• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
tak dik uvidim co z toho bude :confused: :confused: , zkusim merit pristi mesic a uvidim co z toho bude
22. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matusík: no to by jsi musela napsat dodavateli, ale ten gel je i tak dost drahý na to jak je maličký a když ti tam napálí poštovné dalších 10 eur navíc tak se ti to asi moc nevyplatí, to by jsi se mohla spíš domluvit s nějakou kamarádkou v anglicku jestli máš aby ti ho koupila přes net a pak poslala ona.Protože v obchodě se nedá koupit a jenom na netě.
22. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benjina, a neda sa kupit ani v lekarni ?? nemam kamaratku , ktora by mi to tam kupila, a zas na druhej strane, asi by som nechcela zatahovat ludi , ktori nevedia o nasich problemoch :frowning2:
22. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
matusik da sa to cez ebay objednat.
22. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej ?? tak to idem pozret cez ebay. Sice nemam s tym skusenosti, ale mozno sa mi to podari :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočandy, som tu len na skok, myslíte si, že toto mohla byť ovula? Zdá sa mi to skoro.

http://www.fertilityfriend.com/home/28e157
22. zář 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi to je veru skoro, nejake nevsedne udalosti vcera ? alkohol, zvysena teplota? choroba ? :sweat_smile:
22. zář 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luritka a nemas link na ten del na ebay?
22. zář 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sofi nemam, treba skusit dal do vyhladavaca na ebay. bud to: pre seed gel, alebo conceive plus gel.
22. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri- vôbec nie, jedine ma napadá to, že dovtedy som spala pri otvorenom okne a dnes v noci som už mala okno zatvorené. Môže to byť taký prudký vzostup?
22. zář 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie to urcite nie :confused: hmmmm a skusala si odmerat telesnu teplotu ?? ja ked mam taky skok, co sa mi nezda, hned ako vstanem odmeriam aj telesnu. videla som sivc ovulaciu uz na 8 DC, ale to je velmi zriedka.
22. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ono andzi !!!! matusik , sofi :slight_smile:
22. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
v piatok idem na folikulometriu tak uvidím...môže to byť aj užívaním liekov?
22. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
andzi to je fakt " power seller ", kolko transakcii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ake lieky ???
22. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ejha no tak uz len objednavat
22. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho predajcu mám osvedčeného, kupujem od neho ovulačné a tehu testy. Baby, ak sa dohodneme, môžme si objednať spolu on vtedy dáva zľavu na poštovnom. Ja by som potrebovala objednať ovulačné testy a rozmýšľala som aj nad tým gélom, lebo ja mám tiež problémy s hlienom počas ovulky. Takže ak máte záujem, napíšte mi do IP a dohodneme sa. Ja by som mu potom napísala a uvidím akú cenu nám dá na poštovné, to treba vždy individuálne vyjednať s predajcom. Tovar som mala doručený rýchlo.
22. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem :slight_smile: super , ja idem do toho . Andzi IP
22. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a koľko ml je ten krém? na koľko použití vydrží?
22. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leveretka, podla aplikatorov na 8 pouziti asi..ale podla mna staci dat len trochu, viem ze to pouzivaju aj bez nich... ako normalny lubrikant hold. urcite vydrzi na tri mesiace minimum. a staci to pouzit len v plodnych dnoch. :wink:
22. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn...ja ešte uvidím...som 5 DPO, tak keby sa zadarilo, tak nepotrebujem...ale uvažujem, aj keď či to nie je iba obchodný ťah...no hrúza nerozhodná váha som :grinning: však keby to bolo aktuálne tak dám vedieť, ak to nebude už po vašom termíne objednania :wink:
22. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leveretka ja tiez nad tym uvazujem a neviem sa rozhodnut
22. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leveretka pokial mas dost hlienu, tak ti to urcite netreba :wink:
22. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no idem aj ja do toho gelu.... andzi IP :wink:
hold topiaci sa aj slamky chyta.. :sweat_smile: ved uvidime co to spravi :sunglasses: :sunglasses:
22. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri skoda ze neviem az tak dobre po anglicky :sweat_smile: :sweat_smile:
hodila som to aj do google prekladaca ale ani diva svina sa v tom nevyzna :grinning: :grinning:

napis mi len zhrnutie?? ake su to ohlasy??
22. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne sa zda ze dobre
22. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja tento mesiac takto
http://www.fertilityfriend.com/home/25c971

pekny vecer prajem :wink:
22. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ho jednoznacne chcem.. dufam ze ho andzi fakt bude objednavat.... :slight_smile:
ved co ma nezabije to ma posilni a ked nie mna tak aspon spermošov :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek