• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@lauritka ahoj, prosim ta, myslis, ze este mam sancu? aj ked teplota nestupa? http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1 Ďakujem
8. dub 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no 12 dpo, zatial sa drzis a dnes si testovala ? :wink:
8. dub 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, no ako sviatkujete? Ja som už nejaka prejedená :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam tu rodičov, a už zajtra odchádzaju domov, joj bude mi smutno :frowning2:

Žiadna tehulka?
8. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no netestovala, nemam testy :slight_smile: vyuzivam este stare :slight_smile: pouzite... lebo mam abstaky :D ale ten test co som robila posledny vcera, tam sa mi zda nejaky duch, ale ked to odfotim, tak to nevidiet :( a bojim sa, ze ked nemam ziadne priznaky tak z toho nic nebude... resp. o ktorych neviem... prsia ma bolia, ale to pripisujem duphastonu, sem-tam ma boli podbrusko, mam take mrchovske bolesti, ale bojim sa, ze to si len vsugeruvam :(
8. dub 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka Ahoj, čo si myslíš o mojom grafe? Mysliš, že tam bola niekde ovulka, či anovulak? :confused:
www.fertilityfriend.com/home/kemonka
8. dub 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva Vim ale s ditetem to moc nejde :(
8. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka23 ako pise lauri mozno si len 4 dpo
8. dub 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak spon v utorok testni ;) ak neklesnes.
8. dub 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no skor naozaj anovulak.. tie teploty si mala dost nizke, :unamused: nedrzali sa pekne hore.
8. dub 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no chystam sa ist do lekarne :slight_smile: kurnik, len keby to nebola taka dlha doba :slight_smile: neznasam toto cakanie... ty ked si ostala tehu, ty si to vycitila? alebo si to nejak pocitovala?
8. dub 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no veď to :unamused: ale tak nevadí, len teraz kedy dôjde MS, ale tak v utorok ešte riešim zubára a potom nasadim už Duphaston a Clostyl :slight_smile:
8. dub 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby na co sa to hovori o tych lanovych semiackach?? na co to su dobre?
8. dub 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 na plodný hlienik :slight_smile:
8. dub 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a to len tak same sa je ?? musim vyskusat :wink:
8. dub 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 podporuje funkciu vajecnikov aj travenie,vrelo odporucam,staci cajova lyzicka pomletych napr do jogurty,v dmke ich maju uz pomlete ;)
8. dub 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mozem len taku teoreticku otazku - ked BT ukaze ovu a je bez neakych obnormalit tak ovu na 100% prebehla? aj ked ovu test nebol vyslovene pozitivny? dakujeeem
8. dub 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka to sa namočia dve polievkové lyžice semiačok do deci vody, necháš ich dve hodiny postáť a potom spapáš, mne to chutilo, ale niektoré kočky s tým mali problém a potom si len dávali čerstvé priamo do jogurtu :slight_smile:
8. dub 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ja ich dam do jogurtu,kupovanych pudingov,alebo ked robim ovsene vlocky s mliekom,staci caj.lyzicja pomletych
8. dub 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 a ty ako? uz sa mrcha rozbehla ci nie???
8. dub 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu
@kacena85 a kedy sa to papka?? po ovu ci do ovu ci cely cyklus??
8. dub 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 ja som to jedla do ovu na ten hlienik....ale ak máš aj problémy s trávením, tak pokojne môžeš aj po nej :slight_smile:
8. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ano ja som čitila.. vadili mi smrady :grinning: boelli prsia m, tlak v podbrusku a tazko na zaludok, ale to az tak okolo 8 dpo.
8. dub 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 to musim este mliet ?? :fearful: a mala si dobry hlienik od toho ??
8. dub 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 dorazila dnes rano,ku podivu som bola rada a stastna,som fakt aj za nu vdacna,buduci cyklus nemeriam a testnem min tyzden po meskani ms ;) potrebujem si od toho trocha oddychnut a vypnut,uvidime, tri cykly meriam,ovu bola,ms prisla,tak hadam to pojde aj bez merania
Ja ich jem stale,cca kazdy druhy den minimalne
8. dub 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu aha a pomohlo ?
8. dub 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka v DM sa už dajú kupiť pomleté :grinning:
8. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no skoda ze dosla..aj moj je toto ti cyklus co meriam a potom kaslem na to.. asi si kupim tie semiacka :wink:
8. dub 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no tak to mne zatial nevadi zo smradov nic :D ta bolest prs je, tlak v podbrusku je, tazko na zaludok - dnes urcite (som sa "prezrala" :slight_smile: a minule ked som isla s mm z pohotovosti a potom druhy den tiez autom, tak mi prislo zle, ale to asi z tej cesty, lebo inak ništ... a v prvych dpo som bola strasne unavena, musela som spat vzdy ked som prisla z prace, ale teraz v pohode...
8. dub 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaneu oki kupim dikes :wink:
8. dub 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek