• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@magic08 no meska mala prist v pondelok a dnes je stvrtok - myslela som ci nemeska kvoli tomu posunu casu :slight_smile: Take cudne to je , prsia ma nebolia , co ma bolia stale pred mrchou ale bolia ma bradavky - tie ma nikdy neboleli...
19. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 testuuuuuj :grinning:
19. dub 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka
mozem aj poobede , alebo az zajtra rano ? ked ja sa bojim ze zase budem sklamana :(
19. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 a teraz nemôžeš? Či nemaš test? Ked tak zajtra ráno, neboj, ved musíš to nejako zistiť, prečo MS mešká. A teplotka sa drží hore, tak to vyzera nadejne. :wink:
19. dub 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko hej hej tu je, a dnes mi vdaka tej teplote zase vratilo červenu čiaru, a čo máš tolko roboty? Či v práci? :grinning: :grinning: www.fertilityfriend.com/home/kemonka
19. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka mozem len ci to ukaze dobre , .. mas pravdu , tak utekam do lekarne a o hodku dam vediet .
19. dub 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 oki, teším :dizzy_face:
19. dub 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 :slight_smile: fakt tak som na teba zvedava...no najviac ma mrzi ze sme sa vcera pochytili a sexik nebol ale nevadi lebo ovu test ma len slabeho ducha...teraz o 11 chcem urobit jeden a vecer druhy...
19. dub 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no asi minuly cyklus bola 18 dc uviime aky bude dnesny testik...
no pijem mineralku a caje. ale dala som si aj dzusik, zas to nedrzim az tak prisne:slight_smile:
19. dub 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka tak je po radosti , kupila som clearblue , presli 2 minuty a nic - vedela som to :( do prkinka ... uz zacinam byt zufala :( Aspon nech sa rozbehne nech mám po nej ...
babule ake vitaminy uzivate vy a vasi mm ?
19. dub 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliatko1985 najlepsie budes vediet z krvicky keby ti testy nechceli ukazat, a minuly cyklus si mala riadne dlhy panabeka ja som tiez raz mala 72dc som myslela ze ma porazi
19. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka Ja sa uz nevyznam sama v sebe ci u seba - nikdy nemaskala , rozbehla sa hned v ten den jak mala a posledne tri ms sa to rozbieha aj tri dni a teraz aj meska ... no na porazene s takym telom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 :frowning2: jooj, hmm no tak počkaj ešte par dni, možno maš ešte malo HCG, alebo potom ešte je tu jedna možnosť, že si mala neskoro ovulku, škoda že si nemerala celý cyklus :unamused:
19. dub 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ff mi vypisuje ze mi skoncila skusobna VIP ze ci chcem objednat....to sa plati ci jako?
19. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka neverím tomu , vcera po keksiku bolo spinenie - to sa rozbehne .. to nic , vyrevem sa a bude dobre ... ved co narobim ? ja to zmenit nemozem ... juj este ze sa nedaju citat myslienky , nadavam jak posledný mohykan :(
19. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lienkapp/grafy?c=-8588675116854775808 pekne vidno, že tú teplotku hore držal clostil. Aspoň to mám potvrdené. Teraz už len nech ovulka príde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 aj som si myslela :slight_smile: tak testikuj :wink:
19. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko uz som , vyslo ze nieje miminko :(
19. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 jejda prepac, sm si nevsimla ze uz si :zipper_mouth: no ale tak mozno je skoro na testik, niekedy to trva dlhsie kym sa uhniezdi :wink:
19. dub 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka hej hej v praci furt dakto daco chce, hruza :grinning: no pekne si isla hore, dnes mas posledny dufik?tak to by v pondelok mala prist mrcha :wink: teda mala-nemala :grinning:
19. dub 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko v pohode :slight_smile: neviem , nemá zmysel to ani riesit , uvidime , uz mi hrabe s toho jak pot om tuzim a to nie je dobre :sweat_smile:
19. dub 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, velmi mimo temy, ale ked vas tu je tolko, tak jedna prosba o radu - asi prievan v oku mam - oko ma neboli, nepali, mam len viditelnu asi jednu cervenskastu zilku vo vonkajsom kutiku, no co mi je neprijemne - pohybliva cast viecka takisto vo vonkajsom kutiku je mierne pripuchnuta, zacervenana a pri zmurkani to pobolieva... zacalo to len vcera podvecer... co je lepsie? kvapky do oka + bylinkovy obklad alebo masticka? pojdem do lekarne, dakedy davno som to mala, ale nechala som to odpuchnut same... lenze teraz cely den pracujem s PC, tak to chcem dat rychle doporiadku...
19. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe aj mne clostil držal teplotu na 36,9 a teraz to už kleslo na 36,7 zatiaľ. Tiež to boli moje poovulačné teploty predtým. Hlavne že už to ide dole, tak ako má :dizzy_face:
19. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 nevadiii tak bude dnes udobrovaci ;))) daj vediet ako testy dopadli
19. dub 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 tak tu su testiky..potom hodim aj vecerny asi fakt bude udobrovaci vecer :grinning:
19. dub 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@riana12 v lekarni ti isto poradi ale asi by som kvapky dala
19. dub 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko neboj, ja som brala teraz dve denne a nič mi nebolo. A pred rokom som brala 3 denne a nič.
19. dub 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 nooo uz by veru mal byt xi,ked aj nevychytis vrchol ale uz uz snazilkujtee
19. dub 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 budeme budeme...zas sme sa sekli po telefone ale uz slubujem ze budem dobra :grinning: akosi si v poslednej dobe ideme na nervy..mohol by ist na tyzdnovku kdesi :sweat_smile: aj bolesti mam normalne jak pred mrchou :unamused:
19. dub 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@riana12 ja by som dala oftalmohydrokortizon masticku ale ta je len na prdpis tusim :( ale v lekarni ti poradia, ak nie to tak asi kvapky by som dala...
19. dub 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek