• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
@ejvn ano zajtra a musi sa to ale drzat aj nadalej :slight_smile: no nieekdy to moze prebehnut bez priznakov..
15. dub 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dnes 27 dc a teplota 37
15. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cristi hej, aj to mi pichnu
15. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ty si si merala teplotu aj pri Jakubkovi?
15. dub 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka nemerala, ani som o tom nechyrovala :sweat_smile: len som si pocitala pravdepodovne plodne dni..ani som sa nesledovala,ci mam hlien a pod.
15. dub 2012 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessica zabudne prisť :wink:
15. dub 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka uvidim zajtra, ale čakám mrchu :unamused:
15. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ahoj uz si tu dlho nebola, ako pokracujete?
15. dub 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope uz som sa nasla :slight_smile: teraz som v cakacej dobe,ci sa zadarilo alebo nie :sunglasses: pevne verim,ze ano..to vies, robime vsetko mozne aj nemozne... :wink: a ty?
15. dub 2012 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi ja som prvy cyklus po spontannom potrate, a teplota aj ovu testy ma riadne vytacaju, som dnes 22 DC a ovu nikde, uz si zelam aby ani neprisla a zacalo sa nove kolo, ci vobes s ovulaciou to neviem hadam odo mna nadobro neodisla:frowning2: Nikdy som s nou nemala problem
15. dub 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi a hadam sa zadarilo .-ň zelam Ti to :slight_smile:
15. dub 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 :slight_smile: no máš to veru divotvorné :slight_smile: kedy by ti mala mrcha prísť?
15. dub 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dnes som 7dpo a kozy bolia neskutocne,lieky neberiem ziadne naposledy bol HCG pred 8dnami nechapem co ma tak bolia :confounded:
15. dub 2012 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope a ake dlhe cykly mavas?mozno sa len oneskorila aj vzhladom na ten potrat :pensive: vsak uvidis ako sa to vyvinie dalej...a dakujem :slight_smile:
15. dub 2012 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi no moje cykly okolo 28 dnove takze uz som na koci so silami .:slight_smile:
15. dub 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nada.hope daj tomu len cas,urcite sa ovulka dostavi :wink: ci este tento cyklus, neviem ...
15. dub 2012 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka ahoj lauritka, vraj si dobra odbornicka :slight_smile: prosim ta, vedela by si mi poradit, ci sa da nejako predlzit lutealna faza? mam ju 8-10 dni :unamused: dve babatka sa nam podarili po 4 a 6 mesiacoch, takze celkom rychlo, ale ak by to nabuduce bolo este rychlejsie, boli by sme radi :slight_smile: dakujem ti, ak si najdes cas na odpisanie :wink:
15. dub 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka neviem...ak by bolo 28 dní..tak na budúcu nedelu..ale myslím,že príde...a už možno aj zajtra..na 21DC :frowning2:
15. dub 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka9900 ahoj, pozeram do pasu, že si prišla o obe bábätka, to mi je luto :cry: :cry: :cry:
15. dub 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka9900 ahoj. robis si aj grafiky ???

beries kyselinu listovu ?? potom je dobre aj b komplex forte. pripadn evyskusat sarapis, alebo kvapky gynex. tie by mohli pekne zrovnat cyklus,. :zipper_mouth:
15. dub 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka uvidím čo zajtra povie teplotka...ale tak dúfam,že ten cyklus ešte trošku natiahnem..aspoň na tých 25 dní.....a na budúci už bude normálny....nie takýto divoký..keby som vedela čím bol aspon spôsobený :((
http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e
a ty ako,??už po mrche?
15. dub 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 mas priznaky, ze by mala prist uz zajtra? ale mozno to ani nevadi... zacnes novy cyklus a bude lepsie, urcite...ja uz pomaly s mrchou končím... od zajtra by som chcela merať... užívam už fytosoju, normalne ma nadrapuje, ked to mam užiť, ale aspon jeden cyklus chcem vyskúšať, čo to so mnou urobí :slight_smile:
15. dub 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka no ja neviem...len sa cítim ako na mrchu..ale keď nechcem ju zase tak skoro...už som myslela,že bude zase ok..keď mi teraz prišla načas...lebo nemá dôvod chodiť inak..nie som v strese..ani nič také..tak neviem prečo si robí , čo chce...ale tak už to je jedno...nech príde kedy príde...som zmierená
15. dub 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak ja budem tiež preistotu merať už hneď po mrche..ako skončí...nech viem či ovu neni náhodou skôr...
15. dub 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 moja, ja som mala mesiac po laparke anovulak, neviem preco, ale asi to tak malo byť... a čím skôr začneš s novým cyklom, tým skôr bude možnosť, že sa to konečne podarí :slight_smile: budem držať palčeky, nech ten ďalší cyklus bude ukážkový :slight_smile:
15. dub 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ja meriam tiez od zaciatku, nejak si to neviem predstavit, ze zacnem niekedy v polke :slight_smile:
15. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka tak uvidíme....ty budeš skôr :slight_smile:) som zvedavá na tvoj viťazný grafík :slight_smile:
15. dub 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no tak na ten si budeš musieť ešte dlho počkať :slight_smile:
15. dub 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka juj...ale uvidíš...na budúci mesiac :slight_smile:) aby si nebola prekvapená...hm? :wink:
15. dub 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristi aooj zienka, ako sa mavas?vidim, ze pekne merias, nestiham tu citat vsetko sak to abz tu clovek sedel cely den :slight_smile: segri krstili tento vikend tak bolo roboty ako na kostole okolo vsetkeho behat
som foto pridala kuk ak mas cas
15. dub 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek