• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
http://www.fertilityfriend.com/home/27174d

jaaaj, pardon, tu je spravy link :slight_smile:)
22. zář 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
sonicc a co testík???
22. zář 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nellie: taky pokles, to by mohla byt ovulka, nie? uvidis, ci zajtra stupne.. :slight_smile: :wink:
22. zář 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin - pekna ovu :wink:

sonic - vau ty sa stale super drzis... :wink:

bloomie - ja si myslim, ze ovu stale môze dorazit, typicke anovulaky vypadaju uplne inak :wink: takze ja si myslim to iste co tvoja kolegynka :wink: :sunglasses:
merias prvy krat takze to ako ti funguje telo najlepsie zistis tak po 3-4 odsledovanych cykloch :wink:

baby vy co hovorite na graf bloomie??
22. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin, bolo by super keby to mam ovu..lebo nebavi ma take dlhe cakanie ako to bolo minuly cyklus, kedy mi dorazila na 31DC :rolling_eyes: :rolling_eyes:
len skoda, ze dneska nemam doma draheho... chcelo by to este poistit... :grinning:
22. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin pravd. bola ovu vcera :wink: spermije vydrzia dost neboj, 2 dni je nic :grinning:
Ja som uz netestovala, vcera bol test negat. a to uz 13dpo,takze som to vzdala a teraz cakam bud na pokles a mrchu alebo ak sa tepl. udrzi do piatku tak testujem :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bloomie .... no zatím je to anovulák .... jaké míváš cykly?
22. zář 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc..... to je škoda protože grafík je krásný ....
22. zář 2009 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
graf je sice krasny ale naprd. Este sa mi takto tepl.vysoko nikdy nedrzala, ale ten test na 13dpo ma sklamal :frowning2:
akosi som stratila nadsenie a chut....
22. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. sonnic ja som dnes 13 dpo, teplota 37, /nedalo mi nezmerat aspon teraz na konci /:stuck_out_tongue_closed_eyes: ale test nic :rolling_eyes: a ani mamatest nic, uz som si pre istotu aj ten kupila, ci nemame blbe testy ..ale nie :angry: :unamused: :rolling_eyes:
22. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani sa ma nepytaj aku mam naladu ja :rolling_eyes: depky depkovite :rolling_eyes:
22. zář 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky
bloomie:vypadá to na anovulační cyklus...

sonicc:teda krásný graf....škoda že test nic neukázal :frowning2: ale tak třeba je ještě čas :wink:
já su dnes takto holky
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
tak stále si ale nejsem jistá či ovu byla...?
a je mi blbě..ted jsem musela vstát z pelechu a jít zakousnout banán strašně blbě od hladu mi je..což u mě není zvykem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ruce se mi třepou...připisuju to k nachlazení ... :unamused:
lauri do prdele, fakt uz je to na .......jaaaaaaaaaaaaaaaaj sakris
:angry: :angry: :angry:
nellie: tak ked nie je manzelik doma tak to radsej nech si este na tu mrchu pockas, ked doma bude, nie? :dizzy_face:
22. zář 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezizzziš!!! nie na mrchu ale na SOVU som myslela, ze nech si pockas, sorry :wink:
22. zář 2009 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc
no nic..dobře si to vystihla do pr....
holky přeji vám at se brzy zadaří ,pokud nemáte ms ješte není nic ztraceno :wink:
22. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri do kelu - je to uz fak na jed... :frowning2: :angry: :angry:

katrin, ved citam co mi to aku mrchu prajes... :grinning: :grinning: :grinning: hej,nevadilo by mi keby ovu pocka kym sa drahy vrati... a ideme do tych tatier od piatku, tak tam by sme riadne zaplodili... :wink:
22. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri a aku mas LF? Lebo ja mam 13 dni a dnes som 14dpo....?
22. zář 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , take pekne grafiky lauri a sonic a tie hnusne testy strajkuju :frowning2: jaj to je na h.... este mam v zivej pamati tento mesiac som mala normalne strasne pokazeny cely den :frowning2:

ja takto...asi pride snad tento tyzden ovula...

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
22. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc myslím, že jsi 13DPO dnes.... podle minulého grafu .....
22. zář 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek myslis? Ale aj tak, co tie teploty! Sak 37 som minule ani nemala...... :unamused: ale no co uz nic neporiesim, pockame, uvidime :grinning:
22. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mscat dakujem :slight_smile:

sonicc 14 dni LF, 13dpo uz zvykne klesat, ale jeden den hore dole no co uz :confounded:
22. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak já dneska o nic větší změna http://www.fertilityfriend.com/home/benjina :wink:
22. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc však to neznamená že nemůže být těhu :slight_smile: ale počítej spíš že jsi 13DPO :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji ahoj.. joj tie tvoje krasne grafy....na to je radost pozerat... :wink:
uz by mohol byt ukonceny zelenym + :wink:
fakt by sme si to uz baby konecne zasluzili.... :sweat_smile:
22. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vidim tu krasne grafy , ale ziadne // :frowning2: :frowning2: :frowning2: , Sonicc, tak este pockaj 2 dni a myslim, ze vysledok dostanes. Drzim palce aby to dobre dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja prikladam aj moje studene teploty :grinning: :grinning: :unamused: :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=70444/nummer=5
22. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka :wink:

holky kukali jste na ten můj... :slight_smile: jen jestli to vypadá,že ovu byla...chtěla bych znát víc názorů..
dočetla jsem se,že tu proveru co beru,tak by neměla mít vliv na bt.alespon ne velký.
a byla by to má první ovu po 10ti měsících..asi bych se pocvrkala :grinning:
22. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všetkým,
ja som dnes 26 DC, 12 DPO a stále ten istý nudný graf.

http://www.fertilityfriend.com/home/2074ff
22. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie: no ale nic jiného jenom se dívat a skutek utek, ale už se tím nezatěžuji, prostě jak kázal doktor napíšu do grafu teplotu a víc se nezajímám.Jinak na tom spermatu jsme nebyli, protože manža se podíval špatně a jsou tam dneska a samozřejmě doktor je tam jenom do půl druhé tak to manžel nestihne pracuje do dvou no tak budeme muset jít snad ráno to už bude 7 den pauza, prý to nevadí je to jen lepší, ale už mě to nebaví pořád se to tam nedaří odnést, tak doufám, že už zítra. :zipper_mouth:
22. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek