• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
@iv10 gratulujeem,daj fotooo
17. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka moja a ty ťaháš aký maratón??? :grinning: fuuu riadne dlhý cyklus....tak ja sa tu sťažujem..že mne mrcha chodí 21DC teraz prišla 22 dc...no ale ty to máš asi ešte horšie. :unamused: tak šup šup rýchlo ovu....hm?
17. dub 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 jeeejda...gratulujéééééém.....a teším sa s tebou... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saaskia tak ale teplotka stále hore....to je dobre...dnes netestuješ?
17. dub 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no ja som tiez pozerala,ze si tie zemle upecem,len ich musim najst,som zvedava za 5 dni kolko pojde kg dolu,od stredy stvrtka zacinam
17. dub 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, u mna 1 DC.. no klasika.

a este je tak hnusne vonku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. dub 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 gratulujem potichucky
@kemonka
@kacena85
ahojte, ja dnes takto, teplota neklesla, prehodilo mi to ovu na ten 26.den.. krasne sme sa snazili kazdy druhy den a just vtedy nam to nevyslo. ma ani nenapadlo, ze ovu bude tak neskoro... ach jo
17. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka0611 jej no vidis ako krasne si to zmakla a este krajsie stupas :wink:
17. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
BRE RANKO BABY tak ja som mala este rano ovulkovy hlien tak este asi nenastala...alebo? takze este 2 dni ideme pokusat stastie,len mi nik neodpovedal..dnes som 17DC a MS mi chodi presne na 28DC ....je to dost na uhniezdenie? ako docielim posunut ovulku resp. predlzit LH fazu? A kto mivie poradit nejake dobre cenrum v bratislave? CAR ci ako to volate?
@elebe vidim,ze aj ty este neuspesne snazilkujes,ale uz sa zadari zejo? a ako @st2? ta mala ist na IVF alebo? a @lauritka ty co mojka? a je tu este nejaka stara snazilka? :grinning:
17. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no dokelu...a co ides teraz?
17. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no samozrejme, graf som zabudla dat http://www.fertilityfriend.com/home/3bed0d
17. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana ahoj mojka....no zase som začala s clostilom,teraz beriem už druhý deň a ešte si skočím po utroš,lebo som posledné dva cykly pošas LF špinila....tak keď už tak už....tak dúfam že sa už konečne zadarí :angry: :sweat_smile: a st2 bola na IFV a už je z nej tehulka :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2012 v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe @riana12 @kemonka @kacena85 dobre ranko zienky, rano som mala infarktove stavy, zase 36,4 :angry: :angry: no ale potom mi napadlo ze v pondelok som merala kus neskor lebo som nemala budik, tak som tam flasla o 0,1 menej a tadaaaaa ciarky su opat na svete aj ked myslim ze ta ovu nebola :grinning: neham to tam, tak sa mi to viacej paci :grinning: :grinning: :grinning: uz treti den ma boli podbrusko take tlaky kadejake, ale asi dam dnes ten dufik nakoniec....
http://www.fertilityfriend.com/home/3b3e3d
17. dub 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko podľa mňa ho nasaď a hotovo.....veď si hovorila že už bude aj clostil a s ním to pôjde jedna radosť :grinning: :grinning: ja ho beriem druhý deň a niekedy cítim také slabučké pichanie :slight_smile:
17. dub 2012 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka ach jo..... :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2:
17. dub 2012 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
http://www.fertilityfriend.com/home/362da3 dnes takto, uvidíme co zítřejší měření, jindy mi to v tuto dobu už klesalo ... ještě dva dny měření a uvidí se na kterou stranu poletíme :slight_smile:
17. dub 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 zlatik krasa, zajtra silno na teba myslim :wink: :dizzy_face:
17. dub 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe hej len to uz bude 3ti mesiac dufik a endokr.vravela ze to len 3 mesiace mozem brat potom pauza... tak neviem :confounded: ale asi ho dam, nemam co stratit... cakat sa mi nechce a kebyze uuuuuplne nahodou to vyslo tak hadam neublizi, sak je na podporu...ci? :sweat_smile: :grinning:
17. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana nic, znova dalsi cyklus :slight_smile: a budeme verit.. ved zdrava som, uz len tie spermose nech su dobre ;)
17. dub 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko
len aby to aj v takomto tempe ostalo :wink:
17. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka NO DOKELU ale krasne pozitivne to beries ja som z teba vzdy tak namakko :sweat_smile: a spermiogram asi robili co?
@elebe no tak drzim palce a jeeeej @st2 gratulka velka strasne sa tesim! uz je rada na nas ;) teda aspon na vas...
a ty si z blavy nie? nevies odporucit dobry car alebo niekto?
17. dub 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko daj si ten duphik... ovulka nebola a ak vies, ako na teba posobi duphik a ake dlhe si mala dakedy cykly, daj si ho :wink:
17. dub 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zucana robili, v podstate nie je az taky hrozny,y, len morfologia bola vzdy horsie, mnozstvo ok, rychlost tak na hranici 50%.. tak skusim zase nejake ine vitaminy.. od energy swiss.. energy man.. :slight_smile:
muz jednej kocky mal horsi spg, toto brali a do dtroch mesiacov bola tehu ;)
17. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@piefunko jasné že je na podporu....ak by si náhodou bola tehu,tak dufík ti určite neublíži :wink: :wink:
@zucana ďakujem...aj ja tebe držím,máš to tam v IT ťažké...či si doma?
17. dub 2012 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko podla mna daj dufik a hotovo, lebo dokedy by si potom čakala? Dr. ti kazal že ked nepríde MS, že maš prísť, či nie?
17. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no to ešte bude krátky cyklus vdaka dufiku :grinning: ja som doteraz mala rekordy cez 150 dnové cykly :grinning:
17. dub 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sagitta8 tak aj ked neskôr, hlavne že došla ovulka, ono sa to raz za čas stane, že sa oneskorí, snažili ste sa tam, tak to je hlavné :slight_smile:
17. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka
@elebe
@kemonka
@kacena85
Tak mrcha uz aj u mna :grinning: Spinenie uz teda trvalao len tri dni, akurat ze to vsetko zacalao prilis skoro, aale snad to nejak posuniem :grinning: :grinning:
17. dub 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek