• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@lauritka Ty si aky provokater :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a nebude 9DPO este skoro?? budem zase sklamana :unamused: :unamused: ale ak nebudem spinit tak mozno skusim :grinning: :grinning:
12. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lienkapp uvidime jak dopadnes s clostylom a potom si povieme davkovanie ;) mozno ti zabere clostyl.
12. dub 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kukucg a preco nie ?? :sweat_smile: 9dpo bezne vychadzaju dusikovia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka
@red_kika

ahoj holky děkuji:slight_smile:

prezervativ jsme použili proto, protože to je takový malý "hokuspokus" -je vyšší pravděpodobnost početí holčičky déle před ovulací - tak testujeme výdrž mhd breberek :slight_smile: a v ty nejplodnější dny jsme cíleně vzali ochranu.

Tak uvidíme, jak to dopadne :slight_smile:
12. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crawler ahaaaa.. tak toto som este nepocula. drzim palce :wink:
12. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no čistě teoreticky - spermie nesoucí chlapce jsou rychlejší, ale žijí kratší dobu a holčičí jsou pomalé, ale vydrží o nějaký den déle, tak jsme to vyzkoušeli :grinning: pohlaví nám samozřejmě bude v závěru jedno, ale proč to nezkusit, když už doma máme hošíčka :slight_smile:
12. dub 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@crawler aha jasné, pekný pokus, potom daj vedieť výsledok, prosím :grinning:
12. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saaskia typický duch podla mna
12. dub 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
12. dub 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi sa mi zasekol teplomer, treti den rovnaka teplota http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2
12. dub 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 super, ja si teraz trosku trieskam hlavu ze mi to nenapadlo skor :sweat_smile: uz som mohla vediet co a ako ale tak pomaly do toho dojdem :wink:
12. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crawler
@red_kika celkom mozem podporit tuto teoriu, nerobili sme sice pokus ako @crawler ale pri prvom tehu sme mali sex den pred ovulkou.... potom uz nie a mame dcerku.... takze mozno na tom nieco bude...
na chlapceka sexujeme po ovulke... .-D a ma picne ked to vyjde.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ty máš teplomer iba s jedným desatinným miestom, však? :wink: lebo tá teplota môže mať počas troch dní maličké odchýlky, ale tvoj teplomer to nezachytí. ale to nie je podstatné :slight_smile:
12. dub 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ja som raz mala 7 dni rovnaku teplotu... :confused: bola to strasna nuda zapisovat do tabulky... :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko do toho sa rychlo clovek dostane :slight_smile:
a ja tak teraz ratam, fuu, ja uz meriam BT 3 roky :astonished: :grinning: takze u mna je to riadne skoro... ale mne to pomohlo kadeco o sebe, svojom cykle odhalit, takze je to strasne dobra pomocka :slight_smile:
12. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 pokial nemas pravidelne cyklusy, cize nevies kedy bude ovu tak mozes skusat kolko chces
12. dub 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 ja som mala na uplnom zaciatku merania 10 dni za sebou rovnaku teplotu... tu poslednu som vtedy dala pre istotu discarted, nech to neni furt o tom istom :grinning:
12. dub 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika ako to mas pravdu, vies len predpokladat... no rokmi skusenosti s meranim BT vies to celkom pekne odhadnut, samozrejme nie so 100%-nou istotou....
mne je jedno ci bude bracek alebo sestricka, hlavne nech je zdrave a NECH JE!
12. dub 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 Presne, chcem zmenu. :slight_smile:
12. dub 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 aka prijemna zmena, ze discarted... :grinning: :grinning: :grinning: esteze to tam je... :grinning:
12. dub 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zelovocka Mam klasicky digitalny s jednym desatinnym miestom. Meriam 3 cyklus a toto sa mi este nestalo.
12. dub 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva tak snad zajtra bude teplota ina... :grinning:
si pamatam vtedy, ked som kazde rano kukla na teplomer a tam zas rovnaka teplota :stuck_out_tongue_closed_eyes: normalne mi to naladu kazilo hned z rana... :grinning:
12. dub 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 vtedy som uz fakt nevedela, co s tym, neskutocne ma ta maxirovna rovina iritovala :grinning: :grinning:
12. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 hej mna tiez... pokazena nalada len co som oci otvorila a kukla na teplomer... :grinning:
12. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 Ja dufam, ze pride ovu a nie az na 28DC. Uvidim, co bude zajtra.
12. dub 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 nech je.... to by som uz aj ja prijala
12. dub 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva no podla hlieniku to vyzera ze by mohla byt v najblizsich dnoch...

@red_kika no ved to... dlho sa snazite?
12. dub 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 POdla hlienu vyzera, no ovu testy su slabe.
12. dub 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka dakujem za dávkovanie, len bude u mna asi problem... nemam rada tabletky a mam dost 1tbl a ty mi povies, ze musím 6 :D snad sa prekonám

a inak hlásim 1DC :slight_smile:
12. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ale hlavu hore je nas tu viac takych...pozri ako obdivuhodne sa drzi napr. lauritka
12. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek