• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@nada.hope tearz potrebujem dufik, aby mi kramy dosli, lebo koncom aprila idem na laparoskopiu :unamused:
6. dub 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka vieš moja, je to predsa len zákrok...a najviac sa bojím uspávania :unamused:
6. dub 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prosím viete mi poradiť?
užívala som duphaston, v nedeľu som mala poslednú tabletku a čakám menzes. ten mal podľa dr prísť do piatich dní čo je dnes. neužívam ho prvý krát a väčšinou príde neskôr ako do piatich dní....no ale teraz mám už tretí deň strašne moc slabulinké špinenie, bolesti na ms a ten nikde.moc rada by som už dostala, lebo si idem pichať gonal na IUI s expiráciou do konca apríla. a zas si málinko namýšľam čo ak som tehu?
6. dub 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 no a myslis, ze bez nich by nedosli? ale urcite poznas svoje telo lepsie :slight_smile:
6. dub 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope tak to neviem, na 50DC urcite, a ked mam anovulak, tak bolo by to zasa nekonecno :frowning2:
6. dub 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 neboj, zas taky velky zakrok to nie je. a na uspavanie si pytaj masku, vtedy to ide rychlo :dizzy_face:
6. dub 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@afrika skus zestik.. ono tazko sa dedukuje, mozes byt a nemusis.
6. dub 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 ano mna velmi pichalo na stiedacku vo vajecnikoch ale ako som zacala pit magnezium tak to preslo...
6. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 moja neboj sa uspanie, ja som rodila v celkovej anesteze a tiez mi dali tu masku a ani neviem ako to vsetko prebehlo ale pred tym som zazila ten najhorsi stres a sok v mojom zivote ale to bolo preto lebo to bol porod na rychlo v 31tt...
6. dub 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@manamani1 ja som za dufik,mne tiez pomohol a mrcha dosla,je to sice chemia,ale aspon neodlozia laparku...a na tu sa neboj,urcite ti pomoze :wink:
6. dub 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna krásne stúpaš....tento grafík bude isto už víťazný...držím palčeky :wink:
6. dub 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre ranko,tak teplota zase z 36,9 na 36,8.na teste dr.max ani prd,tak fakt nechapem,ani tehu ani ms,ani riadny pokles,dnes ma krasne zub 8 zacal bolet a z toho cela hlava,nadhera,slahnem si flektor a hotovo.
Dufam,ze aspon vy date pekne tehu testiky
7. dub 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 caukoo, tak ja dnes presne tak isto , ako ked si robila druhy test, duch eeste slabsi a este som stupla.
@kikaneu a ty ako moja?

http://www.fertilityfriend.com/home/3ac8b0
@piefunko
@manamani1
7. dub 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@januliatko1985 a kolky dc cyklu si?no ja vazne dumam,ze dalsi test ked ms nedojde urobim az stvrtok,to bude 10 dni od meskania ms a ked nic piatok behnem k dr nech ma kuk,uvidim aj podla teploty,mozno to spinenie bola ms a a uz len riadne klesnut a ide sa dalej
7. dub 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 tak ja som uz istá.... :( tento mesiac zase nic...
7. dub 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko kočky....tak mne sa asi zasekol teplomer :angry: :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/3552c8
teraz dva dni nebudem merať,lebo dnes odchádzame na chatu,len dúfam že zase nebude pršať :angry: špinenie už nemám,tak sa teším :grinning:
7. dub 2012 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tento test sa má robiť v čase predpokladanej mrchy...ty už si v tom čase?? :confused: či ak si dobre pamätám ty máš ten zápal na nohe :confused: :confused:
7. dub 2012 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj. no dnes som uz aj poklesla. dufam,ze zajtra zas stupnem :unamused: http://www.fertilityfriend.com/home/3c1d02 dost ma bolia bradavky a dnes uz pocitujem mrchovske bolesti v krizoch a v pobrusku :unamused: a ty sa mas ako?
7. dub 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no mam ten zapal, ale uz je to v celku prec... ale myslim, ze to by ten digi test neovplyvnilo... a som 11dpo a na tom teste bolo pisane, ze sa moze robit uz 5 dní pred mrchou, tak som vyskusala, robila som aj papierovy, ale na nich stale nieco "vidim"... ale uz nemam ziadny, tak ma to aspon nebude lakat :slight_smile: a pockam si do stredy, ci pride mrcha..
7. dub 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiskazemlyna ahoj. no tak vyzera podobne,ale ja mam uz dnes pokles, ale verim,ze opat stupnem... bodaj by si mala pravdu a boli to uspesne grafy :slight_smile:
7. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@januliatko1985 záhada, že slabší....môj trošičku stmavol a teplota takto: http://www.fertilityfriend.com/home/389913
7. dub 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@bordulka no tak super že to už odchádza a berieš aj nejaké lieky :confused: ja som tiež taká,keď mám tak testujem :grinning: čo ty vieš...možno mršina nepríjde....11DPO je málo podľa mňa :wink:
7. dub 2012 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu krásne...aspoň sa máš na čo vyhovoriť aby ťa neoblievali vodou :grinning: nejako to tu začína kvitnúť na zeleno....žeby aj sem zavítala jar :grinning: :grinning: držím palčeky,nech je všetko oki :wink: :wink:
7. dub 2012 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe nie, nie, nechystáme sa to zatiaľ nikomu povedať :slight_smile: ďakujem :wink:
@bordulka ja som robila na 10DPO prvý a bolo bielo a duch až na 14DPO, tak počkaj ešte
7. dub 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu ach jo...ja sa takých krásnych paličiek ako ty máš snáď ani nedočkám :confounded: :confounded: tak sa opatruj....a ako som kukala graf už ti mala dojsť aj mršina,že? :confused:
7. dub 2012 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe už v utorok alebo stredu, vo štvrtok mala poslednú šancu, prepásla ju :grinning: ale dočkáš, ja som čakala rok a tri mesiace.....tak neboj, len buď trpezlivá :wink: a toto bol môj posledný meraný cyklus, som si povedala, že pol roka merania bohato stačilo :grinning: a fakt stačilo
7. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu tak už to máš v kapse :wink: :wink: a drahý už o tom vie? u nás je to tento mesiac rok aj dva mesiace :frowning2: :frowning2:
7. dub 2012 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no uzivam amoksiklav, duphaston, macu :slight_smile: ale dnes duphaston konci a ten amoksiklav asi tiez vysadim, ked sa mi to uz upravuje... a aj pre mna je to malo, ale ked neviem vydrzat :slight_smile: radsej nech ma to potom prekvapi :slight_smile:
7. dub 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu moja teraz musim pockat uz len do mrchy :slight_smile: a ked nepride v piatok kupim test a uvidim... zatial tam nadej je :slight_smile:
7. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek