• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
ahojky babenky....tak som konečne dnes už všetko vybavila...lietam jak cvičená opica :angry: :angry: som unavená :frowning2: akurát som :frowning2: ačala vypekať karfiol tak nesmiem zaspať,tak sedím pri compe :sweat_smile: ale ja to všetko pripisujem clostilu a hotovo....dnes beriem tretí deň.....jupííííí zachvílku je tu ovulka :grinning: :grinning: :sunglasses:
18. dub 2012 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe no vidiš aká si šikovná :grinning: a potom ideš aj odsledovať k dr. či rastu foliky a tak?
18. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka ee nejdem....však meriam BT a objednám ovu testy....to mi stačí :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe :grinning: jasné, aj ja sa teším kedy už konečne začnem clostyl brať, už sa neviem dočkať, tak sa tie dni vlečú dokelu :angry:
ja som tiež pri PC, nudím sa, malú mi zobrali svokrovci k sebe a mne sa teraz nič nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka jak ti je dobre.....ja dnes padnem dole hubou do postele,hádam ani panelák nedokukám :grinning: :grinning: ale všetko som vybavila a hlavne konečne mám auto domaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe a čo si mala vlastne s autom?
18. dub 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka aaale schytala som šuter na ceste a prasklo mi čelné sklo a keď mi ho išli vymieňať a dali ho dole,tak zistili skryté závady....ževraj mi tam zatekalo a mala som tam niečo hrdzavé a nechceli mi vložiť čelné sklo....ale nakoniec mi to teda celé spravili a aj vložili sklo :angry: :angry: :angry: dva dni bez auta....no strašné :angry: :angry:
18. dub 2012 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe jaj, no to oni si niekedy vedia nájsť kadejaké závady
18. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka a volali mi že fuuu,no toto,fíha....dojdite sa pozrieť....priateľ tam šiel a povedali mu že to spravia nakomplet za 1000€....skoro odpadol....ale našťastie sa pozná s majiteľom servisu a nakoniec nám to spravili za 250€ :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no ja som tieeez dnes vypekala karfiol a rezne drahemu, umyla som konecne okna a teraz vesiam zaclony pche a ze dva dni volna prdky prdky ani som si nesadla dnes poraidne
18. dub 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 mňam už som si z neho aj schrumla....mňamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už dopekám posledné a potom tam šlahnem ešte hranolky a večera je hotová :grinning: :grinning: a zajtra idem so ségrou na nákupyyyyyy jupiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 17:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe ja to tiez veelm lubim len kyym to obalim polka dna :grinning: :grinning: :grinning: no ja mam jogurt s lan.semiackami :dizzy_face: a zajtra ideme s drahym na vystavu kvetiniek ani spat nebudem :slight_smile: musim podumat ake kupim kde ktore zasadim hehe hotovy plan si musim nakreslit :sweat_smile:
18. dub 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 a kde to bude v NR? Inak, môžeš potom dôjsť aj mne umyť okná :grinning: mňa to čaká zajtra a pozajtra, ak bude dobre počasie, do ovulky chcem poriadne doma upratať, nech potom len sedím s vyloženými nohami :D
18. dub 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak pekne sa s nimi dohodol :slight_smile:
18. dub 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka a to pomaha??? :grinning: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ked mas po ovu nohy vylozene??
no ja nenaaavidim vesat zaclony najlepsie su tie vies navliekacie s tymi uskami neee dzubkat sa s tymi stipcekmi vrrrrrrrrrrrr a na tri sto krat dokolaa
no ja som rada, ze sedim a to som chcela hrdinka este prach utret a povysavat sniiiivaj sniivaj
ano v nr, rano idem po tabletky k dr na alergiu a potom pojdeme kvetinky pokupit bereme aj rocnu neterku malinku
18. dub 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no hej, tak som myslela, že už budem teraz tehu, takže potom ničnerobenie :grinning: :grinning: preto teraz chcem poupratovať, také väčšie upratovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 joj jak vam bude fajne zajtra, ja lubim kvetinky tiež. Inak mam kamarátku v NR a tiež aj bratranec mi býva pri Nitre, neviem teraz či Velké či Malé Chyndice :slight_smile:
18. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka baby som rada ze sa na to idete dat....ja sa budem vazit zase v nedelu to budu presne 3 t ako to drzim ale naozaj sa citim o moc lepsie
18. dub 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no ja hlavne to brucho potrebujem dať dole, lebo otras - aspoň 5 kg keby išlo dole, tak budem skakať až po strop :slight_smile: :sweat_smile:
18. dub 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
... že konečne doma... už len sprcha, vyložiť nohy na stôl a dúfať že ráno príjemný budíček vo forme vyššej teplotky :slight_smile:
dnes asi takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/3c769d
18. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka0611 pekneeee :slight_smile:
už by ti ju aj FF zajtra mal vyznačiť čiarou
18. dub 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no velmi sa tesim lebo uz mam vsetkeho plne zuby do toho ta neistota v praci a stale len riesia a riesia a ja to fakt nemusim
segra sa potesi, ze si od malinke na chvilu oddychne a nam to nerobi problem, zobereme buginu, penazenku a ide saaaa :slight_smile:)

@kikusik88 ja sa tesim normal na to,uz dva dni sa uplne prezieram, ze mi je zle samejzo seba :angry:
18. dub 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka

a to čo znamená že vyznačí čiarou? :fearful:
18. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no presne tak som sa ja ja citila...uz som bola na prasknutie, vseko mi bolo male a zo vsetkeho mi trcali sunky...a teraz? krasne sa do vsetkeho obleciem som stastna. sice je to iba 5 kil ale za 2 t je to super.... :wink:
18. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, som 10 DC a dušík na ovu teste, to znamená že ovu môže byť už zajtra, alebo to môže trvať aj viac dní kým príde
18. dub 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no preeeesne moja totok je ono, ze nebudem sedet v robote v rifliach ako za trest a funet tam, dam si tricko a sadlo na bokoch doviii, iba 5kg???moja sak toje dost, to ked schudnem budem stastna ako blska
18. dub 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka0611 aké krasne schodiky :wink: to ti ff oznaci ze kedy bola ovu takymi ciarami,uvidis zajtra :wink:
18. dub 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 presne teraz mi padaju nohavice aj z ktorych mi vytrcalo sadlo dobry pocit :slight_smile: jasne 5 kil je fajn no este 5 mi treba dat dolu :slight_smile: a potom sup do 3 faze
18. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 ak to neni tajne kolko vazis ked chces tolko schudnut?ja mam 63 a chcem aspon tich 5 kg a budem fakt spokojna, ale mavala som okolo 55 ale tak netreba to prehanat :slight_smile:
18. dub 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 zacinala som na 82,5 a mam 77.5 :unamused: parada co? preto aspon 10 kil ked budem mat 72 budem stastnaaa
18. dub 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek