• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@pajiskazemlyna kam sa ty splhas :grinning: :grinning:
6. dub 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bordulka aoooj no vystup pekny
Nic ine ti neostava len vyskusat oba testy co spravis,ak budes mat aspon ducha nehni k dr ci na pohotovost,ci to mozu brat pripadne tehule a hotovo,to budes mat najistejsie
6. dub 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko zienky
Tak ja dnes opat vystup zo vcerajsich 36,8 na 36,9,uz na chyta cestovna horuucka ;)
Majte sa tu krasne,poriadne kolajnice cakaaam a oddychnite si
6. dub 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
6. dub 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojki.
@bordulka s digitalnymi testami skusenosti nemam. cize ti neporadim. ale ved pockaj este jedne den s ATB, zacni od zajtra a rano testni.
@kacena85 juj mohla si aspon na ukludnenie testnut :wink: :slight_smile: ked si neklesla, ale naopak trosku stupla hmmm ?? ;)
6. dub 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte baby, tak ja uz nemozem spat a to zvyknem vstavat v dni volna o 11.00. Po merani som uz nezaspala

@lauritka mala si pravdu s tym vystupom. Fakt neviem ci bola ta ovula vcera, myslim si, ze bola skor, asi 17 DC, vcera uz som bola nejaka sucha a krcok nizko...

Preco mi to FF dal na 16 DC???? Mam si to posuvat, ci kaslem na to?
http://www.fertilityfriend.com/home/3bbdcc
6. dub 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 no tak aj u teba :slight_smile: kasli na to, ved on ju mozno posunie za par dni, ak nie, potom si mozes oznacit sama.

on sa tam riadi aj podla hlienu.
6. dub 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka eeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rano som rychlo vycikala a bolo, ked tak zajtra rano :wink:
6. dub 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 s tym spanim to poznam uz tri dni sa budim pred meranim nedockavo a potom uz vobec nezaspim :wink:
6. dub 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 este si tu???? Kedy cestujete?
Ja idem buduci tyzden na dovcu a tam je aj casovy posun, cize poslednych 5 dni merania a potom teplomer ostava doma!
6. dub 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasmin0001 este este,drahy dosiel po nocnej tak dospava ;)) ja som uz aj napapana,kufor nachystany,uz len vyrazit
6. dub 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no ale my sa to dozvieme kedy ? :grinning:
6. dub 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85
@lauritka baby ďakujem, pomohli ste mi... čo by som bez vás robila :slight_smile:
6. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85
@lauritka
Ahoj ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3937ed na moj vkus nic moc a este mi to aj oznacil na 14 dc podla mna bola 15 dc :confused: :confused:
6. dub 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka vcas predsa,ved net mam v mobile ;)))
6. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg pocuj a ty sa pochval.co tete bylinkarka,alebo napis ip som zvedavaaa
6. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe
@kacena85
@st2
Tak som baby bola vcera u tej Anky Kopacovej, nebolo vela ludi, cakali sme len chvilku, bola uzasna fakt :slight_smile: Porozpravala mi vselico, nakazala mi papat E vitamin, rakytnik uzivat a davat obklady z muky, bieleho vinka, soli a olivoveho oleja. Ked budem tethu, mam k nej ale chodit raz za mesiac a tiez mi nakzala co vsetko mam a nemam robit ked budem, uplne skvele je ze to hovorila tak, akokeby to uz bolo, to je velmi povzbudzujuce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hovorila ze to moje krvacanie zmizne :dizzy_face:
6. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, takže ja dnes 36,7 a vyznačilo mi aj ovulku na 1., no som zvedavá či ozaj bola , veľmi tomu neverím. To je tak ked to meriam prvý mesiac a vobec na sebe nebadám kedy je ovulka, uvidím čo bude dalej
http://www.fertilityfriend.com/home/3bd6d6
6. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lovesista ďakujem pekne :wink:
6. dub 2012 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg to fakt :confused: :confused: :confused: no paráda....ty kokso....vážne rozmýšlam že aj ja k nej pôjdem :sweat_smile: tak ťa povzbudila,tak vidíš že to s tebou nie je také zlé :grinning: :grinning:
6. dub 2012 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no teda ten tvoj graf je nádejný :wink: :wink: dávala si včera testíky? :confused:
6. dub 2012 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hej :grinning: :grinning: :grinning: tak pekne mi povedala ze maternica si vsetko pamata a po tom kyrete sa asi zlakla a boji sa otehotniet ale vraj ju presvedcime ze moze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
fakt som sa tesila :dizzy_face: :dizzy_face:
a potom ze a ked budete tehotna pridete sem, nemusite cakat teohtne rovno beriem a tak :sweat_smile: :sweat_smile: uz som sa s bruchom videla jak tam cupkam :grinning:
6. dub 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak baby...ja takto,zase špinenie :frowning2: to mi fakt radšej mohla dojsť mrcha ako sa takto trápiť :frowning2: :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
6. dub 2012 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 aky mas graf ukaz :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg super.....mne kjeď teraz dojde mrcha,mám clostil na dva mesiace a ak neotehu,tak ťahám aj ja k nej :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2012 v 08:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg ano, 15 dc.. ale on je blbec. :rolling_eyes: aj mne to minule zblbol, som is potom oznacila sama. :sweat_smile:
6. dub 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 este ze tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@elebe beries dufik, ci nie ?
inac mava niekto citlivejsie bradavky uz od ovu ???, ja som to mavala len po clostyle.. ale od vcera tiez citim :confused:
6. dub 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek