 4 dni po ocakavanej menstruacii daju testy 100% odpoved. V den menstruacie len 60%. Myslela som si, ze tie testy su lepsie, hm :wink:
21. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa az tak hrozne nebojim, kazda to prezila (aspon dufam :slight_smile: tak prezijem aj ja!
Len som dufala, ze budem patrit k vam, ktore "usli" laparke z lopaty :grinning:
21. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli: na laparku mozem ist aj 3x za tyzden.. pohodáááá :slight_smile: vazne, neboj sa :slight_smile:) :wink:
21. zář 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy ste kocky take zlate...ale ja sa mozno bojim hlavne toho pobytu v nemocke, tam som nikdy nebola :sweat_smile:
21. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evina: možná tě bolí bříško z toho, že maličký dává signál tělu, že mrcha nemá dojít tak se s tím pasuje.Neboj bude to dobré
21. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky všechny vás moc zdravím.Chtěla bych se vás zeptat na radu asi mám nějaký divný grafík ,podle tedy hleníku...Jinak se snažím o miminko ,ale marně byla jsem i na umělém oplodnění jednou a jednou na ketíku ,ale nic ..oba jsme prý v pořádku..máme za sebou i imuno v Podolí a opět v pořádku...mám 18 letého syna ..a je mi 36 let .. http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php Co myslíte měla jsem už ovu??Podle bolestí a hleníku ano...ted jsem se neměřila ..byli jsme na dovolené...děkuji
21. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji, viem, že to bolo skoro, ale chcela som vyskúšať test...totiť je to zn. Wondfo a nemám s tým skúsenosti a mám od nich ovu testy a tam odkedy som ich používala bol stále duch...tak som vyskúšala jeden tehu, aby som vedela, či bude tiež duchovať bezdôvodne alebo keď ukáže naozaj ducha, tak to bude ozajstný duch a môžem sa začať tešikať :grinning: :grinning: :grinning:
takže to bol iba malý experiment, viem, že tam nemôžem nič vidieť :grinning:
kedy testuješ?
21. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute: na FF musis ist do "Sharing" a "Home page setup", inak mi tvoj graf neuvidime. :wink:
21. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtie dievčatá..dlho som tu nebola..ale čítala som si Vás..rada by som tichúčko zablahoželala evine0 k // :wink: ja takto, aj keď nemeriam pravidelne.. http://www.fertilityfriend.com/home/24add7
21. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky může mi teplota ještě stoupnout??? Na programu FF mi ovulaci označuje asi ta zelená barva 12.-15.dc.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70784/nummer=6
21. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to pokusím poslat ještě jednou moc to neumím jsem hlava děravá ....http://www.fertilityfriend.com/home/1e6d76
21. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad se mi to povedlo ,děkuji za podívání a za váš názor :slight_smile:
21. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute a ako chceš počuť názor, keď tam nič nemáš? :sweat_smile:
21. zář 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
salute...merala si si BT len ku koncu
21. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
alzbetka...mne sa skor tento cyklus javí ako anovulačný.....
21. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím neměřila jsem tento měsíc byli jsme na dovolené...,ale mám cykly dlouhé 35 dní ..jenom mě zarazily ty hleníky nic víc..a tento měsíc mě nebolejí vůbec prsa a břicho mám už na mrchu takové bolesti.. :pensive:
21. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
brucho može bolieť od včeličoho :wink:
21. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salute - skus test :wink: z grafu ti nikto asi neporadi.....
21. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky...myslíte že teda ta dnešní teplota může být díky tomu,že jsem trošku nachlazená.ale jinak teplotu nemám..ale jen bych chtěla vědět jestli s tím máte zkušenosti..jetli to má vliv na bt.?děkuji
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
21. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek