• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

2. ledna 2017 
°°albao k tvojej otazke. LF s testami nema nic, vsetko zalezi od toho ,kedy sa ti uhniezdi, preto niekomu ukaze skor a niekomu neskor. orientacia podla LF je dobra vtedy ak chces usetrit na testoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: , cize ked mas normalne 16 dnovu a drzi sa aj na 18 den hore, tak si asi tehu´a test by to uz mal ukazat.
23. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra a taky pekny graf to bol :rolling_eyes: a je mi to na prd.
lauri :frowning2: ja uz neviem..........
23. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonicc aspon vieme, ze testy neukazuju falosne. :slight_smile: -slaba utecha, ze :pensive:
23. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.Tak takto to vyzerá,keď sa nemeria.Ja som myslela že OVU dávno bola.Prvý krát sa asi oneskorila.
http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
23. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak já takto http://www.fertilityfriend.com/home/benjina stoupá do výššin. :grinning:
23. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji, aky pelkny grafik
23. zář 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benji pekne stúpaš.Len tak ďalej. :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko.. tak benji drziim palce a nelka krasna ovulka :wink:
desmodka gratulujeeeemmm nech si pekne uzivas tehotenstvo peknych 9mesiacov :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
po delší době jdu pozdravit.
A hlavně - pogratulovat novým těhulkám a popřát jim, aby celé těhu probíhalo bez problémů a skončilo až zdárným porodem zdravého mimíska.
Všem snažilkám, ať co nejdříve najdou vyssněné // , posílám pár těhu virusíků TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***TT***
23. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá,

prikladám svoj grafík :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/29d084

benji, vyzerá to super :wink: držím palce, len tak ďalej :wink:
23. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leveretka aj ty máš zatial pekné teplotky.Baby držte si ich. :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky
desmodka, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja dnes zacinam nanovo...http://www.fertilityfriend.com/home/24d2be
23. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já už nemám skoro kam stoupat, to už bych potom měla horečku jako blázen.
23. zář 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Benji ani nemusíš.Len si ju udrž. :slight_smile:
23. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
desmodka: moc a moc i gratulujem, no škoda, že jsme letos s manželem to moře vynechali už jsem se nemusela trápit dál. :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Desmodka krásne tehulkovanie do úspešného konca.
23. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani dakujeeem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

simib vau to vase plodnie.. som v nemom uzase :wink: a to vam ja mozem iba zavidiet :sweat_smile: :wink:

benji super stupas... :wink: ze 37,4 to tiez mozem iba snivat.. :grinning: :grinning: :grinning:

leveretka tiez pekny graf :wink:
23. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nellie dík.No blbo napísané ja by som to ani nenazvala plodenie,ale bohapustý sexík.
23. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib: no tak jednoducho se řekne a těžko udělá, takový vzestup jsem čekala na 16DPO no tak pochybuji, že se budu ještě dalších 8 dní tak držet, vždyt bych zmrzla, už jsem zjistila proč jsem tak zimoumřivá, při takových vnitřních teplotách se nedá ani divit.

Lauritka: nasnídám se a letím na tu poštu pak ti dám vědět.
23. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Benji.Len trošku ver.
23. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji dik :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Desmod gratulujem a drzim palec, jupi, to je super....
23. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
desmod -aj ja gratulujem!!! je to supeeeeeeeeeer

matusik - a nemohla byt ovu o den skor?
23. zář 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
simib: já už poslední dobou ty teplotky tak neprožívám.Zajímají mě tak kolem ovulky a pak až tak 13DPO to už je víc směrodatné než v půlce DPO sama víš jak to skáče a klesá jako na kolotoči,takže zbytečné naděje a plané poplachy jsou zbytečnél.Počkám si na verdikt.
No tak dneska bylo sperma dopravené k doktorovi, ale nakonec jsem tam nešla já,ale zanesl ho tam tchán, až mi to bylo směšné, ale nabídl se abych tam nemusela a hned zase zpět autobusem domů, takže ani nevíme výsledky, bude tam manžel muset zavolat.Tak uvidíme.
23. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
benija - ty mas tiez pekny grafik :wink:
23. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Benji tak to muselo byť,keď svokor to niesol.Ale milé,že sa ponúkol.Tak budeme čakať na verdikt.A som zvedavá na ten SPG.
23. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
benji, máš pravdu netreba to prežívať...ako poteší to, keď sú pekne vysoké teplotky,ale veľa prípadov tu bolo takých, že pár dní boli "ukážkové" a potom šup dole a mrcha...ja zajtra skúšam prvýkrát testnúť kvôli tej zubárke, možno sa mi aspoň duch zjaví :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leveretka: no tak já jsem jedna z těch o kterých píšeš, mám pořád grafy ukázkové a pak v den mrchy šup dole a je vystaráno.

simib: no tak nejdřív jsem byla naštvaná, protože jsem tam chtěla počkat na výsledky, ale on šel k zubaři tak prý to ta hodí, ale to bylo zase naočkované od svokry, protože když jsem byla u svého gynekologa tak mu dělal odběr spermatu a byl špatný výsledek tak ta mohla vyzkočit z kůže, že to není možné a že půjde k urologovi a takové scény, takže si myslím, že ona ho vyhnala aby tam zašel, nevím jestli si nemyslela, že jsem si ten výsledek vymyslela, protože nejdřív jsem měla podezření na zvýšený prolaktin a pak mi ho bral doktor znova a už se to nepotvrdilo, takže ve mě chyba není a ona nemůže přenést přes srdce, že by to bylo v jejím jediném dítěti, no prostě haluz to by jsi jí musela poznat.Pořád se nám plete do života a já už to moc psychicky nezvládám a i to bude určitě problém proč se nedaří.

Jdu na koupit a na poštu, takže jsem tady za chvilku. :wink:
23. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ahojte, aj ja gratulujem desmodke!!!
U mna MS sice stale nedorazila, ale uz ju citim v patach...cize laparo takme iste!
23. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinka: neboj se bude to dobré a pak se třeba hned zadaří když bude puda pohnojená jak se říká.NO já přemýšlím, že také řeknu doktorovi aby mě poslal na laparku, abych už to měla komplet všechno a byla si jistá, že jsem opravdu O.K.
23. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek