Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kacena85
20. dub 2012

@januliatko1985 no aoj,hlavne ze je duch a teplota hore,heh inak teraz mi az cvaklo,ze ty testujes este a sak sme na zaciatku testili spolu ;)))) tak este mozno budeme zasr heh ked tebe bude ciarka silniet,nech uz maam po ovu juuuj

mattuliatko30
20. dub 2012

@irsina83 to si všetko mala cez email?či ako?...cvičila si doma len na orbitreku?...či aj iné cviky?

piefunko
20. dub 2012

@kemonka no na vonok kazdy ze a manzel a manzel a ja ze buduci manzel :D ale inak priatel mu hovorim, snubenec je trapne 😀 a svadbu planujeme, ale neviem ci sa podari toto leto alebo az dalsie... uvidime, radsej by som brala tehu 😉
a ja som to mala tak ze: 9dc bol 12mm folik, a po velkej noci na 16dc uz nebol ziaden folik, cize sme mysleli ze ten dominantny praskol (ci uz ako folik alebo ako cysta nic co by malo cca 12mm tam nebolo), videl tam (a ja s nim, ma aj speci obrazovku pre pacientky 😉 ) uz len tie obycko male cca 4mm foliky vsetky... tak povedal ze ovu uz pravdepodobne prebehla a ze ak by dosla mrcha tak po mrche dame clostil a dufik.
ale asi si moze zacat rast lebo ked maju baby ovu neskor tak napr. na 12dc tam nic nemusi byt... 😕
@lauritka no to by bolo teda prekvapko 😵 😵 😵

irsina83
20. dub 2012

@kemonka na 3 mesiace 40e 😉 mne sa to oplatilo 🙂

irsina83
20. dub 2012

@mattuliatko30 cvicila som len doma na orbitreku a po prvych troch mesiacoch mi pridal aj nejake cviky ale vsetko je na tebe ci s tym budes suhlasit 😉

piefunko
20. dub 2012

@riana12 zlatik na teba som skoro zabudla, ty ako dneska?

riana12
20. dub 2012

@piefunko ahojky, ja aj nic, dneska domka 😀 este nemeriam, trosku spinim, 6DC tusim 😕 sakris, musim kuknut 😀

ale zacnem pit lapacho caj, vcera som si kupila, je na vselico dobry, aj na nejake tie zenske potiaze, tak chcem testovat 🙂

piefunko
20. dub 2012

@riana12 lapacho? fiha to som nepocula este... ja skusam alechemilku zatial len 😉
tak uz zacni merat 😉

mattuliatko30
20. dub 2012

@irsina83 dobre a ako to funguje?..treba tam, napísať.čo sa platí?..a on ti urobí jedálniček?

riana12
20. dub 2012

@piefunko co som si zistovala, tak prospesnou latkou pre zenu, na niektore potiaze, je quercetin a to je v lapacho cajiku, tak zacinam pit... vcera som kupu neplanovala, ale ked som nahodne narazila na poslednu krabicku v dm-ke, comu som sa cudovala, lebo tam som ho este nevidela v zivote (skor sa da kupit v cajovych obchodikoch), tak som hned brala, ze asi znak, ze mam konecne zacat 😀
merat budem, ale vsak mam este trosku casu, tak to tak neponahla... 😅

riana12
20. dub 2012

@piefunko ako pekne si hore 🙂 no len sa tam udrz co najdlhsie 😉

lienkapp
20. dub 2012

@lauritka prosím ťa kedy mám začať testovať ovu? Normálne ju mám 28-30DC a teraz som brala clostil od 3DC(2x1). Zatiaľ len sem tam pociťujem pichanie vpravo, ale to je také zanedbateľné. Už som testovala (zo zvedavosti) 3DC a 6DC, ale samozrejme bielo 😝

piefunko
20. dub 2012

@riana12 aha no tak to som este nepocula nikdy, tak teda daj vediet potom ze ci pomaha, ked uz si ta tak nasiel 😀 a na co presne je dobry? 😕 no hej tebe to vlastne neponahla 😀
hore som, ale dajak neskoro, uz som tu popisovala vyssie niekde ako to somnou je tak neviem ze preco az takto neskoro som sla hore a ze ci nejaky folik este chytro dozrel,alebo to je len dufik.. no kazdopadne som zmierena s tym ze nic a buduci cyklus idem na clostil takze netrpezlivo cakam mrchanu 😉

piefunko
20. dub 2012

@lienkapp si na clostile? aj ja budem asi bud. mesiac, ako ho znasas v pohodke? vidim ze si pekne klesla pred ovu 😉

lienkapp
20. dub 2012

@piefunko No ja som ho znášala v pohode vždy. Teraz som si sama nasadila 2x1. Ale pred rokom som brala aj 3x1 a všetko O.K. Teraz počas brania som cítila pravý vaječník, ale teraz zase len také popichávanie. Ja som si to dokonca dávala naraz, že naraz dve som zobrala, nedelila som že ráno a večer. Pred rokom mi kázal deliť 😅

lienkapp
20. dub 2012

@piefunko ja si myslím, že ešte ďaleko do ovu ☹

lienkapp
20. dub 2012

@piefunko ináč ešte som zabudla, mne clostil takto dvihol teplotu a keď som ho vysadila, tak to išlo dole trochu.

januliatko1985
20. dub 2012

@kemonka foto nemam, nestihala som.

piefunko
20. dub 2012

@lienkapp sama si si nasadila clostil? to sa da kupit bez predpisu? 😅 ja som si takto nasadila dufik z minuleho mesiaca, aby dosla mrcha co najskor, ovu som asi nemala... ked si citila pichanie to je dobre, to pracovali vajecniky, robili ti folik 😀 a myslim ze ovu tu bude tak do tyzdna, ci? ako si to mavala pred rokom? inak clostil dviha teplotku to tu baby pisali ale ze dufik vacsinou nie, tak neviem 😝

lienkapp
20. dub 2012

@piefunko mala som ešte jedno balenie z minulého roku, tak som chcela spotrebovať, V skrini už čaká soja. No uvidíme ako to dopadne. Folik mi nerobili, len 21DC som chodila na odbery progesteronu a z toho zistil, že to nezabralo. Ja som mu síce hovorila, že mám pocit, že ovu mám neskor, ale nechal to tak a neriešil viac. Predtým som nemerala. Začala som až minulý mesiac 1x, aj alchemilku piť a vitamíny papať, tak sa uvidí. 😉 No aj ja som čítala, že dufík veľmi nedvíha teplotu.

kemonka
20. dub 2012

@irsina83 tak to nie je zle, a nie je to až tak vela, určite to stoji za to ked si pod kontrolou

lienkapp
20. dub 2012

idem off, lebo musím ešte dovariť obed a idem žehliť. Večer sa tu ešte stavím, že čo nové 😀

irsina83
20. dub 2012

@mattuliatko30 napises mu, na stanke ma kontaktny formular, napises mu ktory program chces - tie najdes v sekcii PRECO a on ta bude kontaktovat raz za tyzden a budes mu hlasit vysledky a merat sa a vazit. a co sa tyka jedalnicka tak ako som napisala, on ti napise cas co kedy jest, napise ti gramaze povolenych surovin a ty si podla toho varis sama z vlastnej fantazie. vsetko su to minutky a ja som to stihala aj popri malej a vtej dobe som zvlast varila jej a zvlast manzelovi 😉 ja som platila 40e za 3 mesiace.
@kemonka ja potrebujem byt pod kontrolou, mne to velmi pomohlo, telo sa dostalo do normalu, teraz mam asi 6 kil na sebe oproti poslednej foto ale zas to neriesim, vsak som tehu a jem co mi chuti ale po porode uz aj pojdem na to 😉

kemonka
20. dub 2012

@irsina83 jj no ja o tom porozmýšlam, teraz skusim dukanku a potom chcem ísť na IUI ak sa nepodarí otehotnieť a v lete by som mu napísala ak ani IUI nevyjde
Dakujem. 😉 Ty ma stále inšpiruješ dobrými nápadmi 😝

kemonka
20. dub 2012

A kde ste babky? Dnes vas tu je nejak pomenej, asi preto že piatok že?
No nič idem umývať okna nech to mam z krku.

piefunko
20. dub 2012

@lienkapp hm no to je najhorsie ked mu povies svoje pocity a nazory a oni to neriesia lebo ovu je v strede cyklu a podobne och ☹ no tak drzim palceky, snad tu soju uz nebudes potrebovat, alebo ju chces brat uz tento mesiac? a nebudes brat aj dufik po ovu?

irsina83
20. dub 2012

@kemonka moja drzim ti palce moccc, dakujem. ja som rada ze mozem inspirovat, vsetko sa da len treba chciet 😉

saaskia
20. dub 2012

no tak ja dnes ráno 37, 20 DPO a pekne mi prišla mrcha, no nevadí, ide sa dalej

lauritka
20. dub 2012

@lienkapp no clostyl ti moze ovulku posunut, takze skus od 10,11 dc. pre istotu 😉