• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kukucg aoj napises mi do ip co ti kazala ked budes tehu?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko..
@lauritka www.fertilityfriend.com/home/1fc102 tak už je z mého grafu zblbý i FF :unamused: neví kdy ovu byla..co si o tom myslíš?
6. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg graf ma na 4877 st, teda na predchadzajucej hore :wink:
@elebe hej hej davala kuk tak okolo 18hod tusim :dizzy_face:
@lauritka neberiem....chcem od bud.cyklu utroš....ja mávam citlivé bradavky pred ovu...potom pár dní nič a potom po ovu až do mrchy...ale nie stále
6. dub 2012 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakupujete ?? ja som uz bola v obchode. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe uz pred ovu ?? :confused: :fearful: jj, utros by ti mal zabrat,je dost silny.

ved ani mne nie stale, ja zvycajne prsia vobec necitim, uplne slabunko mozno pred MS..
6. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No asi tak :grinning: ale rozmyslam keby dam prec tu najnizsiu teplotu co som aj tak skorej merala mohol by mi to zajtra preznacit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
inak sa mi aj tak zdaju nizke tie moje teploty ale mozno este vylezu :pensive:
6. dub 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no fakt je ten prvý silnejší :confused: :sweat_smile: no uvidíš....je to taká malá záhada :confused: ešte si aj stúpla a berieš dufík :confused:
6. dub 2012 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja mavam citlive bradavky odo dna ovu, velmi :confused: :confused: za par dni to zmizne... a raz sa to vratilo ked som bola tehu asi 5 dni pred ms
6. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 napisem ti jasne :wink: teraz musim utekat ale este dnes :wink:
6. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no ja to mávam ako jeden s príznakov ovu a potom to prejde a zase začne po ovu pár dní :sweat_smile: no preto chcem utroš,lebo ten nemusím papať :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak keď dojde mrcha,tak si po neho skočím...clostil už mám....tak dúfam že už teda sa niečo podarí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. dub 2012 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kukucg no skus, ja tiez niekedy spekulujem ako ho prinutit :wink: :slight_smile:

to je v poriadku, par dni po ovu mozu byt nizsie, potom vylezu.
6. dub 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka oki, uvidim aka bude zajtra a skusim ju dat prec :sweat_smile: dufam ze vylezu :dizzy_face:
6. dub 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ach jaj....je mi z toho môjho grafu smutno,jak na neho kukám :pensive: tak najprv čakám sto rokov na ovulu a potom zase špinenie....radšej som mohla mať anovulák a už mrchu :pensive: :pensive:
@kukucg moja a ty si jej najprv volala a objednala si sa na určitú hodinu?
6. dub 2012 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 Ahoj tak predsa si bola na pohreb? :frowning2: No inak sa hovori že niekto musi niekedy odisť, aby sa narodil ďalší, tak možno to bude aj dievčatko :wink:
6. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
presne tak
@kemonka jedna dusa odide a pride druha... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

inac sa mi snivalo, ze sme hladali novy byt, aj sme ho pozerali.. hmm. znamena to zmenu ?? :sweat_smile: take to bolo zive, izby okna, este vyhlad som pozerala...
6. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe len som volala ci tam bude ale sa neobjednava tam, len prides a cakas :slight_smile:
@elebe inac lepsie sa tehotneje zenam, ktore maju problemy s cyklom-.. upravia to liekmi a sup ide to :wink: :grinning:
aspon co tu vidim za tie roky.
@kukucg aha...jedna kočka tu mi poslala na ňu číslo...a písala že ordinuje len utorok a štvrtok :confused:
@lauritka no lauri....ja som asi výnimka :frowning2: lebo už som mala upravovaný cyklus a prd z toho :frowning2:
6. dub 2012 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg som rada ze ta bylinkarka ta takto povzbudila. dufam ze zaberie :wink:
6. dub 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe skor , ci neskor budes. :slight_smile:
@kacena85 no uz sa tesim na zajtra rano a na tvoj testik :wink:
6. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka inak lauri...ja som na 3DPO mala špinenie a cítila som také tlaky a bolesti na pravej strane a jeden krát večer som mala na papieri jasno červenú krv,taký fliačik....a včera som cítila dosť pravú stranu a tiež som mala špinenie :confused: :confused: :confused:
6. dub 2012 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika No za vítězstvím přeci! :grinning: :grinning:
6. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka neviem digi som nikdy neskusala, neviek kolko dpo ti ukaze..ale parierovy by zajtra mal ukazat...ak to vydrzis nedavaj dnes lieky az zajtra po teste
6. dub 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no neviem, co to moze byt. inac mohli by ti este zobrat krv aj na endo ?? ci uz ti brali ??
6. dub 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja viem,teda dúfam :sweat_smile: ale človek by to chcel čo najskôr...predsa už nie som nejaká mladica :frowning2:
6. dub 2012 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to je čo endo? :confused: :sweat_smile:
6. dub 2012 v 09:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek