Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

benjina
22. zář 2009

katka: i já jsem měla dvakrát cystu, ale ani jednou zatím anovulák, a vždy mi ta cysta naštěstí praskla, ale pořád když mě píchne na pravé straně tak mám strach, že tam je takže vím jaké máš poity.

albao: tady je můj graf, také jsem si myslela, že je to nadějné, ale jak se blíží den D tak mě to vždy pomaličku přechází http://www.fertilityfriend.com/home/benjina 😉

albao
22. zář 2009

benji: ten augustovy je naozaj ukazkovy. Ako sa hovori, ze treba sledovat "trend", tak u teba je to fakt presne ako ma byt. Tento cyklus sa este neda velmi pozerat, rozdiel 0.1 je malo, takze k tomuto grafu by som ja dala heslo "nadej zomiera posledna" 😀 Kolko sa uz snazite?

benjina
22. zář 2009

evina: no tak ten hlen jak popisuješ tak mám i já pořád se mi zdá, že jsem mokrá a pak jednou mám takový jako žlutý hlen a jiný den mám takový bílkový, ale když jsem doma tak to moc nevidím, protože chodím často na záchod, ale když někam jdeme tak mám na kalhotkách dost viditelné skrvny, no a bradavky mě nebolí, ale ty mě bolí málo kdy, jenom mám nateklá prsa a manžel mě za ně pořád chytá, že to se mu moc líbí jak je mám nalité, ale moc nadějí si nedávám, ale tajně doufám. 😀 😀 😀

evina0
22. zář 2009

albao ja som asi az po polroku sledovania hlienu zistila ktory je aky mne to trvalo ale ja som hlavne podla krcka zistila ovulku a hlien mi to uz len potvrdil.

Ben nooo nemysli nato hladkaj brusko a uvidis pokail ste trafili ovulku je u vas vsetko OK aj ty aj manzel tak nevidim dovod preco by sa nezadarilo.ledazeby si nemala peknu perinku pripravenu a to je vraj velmi dolezite. neboj cas ukaze ako som vzdy ja pisala co sa ma satt sa stne.teraz musim makat uz naplno amm toot strasne vela a sefka je uz nervozna jak pes 😀 😀

benjina
22. zář 2009

albao: no tak ten minulý cyklus je ke konci trochu ovlivněný tím, že jsme byli na chatě a tam se dost pilo a chodilo pozdě spát, takže ty teploty dost skáčou, ale kdybych ti poslala každý jiný tak by jsi viděla, že jsou ukázkovo těhotenské, ale těhotná jsem ještě nebyla.Jinak mi se snažíme asi tak 14 měsíců.Letím na poštu došel mi balíček. 😀

albao
22. zář 2009

benji: tak snad prislo nieco pekne! 😉 Ja sa letim napapat 😝

evina: mam si pripravit perinku pre miminko? Alebo aku perinku si mam pripravit? Poverciva sice nie som, ale "co ak?" 😀 😀 Tak hlienik som si na dnes zapisala "Creamy", to to vystihuje asi najblizsie ...

evina0
22. zář 2009

albao perinku tym myslime sliznicu kam sa ma vajko uhniezdit 🙂 🙂 pokial ta neni dobra a podmienky nema tak sa neuhniezdi 😒

benjina
22. zář 2009

evina: no tak do ovulky jsme se určitě trefili, ale to jsme se trefili i předtím, ale tento cyklus mi doky řekl, že mám krásně připravenou maternici na zahnízdění, že tam mám nějaké tři proužky ani jsem nevěděla o čem mluví, ale manžel měl to zlé sperma, tak proto se bojím jestli to vyšlo, ale když ne tak uvídíme další měsíce.

albao: evina tou peřinkou myslela určitě dělohu, že pokud jí nemám krásně připravenou tak i kvůli tomu se nemusí zadařit, protože se nebude mít kde zahnízdit.No tak já už ho tam raději nepíšu ten hlen protože je pořád stejný a nevím jestli to C mi pomůže k otěhotnění. 😀 😀

albao
22. zář 2009

jaaaaaj 😀 😀 😀 uz chapem aku perinku. No to nie je take lahke ako som si predstavovala, ale skusim na tom popracovat 😀

benjina
22. zář 2009

No tak kdyby mi to doktro neřekl tak ani nevím jestli peřinka je nachystaná. 😀 😀 😀

katkaajurko
22. zář 2009

a blbe je to-ze "perinka" sa neda ani nijako ovplyvnit... neviem co na nu posobi...

albao
22. zář 2009

hm, ja jej doverujem 😎 Ja sa proste na nu spolahnem, ze ona vybavi kvalitnu perinku, ja s drahym si vybavime to druhe a placneme si na to! 😀 iba taram 😉

benjina
22. zář 2009

katka: určitě na ní něco působí, já vím o dobrém vlivu právě alchemilkového čajíku. 😉

flamenga
22. zář 2009

katka mne gynekologička povedala, že po potrate môže byť aj pol roka rozhádzaný cyklus a tým pádom môžem aj špiniť... ale vravela, že ak to bude aj tento cyklus po krámoch, tak si mám prísť pre Duphaston 🙂

katkaajurko
22. zář 2009

no alchemilku pijem -to viem-ale overene to nie je ze posobi na sliznicu,ci? 😅

ja mojej moc nedoverujem-po mojich skusenostiach... cim dlhsie meriam BT tym sa mi vsetko zhorsuje 😀

katkaajurko
22. zář 2009

ozaj aky vysoky je rodicovsky prispevok v CR?

benjina
22. zář 2009

No tak já to mám spíš naopak, čím měřím a už nezkouším žádné hovadinky v podobě čajíků a různých vitamínů a potravinových doplnuků tak to mám krásně ukázkové.

benjina
22. zář 2009

No tak tam je dost vysoký, ale já ho bohužel nebudu pobírat ☹ tam záleží jak dlouho chceš být doma, když dva roky tak 11200 kč a když tři tak 7500 kč a když čtyři tak jenom 4500 kč

katkaajurko
22. zář 2009

wow...tie dvoj a trojrocne su super... hm..to nie ako tu 😒

albao
22. zář 2009

Studovala som chvilku tehotenske grafiky na FF. Musim povedat, ze sa to vobec nade nijak prepovedat. Teplotky tam lietaju, kludne aj pod tu rozhodujucu ciarku o ovulacii, ... ale samozrejme po pozitivnom tehu teste sa uz drzia hore. Mnohe maju pozitivny test uz okolo 10 dna, no niektore az 17 den (a predtym negativne), ... je to zlozitejsie ako sa mi zdalo a asi nema zmysel hodnotit kazdu nameranu teplotu.

katkaajurko
22. zář 2009

albao urcite nie je dolezita kazda jedna..skor hladina teplot a teploty okolo ovu-aby ti ju ukazali-no a po ovu je to celkom takmer bezpredmetne az po meskajucu mrchu...naozaj ukazkove grafy neznamenaju iste tehu..a skarede neznamenaju neiste tehu... tak to je no... a ani trafit sa do ukazkovej ovu nestaci... coho sme svedkami mesiac co mesiac...je tam nejaka vyssia moc -ktora si to vzdy riesi hold sama....

benjina
22. zář 2009

albao: přesně tak to se nedá hodnotit dopředu, když jsem sem dala svůj první graf v životě tak mi hned každý psal, že jsem těhu, že mám takové krásné teplotky, ale od té doby jsem vložila spoustu grafů vypadají stejně a nic z toho.Vzdycky to zjistíš tím, že nepřijde mrcha a nebo si uděláš test, který ti vyjde pozitivně, jinak se až tak nedá podle grafu říct, že tento cyklus ti to určitě vyšlo.Mě někdy teplotka klesne před mrchou a někdy vůbec a dokonce v den mrchy vyskočí o 0,1 takže když se objeví červená tak potom to znamená stop, dřív ne. 😉 JInak přesně jak píše katka

albao
22. zář 2009

Hej, takze v podstate su grafiky vyborne na to, aby sme pochopili nase telo a potvrdili si ovulku, ale po ovulke uz take uzitocne nie su, jedine tak na predpovedanie cervenej stopky 🙂 No aspon mi je jasne, ze sa pre svoje teploty nemam co stresovat, a nemam to ani prilis sledovat. Len rutinne zaznacim 🙂

katkaajurko
22. zář 2009

asi tak nejak 😉

ja som pokojna vacsinou do 12dna po ovu..potom ma palia prsty a je hrozne tazke vydrzat do 15teho...kedze mam 15 dnovu LF... 😒 😠

este je dobra BT na to-keby po ovu dlhodobo padli dole-znamena-ze niekde je problem..no ak sa drzia celkom v pohode-uz sa z toho moc vycitat neda..

aj implantacnych poklesov sme tu uz videli desiatky- a ani tie nic neznamenali..cize po ovu uz len cakat ci dorazi cervena armada 😅 🤐

benjina
22. zář 2009

albao: přesně tak nemá smysl aby jsi začala stresovat na 7DPO, že ti klesla teplota když máš potom ještě týden času na mrchu, prostě ta teplotka ti skočí jak chce a je kolikrát ovlivněně maličkatou změnou a nejdůležitější je před mrchou a i tam se dějí kolikrát dost velké změny.
Přesně tak katka IP pokles tu byl tolikrát a nic z něho a dokonce některé ho ani neměli a byli těhu, takže když nemáte IP tak to také neznamená že nejsme těhu, prostě všechno je v rukou božích, s tím pálením prstů ti věřím.Já jsem zatím vždy vydržela protože mi začlo v tu dobu špinění a nebylo proč testovat.Takže jsem vydržela si na tu mrchu počkat, ale tento cyklus už jí fakt nechcem a čekám na pozitivní testík. 😀 😀 😀 😀

albao
22. zář 2009

katka: no presne tak. Vcera som hladala na internete "dlha LF" (ja mam az 16 DPO, cize tak na hrane normalu), a vyhodilo mi, ze nie je zistena vplyv na plodnost, ale tieto baby casto podlahnu falosnej nadeji, ze su tehule. Takze sa musim strazit a odolavam skorym testom. Najhorsie je to vydrzat az do mrsky, presne ako pises.

tun1ska
22. zář 2009

benjina- prsne tak to napísali aj mne baby pri mojom prvom vloženom grafe:🙂)) 😀

lauritka
22. zář 2009

katka pekne si to napisala 🙂: vyssia moc... ale uz ma ta "vyssia moc " serie 😠 ukazkove grafy, trafenie sa do ovulky atd atd a aj tak prd z toho. 😠

benjina
22. zář 2009

lauritka: no tak snad to přijde už konečně jednou, tobě bych to přála asi nejvíc, jsi už opravdu dlouhodobá snažilka a je opravdu divné, že doktoři si neví poradit s tím, že proč se nedaří a nebo když se zadaří tak proč se to neudrží. ☹

benjina
22. zář 2009

holky jak brali vaši chlapi ten profertil 2 tabletky ráno nebo je to úplně jedno jak je vezme. 😉