• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@magic08 5. mesiac som teraz zacala
12. dub 2012 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 ahoooj tak je toto vobec mozne rovnaky den sme mali ovu
12. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@milagros ja uz som legenda :grinning:
12. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bordulka no ani ja. zavri oci, zapchaj nos, pripadne si to rozdel na dvakrat denne. ako ti bude lepsie :grinning:
12. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evakva moze ciarka stmavnut zo dna na den... nemusi byt postupne tmavnutie... drzim palce, nech je ovu cim skor... :grinning:
12. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@magic08 přeju ať to vyjde - my počali chlapečka 2 dny po ovulce :wink:
12. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@red_kika ja nie a nie ukoncit 4. mesiac... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lauritka ved to musime si ukradnut z tvojej pozitivnej energie
12. dub 2012 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@crawler a to sa vam ako podarilo?
12. dub 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@crawler takze vyzera, ze na tejto teorii nieco bude... .-D kebyze vieme kazda kedy presne bude ovu, tak mame vsetky vytuzene pohlavia doma... :grinning:
12. dub 2012 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@milagros podla teorie o rychlosti spermii... :grinning: ak chces dievcatko, treba sexovat pred ovulkou, pretoze dievcenske spermie su pomalsie ale dlhie preziju a na chlapca sexovat po ovulke, lebo su spermijky rychlejsie, ale ziju kratko...
@crawler ma chlapceka a sexovali po ovu, ja mam dcerku z jedneho jedineho sexu den pred ovu...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2012 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@magic08 Dik, aj minule mi tak stmavla zo dna na den. Tak uvidim. Vsimla som sim, ze mas chlapceka. Aj ja mam, ale moj je starsi. Snazime sa uz dlho, v podstate co mi skoncilo sestnedelie po malom. Mala som problemy (takmer 3 roky bez ms), potom konecne prisla a v oktobri som mala MA. Teraz meriam a uzivam vitaminky a cakam na zazrak.
12. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@milagros len tak pre zaujimavost je predpokladany datum porodu na 24.12. :grinning:
12. dub 2012 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@magic08 :grinning: to znamena ze mam nasliapnute na klučinu...a to som uz hadzala flintu do zita ze som to prepasla
@evakva ja mam dcerku, minuly tyzden mala 2 rocky a v podstate sa snazime od jej polroka... no ms dlho nechodila kvoli dojceniu, no aktivne sa snazime od konca minuleho roku....
tiez mam za sebou jeden MA v 13 tt, este v roku 2009, potom sa podarilo otehu hned na prvy krat ako sme zacali snazit a je z toho snazenia dcerka...
ja chcem zacat brat fytosoju ked mi konecne mrcha dorazi, no akosi sa jej nechce... to je nekonecny pribeh tento cyklus.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
@milagros tak nech to vyjde... :grinning:
12. dub 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 coooo nesranduj.....alebo zeby? vzdy som vravela ze nikdy nebudem na vianoce v porodnici. u mna 100% plati nikdy nehovor nikdy uz tolko veci som povedala ze nikdy nebudem.... a vzdy to vypalilo na just. takze uz radsej nikdy nebudem hovorit nikdy
12. dub 2012 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
12. dub 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@milagros len pockaj :grinning: bo krivka pekna... ale isto este par dni vyckaj, vzdy to moze vypalit vsselijak... :zipper_mouth:
12. dub 2012 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 co myslis?
12. dub 2012 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@milagros no ze sa pekne hore drzis... ale ze rovnako z toho moze byt tehu alebo MS... preto som vravela, ze to moze vypalit este vselijak :wink:
12. dub 2012 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 jaaaj tak to ja vobec nie som typ ze hned test ja som nazoru ze kym nebudem 18DPO tak nic neriesit lebo potom moze prist sklamanie a to neni dobre na moje nervy:grinning: takze ja ratam s MS a ked nebude az potom budem tesit a testit
12. dub 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@milagros to je fajn postoj :wink:
12. dub 2012 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milagros my používáme jako antikoncepci PPR - tato metoda považuje ještě 3 dny po ovulaci za plodné dny - a nám se opravdu podařilo - teorie říká, že vajíčko žije nějakých 24hodin, ale asi se s breberkou potkali někde na konci cesty a zadařilo se - právě pro tyto případy se ještě 3DPO považují u PPR za plodné :wink:
12. dub 2012 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka tak graf ti to predpovedal, no ideš dalej, a tu soju sa prekonaj, ked ja som sa prekonala tie obrovské tablety,tak aj ty určite :grinning: už maš nejaké bábo?
12. dub 2012 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kemonka no ja som vedela, ze dnes dostanem, podla dufíku, mám to vyrátané :slight_smile: a urcite sa prekonam, len mne to ide tazko dolu krkom... bábo ešte nemáme, snažíme sa už niečo vyše 5 rokov... mám problemy s hormonmi (aspon tak mi stale dr hovorí) uz to so mnou vzdáva
12. dub 2012 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@crawler a co je to PPR?
12. dub 2012 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@milagros ako to ze ti nevyznacilo ovu, ved ides stale do vysin
12. dub 2012 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka tak si brala duphik? A do kolkych dni potom príde MS
12. dub 2012 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 jasne to vidim, ja keby som merala skor, davno viem co mi je, mne zacala haprovat ms, 60dnove cykly a tak a potom ked sme si povedali ze aj babatko by uz mohlo prist som si uvedomila ze neviem ci mam 1 taky dlhy cyklus alebo 2 normalne len kazdy druhy a problem bol na svete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2012 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek