• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@riana12 poradíš ako to mam urobiť, myslím, aby mi zobrazilo aj predchádzajúci graf, snažila som sa, ale ta moja angličtina.....
16. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko hehe teraz budeme už tehulky :slight_smile: "a hotovo" :grinning: ako vraví @kacena85 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moni1007 no to sa riadne pohral :frowning2: nevadi, dalsi pride a bude posledny
16. dub 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@laurtika neviem ci to v mojom pripade plati kedze ciarky su dost silne ale vyskusala som dnes ovu test a silne pozitivny :wink:
16. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mattuliatko30 dakujem moja :sweat_smile: sak jasnacka ideme dalej, len to zaboli, ja som sa na to trosku upala na to ze konecne dozrel a ked tam nebol tak "logicky" praskol ale to by bolo moc easy asi.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vidim ze ty dnes zacinas odznova, tak drzim palceky :wink:
16. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe zlatik dakujem, si zlata :wink: ja uz mam doma recept na clostik :dizzy_face: takze ja by som sa aj tesila, len teraz cakat na mrchu hnusnu kedy doleze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@riana babulky tak ja teda uvidim zajtra rano a ked nebude 36,8 :grinning: tak nasadzujem dufik a potom teda clostil a dufik... a to je ok hej? mozem to tak brat ze dufik, clostil, dufik? neze sa predavkujem :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@st2 jej ahoj tehulka, ako sa citiš? :slight_smile:
16. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 ahoj. vyzera to tak,ze zaciname spolu, este sice nevim isto, ale myslim,ze ano :pensive:
16. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka vies co uuuplne normalne keby som tie ciarky na teste nevidela tak ani neviem ze som tehu, teda okrem prs tie bolia stale
16. dub 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe wau super videjko a vymakana teta :grinning: tak dnes si miesto cokotky kupim spravnu podprdu :grinning: :grinning:
16. dub 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka @kacena85 jasne ze budeme, musime, inak to nejde :wink: :dizzy_face:
16. dub 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko podľa mňa môžeš....však tam budeš mať nejakú dobu čo nebudeš brať nič,takže v poho :wink: tak budeme clostilovať spolu a potom aj kočíkať :grinning: :grinning: že je to super :astonished: :astonished: ja som kukala na to a potom pozerala na sebe podprdu a všetko zle....takže najbližšie čo si pôjdem kupovať podprdu tak si vyskúšam polku obchodu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2012 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto....baby :confused: :confused: ja som 3DC a mrcha že úúúúplne pár kvapiek,dokonca som si dala intimku....vo wcku pár kvapiek a na papieri že fliačik :astonished: :astonished: žeby mi to clostil ubrzdil?? ale ja som si dala len dnes jednu jedinú tabl. ráno :confused: :confused:
16. dub 2012 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no nejaku dobu cca tyzden :grinning: to neni malo :confused: heh no a bolo by to uplne najsamlepsie keby sme tu kocikovali spolu, vsetky :wink:
schvalne idem na podprdy dneska, to bude haluz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale neni to málo....neboj akurát možno budeš trochu podráždená....ja bývam z clostilu a to priateľ vždy len prevráti oči a povie ....zase z teba hovoria tabletky a radšej ide preč :grinning: :grinning: :grinning: choď,som zvedavá či ti pasuje taká akú nosíš,alebo iná....nakoniec v správnej podprde budeš vyzerať ako lolo ferari :grinning: :grinning:
16. dub 2012 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jooj to ja tiez nosiim zle podprdy ,jednu jedinu mam uuplne perfektnulen ta stala 40euro ale uz som zvazovala ze este investujem a jednu taku si este kupim lebo to je nebe a dudy v porovnani s tymi 6 eurovymi
16. dub 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros kukala si video :grinning: :grinning: ja nosím len drahé podprdy....lebo raz som sa ulakomila a kúpila lacnú a na boku mi tak vydrala že som mala chrastu....au,tak to bolelo....odvtedy si lacnejšiu ako 30€ nekúpim....ale teraz som zistila že asik si kupujem nesprávnu veľkosť,podľa toho videa :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dub 2012 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, neda mi to neopytat sa, lebo uz neviem co so sebou, mrcha mala prist vo stvrtok 12.4. dnes pondelok a nic, robila som si test vcera, ale zatil negativny. Mrcha chodi vzdy ako svajciaske hodiny, predtym aj spinenie a teraz nic, co myslite, mohli by to byt dve ciarky? Snazime sa s mm uz vyse pol roka.

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
16. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no je pravda ze jednu taku mam, je to 70C ale tie kosiky su jeden velky molitan, proste jedna vypchavka :grinning: to som fakt jak nejaka pamela :grinning: :grinning: tu mam odlozenu na snazilkovanie, vtedy musime vela vela a nie vzdy s nam chce :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caribou ahoj.....zle si zadala link...ukazuje mi to môj graf :confused: :confused:
16. dub 2012 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtee, tak ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/356c33 asi si niekto zo mna robi srandu ale mne to teda vobec nepripada vtipne :angry: @lauritka co si o tomto myslis? to z coho moze byt takto?
16. dub 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko no aj ja mám kopu čačiek na snažilkovanie....rôzne podväzky,pančuchy,košielky a nátelníčky priesvitné a furt si k tomu vyhrabem aj nejaké štekličky a to už priateľ letí do postele jak spiderman,ani mu nič nemusím hovoriť :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2012 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
radsej prikladam obrazok :slight_smile:
16. dub 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros robila si si test :confused: :confused:
@caribou stále to nejde :confused: :sweat_smile:
16. dub 2012 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caribou a nemohla si mať ovulku neskôr? lebo tam máš dosť poklesov pod čiaru :confused:
16. dub 2012 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja mam zn.triumph wonderka so silikonom este aj po obvode a ta drzi perfektne ma taky tvar vpredu ako mala vlnovka ale cislo obvodu sedi s tym co kupujem bezne len kosik je o pismenko vacsi sa potom citim jak Dolly :grinning:
16. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni1007 ahoj moja , prečo si to myslíš?...ako vyzerá grafík...čo si klesla? :unamused:
16. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja raz pred par rokmi som si taketo nieco zaobstarala a to si moj drahy skoro cvrkol od smiechu a ze daj si to dole, vyzeras v tom hrozne :grinning: :grinning: tak sme sa na tom nasmiali a ja som pradielko hodila do skrine, ale teraz som to zase vytiahla a uz zaberaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: asi dospel :grinning:
16. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros ja mám tiež jednu od wondebry,bola dosť drahá....ale je úúúúžasná....tú si dávam len keď niekam ideme a mám výstrih....aj minule na mňa priateľ kukal,že to čo máš aké kozy :grinning: :grinning:
16. dub 2012 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek