• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

20. září 2017 
@kemonka
@kemonka
@bordulka
aaaaaaaaaaaaale co by som cuvla a idem si ja radsej podrobne nastudovat tu dukanhu hehe ale nieeee sak sa poradim keby neviem ale zmiatlo ma to ze hore ja napisene ze druha faza zotrvat 5 dni a dole poslednaaa veta hehe ze zotrvat kym nedosiahnete vahu ktoru ste si zvolili
toto ja robim pravidelne precitam zaciatkom vyberem co sa mi lubi hodi hehe a potom hups a v praci je to uplne super ked kolegovia kuk na mna ze coo?ja sak no ved tak to tam bolo :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 ja budem mat 23.8 27!!!stara tapa budem ci uz som hehe
22. dub 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 jaj že stara ťapa, čo mam ja hovoriť? :grinning: :grinning: :grinning: a narodila si sa presne v ten den ako môj bývalý mm :sunglasses:
22. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka nebolo to vidno v grafe? som myslela ze to ukazuje... dnes rano este narychlo..aj ked teplota uz isla hore
predpokladam ze vcera bola ovu
22. dub 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kemonka no segra mala priatela s ktorym ma tu rocnu dcerku a veru je to pekny kvietok teeda
no ale ty uz mas jedno dieta moja :wink:
22. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evakva ja mu tiez verim a slubili sme si ze maj je nas :slight_smile:
22. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 aale dovtedy budes pekne bruskatiet to je jedno ved do mozes mat aj druhe :grinning:
22. dub 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika no nie, mas to zafajknute v home page set up ? :slight_smile:
22. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 co do mozem mat aj druhe??nechapem
22. dub 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe tak na toho cloviecika budem potom chcet kontakt
22. dub 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocenky ja si asi obijem hlavu o stenu :pensive: v skratke kamosku som nakecala nech zacne merat tiez, a hups zrazu kocka s pravidelnymi 27-28DC cyklami, zacala merat a hla po 4rokoch pravidelnych cyklov toto: 19DPO, krv negativna,pichnuta vyvolavacka a nic., http://www.fertilityfriend.com/home/mirockys , ani dr. jej nevie povedat co to moze byt, vraj treba cakat aspon 14dni po vyvolavacke,ale neni to moc?
22. dub 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ to je podla mna hlupa zhoda okolnosti.podla mna to s meranim nic nema.jedine ak by mala superspinavy teplomer a zaviedla si infekciu,co osobne si myslim,ze kazda co si bt meria si na teplomer dava bacha. :wink:
22. dub 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka ja tiez takemuto cyklu nechapem, a keby mala nejaku infekciu tak by jej to asi dr. povedala :unamused:
22. dub 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ podla mna je to ozaj hlupa zhoda nahod.mozno je dobre,ze ma dr k dispozicii aj graf a tak vie presne posudit co sa v jednotlivych fazach cyklu dialo :wink: po vyvolavacke nemusi ms prist hned ,niekedy pride po tyzdni ,tyzdni a pol.takze nech kamoska hned nepanikari a trosku este pocka.
ale viem,ze ked si ju na meranie nahovorila a zrazu toto,tak ze mas z toho nedobry pocit,no nemusi ho mat.fakt je to len hlupa nahoda :wink:
pozri ako krasne sa tebe meranie oplatilo :wink:
22. dub 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 ahoj moja :slight_smile: ...keď som videla tvoj grafík som sa potešila je fakt, že krásny....ale potom som čítala ďalšie tvoje správy a som posmutnela...a vôbec tomu nerozumiem :frowning2: .....som fakt zvedavá či sa mrcha spustí...ale nerozumiem takým krásnym teplotám a testík nič :angry: ..... uvidím čo napíšeš zajtra....možno sa celkom nespustí a tehu môžeš byť aj napriek tomu....moc držím palčeky a daj vedieť
..... cez víkend sme boli na východe bez netu, preto som sa neozvala :wink: .....kontrola v poriadku.....bábinko je v poriadku :dizzy_face: a tam kde má byť :slight_smile: .... ďalšia kontrola o tri týždne :wink:
22. dub 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@osicka36 dlho sme na seba nenarazili pozeram zeuz mas tehu v pase :slight_smile: tesim sa s tebou ze je vsetko u vas v poriadku :slight_smile: my zajtra uvidime babo tak dufam ze sa ma dobre :slight_smile:
22. dub 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobocka viem ze zato nemozem ale tak prislo mi to take akokeby som zato mohla :unamused: kedze viem ako tuzia po babatku a zrazu takto nadejny cyklus a nic z toho :pensive: ale dakujem za odpoved :wink:
22. dub 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janusa_ urcite za to nemozes.to je zakon schvalnosti a mozno takto aj vdaka grafu sa postupne pride na to,preco sa 4 roky nedari a da sa to naporiadok :wink:
22. dub 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kikusik88 Este takych 5,6 kil, nech mam krasnu 5 na zaciatku :grinning: Inac ja som stale chcela stihnut prve do 26ky, 27 budem mat v teraz v maji, tak sa uspokojim aj s tymi 2 ciarkami :grinning: :grinning: Podla astrologicky ma prist velka zmena a orientacia na rodinu v 27, tak dufam, ze tak dlho nebudem musiet cakat :rolling_eyes:
22. dub 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 @kikusik88 @lauritka @manamani @kemonka dobré ránko dievčence, myslím, že dnes bude ovu... včera popichavali vaječníky a dnes pekný pokles... čo myslíte? http://www.fertilityfriend.com/home/3899d1
23. dub 2012 ve 04:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak ja hlásim 1 DC len tie moje vysoké teploty nechápem
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/severankaa2/grafy?c=-8588664748854775808
23. dub 2012 v 06:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 ahojkaj moja tak ja dnes 1 DC nechápem to tak som sa tešila. Ale som rada že ty a bábätko ste v poriadku.
23. dub 2012 v 06:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka dobre ranko pekny pokles uz uz by mohla byt ale sama vies,treba cakat co bude zajtra namerane ;)
23. dub 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka
@kikusik88 dobre ranko ten moj graf ma zacina jedovat, 16 dc a teplota rovnaka ako vcera,tak nic ine opat ako cakat na zajtra vrrrr
23. dub 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no babo nie ? do 30 :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/3beece
ja som tiez zamrznuta, no ked viemze tn tstik bol ln vcera asi az zajtra pojdem hore
23. dub 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka noo moze byt a aj testujes?
23. dub 2012 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lindana pozri minimalne // tam musia byt a hotovoooo :wink: vsak budes mat narodky aky darcek by si chcela??
23. dub 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 nooo tak veru nic ine neostava ako cakat,normalne ma ten teplomer hned z rana najedoval,xixi cakam na teba tak zeby spolocna ovu???nejak vazne to moje telo zobralo to testovanie s tebou na konci ale nedbam,hlavne nech stuuupneme uz ;)
23. dub 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 :grinning: jasne s budeme pekne grafy porovnavat :slight_smile:
23. dub 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milagros inak ja k nemu idem zase v piatok pred plodnými dňami okolo šiestej.....zistím ti že kedy tam môžeš ísť,nemusíš mu volať,len tam pôjdeš :slight_smile: ja na neho kontakt nemám,lebo sa poznám z jeho dcérou a ja jej volám že kedy môžem dojsť :slight_smile:
23. dub 2012 v 07:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek