• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@kikusik88 prepac,ze sa ti miesam do tvojej diety ale ja som tiez chudla pred nedavnom a schudla som 18 kil a len na margo umelych sladidiel mozem napisat len to, ze oklamu chutove pohariky ale nauspokoja mozog, lebo tuzba po sladko je vysielana z mozgu, ktory vyzaduje cukor na vyrobu dalsej energie, a tym padom nastava neskor este vacsia tuzba, vyvolavaju vacsi pocit hladu. ja som si davala med, aj podla mojho on-line trenera a chudla som krasne a aj sladke som si dopriala...
20. dub 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@januliatko1985 ako ty testovala si? ako si dopadla?
20. dub 2012 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienkapp aha....no ďakujem......ja som brala clostil už dávno tak si to nepamätám.....takže mi klesne....no dnes mám posledné dve tabl. :slight_smile:
20. dub 2012 v 07:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko kočky....tak ja dnes posledné dve tabl.clostilu a hotovo :slight_smile: včera večer som už cítila pichanie na ľavej strane....tak asi sa niečo už deje :grinning: a zajtra idem k chiropraktikovi nech ma prekukne a aj panvu nech mi pozrie :grinning:
20. dub 2012 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré rano babule
@januliatko1985 tak ako moja? :wink:
20. dub 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 jej to si pekne schudla, a za aku dobu? Čo si vlastne jedavala?
20. dub 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka ahoj..myslím,že ešte ovu nie je..a klesneš ešte...ako dnes?..hm?ja zajtra začnem zase merať :slight_smile:
20. dub 2012 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irsina83 to by aj mňa zaujímalo, ako si tak pekne schudla?..hm? :wink:
20. dub 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi som tehotna :slight_smile: Vidite to tam? alebo mam halucinacie :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
No babule teplotka 36,69 - mrchana meska , som 32dc - druhy den sem tam spinime ... test negativny - som zvedava co sa deje , uz sa vam to niekedy stalo mávam pravidelny 28dc - dufam ze to nebude neaka cysta... keby som ja bola vedela tak si BT meriam - ale ja nie ja si poviem ten mesiac na to kaslem a teraz toto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 vidííííme....gratulujéééém...krásna čiaročka.... :wink:
20. dub 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 aký testík si si robila???
20. dub 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 vidím :grinning: a nech silnie :wink:
20. dub 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
caute babule, konecne piatok :slight_smile:
tak ja som si dnes v kalendari nasla poznamku ze testik (mojich fiktivnych 10dpo :grinning: ) tak som neodolala a jeden som obetovala... ale ani na aljaska asi neni tak bielo jak na tom teste :rolling_eyes: no nic, ide sa dalej :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko

@januliatko1985 ako testik mojka?
20. dub 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elebe ahoj moja a uz ti je lepsie troska? tesime sa na ovulkuu
20. dub 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Dakujem, ale hrozne sa bojim. Takto pred dvomi mesiacmi sme mali tiez dve ciarocky, ale skoncilo to mikropotratom, tak ani neviem ci sa z toho tesit...
20. dub 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Ahoj :slight_smile: clearblue vcera na obed - nechápem tomu este sa mi nestalo ze by to meskalo a ani kozenky ma nebolia co je umna pravidlom pred mrškou :angry:
20. dub 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 a koľký deň cyklu už si?...koľlko ti mešká?..neboj...len nestresovať...byť v kľude...a uvidíš..dopadne to dobre :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko ale jasné je mi už v poho :wink: len už druhý deň ma pichá hlava :confounded: asi mám niekde niečo zaseknuté,no hádam do zajtra vydržím,idem k chiropraktikovi :slight_smile: a inak v poho,akurát som nervná a vyhádzaná jak pubertiačka :grinning: :grinning: ale už iba jednu tabl. večer a potom hotovo....jupíííííí :grinning: :grinning: a ty si ako na tom?
20. dub 2012 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 gratulujem
20. dub 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bulik30 no uvidíš....skús testik o dva dni...môže to byť aj nejaká zmena...máš aj grafík?
20. dub 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 gratulujem a neboj všetko bude dobré....len sa pekne usmievaj,nech je miminku u teba dobre :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 Ja mam 30 dnovy cyklus, a dnes som 31 DC, ovulka bola asi 20DC - kazdy mesiac som merala BT ale tento mesiac som sa na to vykaslala a nic neriesila, takze ani tou ovulkou som si neni uplne ista... a toto bol nas siedmy pokus, takze ak to vyslo, tak sa budeme urcite tesit :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak ja dnes takto, nejak to kleslo :frowning2: ale ze by tak skoro bola ms po ovu? alebo ovu vobec nebola?
http://www.fertilityfriend.com/home/3bed0d
20. dub 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja som dnes vyskocila a dufam, ze nepadnem http://www.fertilityfriend.com/home/3a77b2
20. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe Dakujem :slight_smile: ale aj tak ta radost nie je taka spontanna ako ked som ich tam videla prvykrat v zivote a skoncilo to zle, takze teraz je to taka opatrna tichucka radost :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sagitta8 ahoj,nesmúť....ovulka určite bola a tento pokles môže byť implantačný....nemyslím si že to bude mrcha :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no tak nech ta da dokopy na tehu :grinning: takze vyhadzana??? no to som kusok aj ja z dufiku, na cele :angry: ja mam tych tabl. este veeeela :rolling_eyes: no a inak ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko
a robila som test dnes (som si znacila 10dpo ked som myslela ze bola ta ovula) a niiiiiiiiiic :frowning2: uz nech tu je ta mrchana
som zvedava kedy budes mat ovulku a nejdes teda na folikulomeriu hej? nechas sa prekvapkat? :slight_smile:
20. dub 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora21 ale neboj...uvidíš za dva dni aké budeš mať krásne // :grinning: :grinning: určite sa ti to nestane znova....musíš veriť tvojmu miminku :grinning: :grinning: :sunglasses:
20. dub 2012 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek