• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@milagros daj medixaments. other.

@bobocka no budes dalej pokrčovat, bez VIP. nemusis platit. pre novyxh členov je to zdarm na mesiax

@evikmi jeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iv10 A kolky den cyklu si? Tie teploty su OK, o kolkej rano merias. Su rozne stranky, kde si teplotu mozes znacit do grafu, dobra je http://www.fertilityfriend.com.
8. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika
@red_kika
Mam v iphone na to aplikaci ale graf ne.No asi je i blbost ze by se nam hned zadarilo.Tyden me poboliva bricho a mam citlive bradavky.
8. dub 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva merim kolem 7-8 hod rano a jsem 21den cyklu.
Dobry nebo spatny?
8. dub 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ahojky, tak ja tekto http://www.fertilityfriend.com/home/3937ed len neviem preco som bola tak dole vcera, 3dpo vlastne, dufam ze ovu nebola az vcera, co myslis??
Ja mysleim ze 15dc bola a neviem ho presvedcit aby mi to tam oznacil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg este mozno nejake zvysky estrogenu :wink:
mne neoznačil ani tuk :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka

padame na navstevy. papa :dizzy_face:
8. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka No pekne a pritom to mas jasne ako facka :grinning: :grinning: :grinning: asi mas malo tych preovulacnych tam :sweat_smile: :sweat_smile:
No nic dufam ze teda bola ovula na 15DC a nie az 18 :angry: :angry: :angry:
8. dub 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka hmmm to by nebolo bohvie co lebo posledny kexik bol 19DC :sweat_smile: :angry: :grinning: hmmm tak zrejme zase nic. inak ked som mala ten prvy pokles po vyznacenej ovu na 7 DPO tak som citila neskutocne lavy vajecnik. tak som sa tak potichucku tesila ze to bol IP. a zrejme teda nie. :angry:
8. dub 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka a kde najdem tu carovnu formulku?asi som uz aj slepa
8. dub 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka aaa uz som to nasla...a ako zmenim v grafe to meds na nazov lieku?dik
8. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ahoj :slight_smile: tak fajn, dakujem za reakciu. je to teda zrejme ako ma byt.. uz som sa bala ci to nie je nieco neziaduce pri fytosoji..
8. dub 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka asi teda 4 :wink: jestli teda ještě něco nevrhne :grinning: jsou kráááásňoučkýýýýýýý
8. dub 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milagros no zmenit mozes len ked mas VIP. v statuse, budes mat arebne polička.

@kukucg darmo, je to len program, v tomto musime dat na svoje poxity :wink:

@evikmi jeeej. mamin vyzera kludne. tk neh len maličke rastu :dizzy_face: :zipper_mouth: dajte na pozor. :fearful: pred psikom
8. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak nie , nemalo by byt. brala si ju len 5 dni , ano ?
8. dub 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka už je zavřený... a zůstane tam .... ale musela jsem sedět u kočky, jinak se od nich zvedla a šla za mnou!!! trdlo moje :grinning: jsem ji musela hladit bříško
8. dub 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka hej, 5 dni. 5-5-6-6-7 . Minuly mesiac, prvykrat, som ju brala od 6DC 3-3-4-4-5 .
8. dub 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak a bol ovu minule ???
8. dub 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: maminka zlata. sama porodila aj ih umyla ?
8. dub 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka jj, je to zkušená matka....ale musím u ní sedět :wink:
8. dub 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi a ona kolkokrat do roka ma mačiatka ? :slight_smile:
8. dub 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dvakrát...jak jsem psala, je to venkovní kočka, neuhlídáme...ale letos si to holka užije naposled a půjde vykastrovat :wink:
8. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no asi bola, ale dost neskoro a navyse pocas ms..ak mas cas, kuk moj album, co si o tom myslis..
8. dub 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tak dnes sme boli na jednej oslave, dali sme si s mm kavicku, ale urobili nam zrnkovu (ja taku moc nemusim) a ked mm dopil, tak mu teta vyvestila okrem ineho aj prirastok do rodiny... potom som dopila aj ja a mala som to tam :slight_smile:)) prirastok do rodiny... tak uvidime, ci sa nemylila...
8. dub 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evikmi tak tak, moje su uz vsetky sterilizovane.. to by dopadlo :grinning:
8. dub 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka akoze teta hovorila o INOM prirastku alebo o tvojom moznom?
8. dub 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micak tam čo mas graikk aj mohla byt, len ti to velmi klesalo, potom si klesla dosla MS:
inač soju si moze poznačit ako xlomid.
8. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika hovorila o muzovom prirastku do rodiny a potom aj o mojom...cize o nasom :slight_smile: a musim povedat, ze doteraz co nam vestila, tak sa splnilo :slight_smile: ale nejdem sa tesit predcasne...
8. dub 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby, co to tu máte "za pár" do mrchy... resp. nemate :slight_smile: pociťujete aj nejaké tehu príznaky?
8. dub 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ok, dakujem. uvidime co tento mesiac, citala som, ze soja sa vacsinou prejavi od 2.mesiaca uzivania..
8. dub 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 Teploty Ok, len by si mala merat v presny cas, hodinovy rozdiel urobi aj rozdiel v teplote
8. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek