Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

barbora21
23. dub 2012

@sagitta8 Pozeram, ze sme skoro na rovnako - ja som mala mrchu 21. marca, ale ovulku az asi okolo 20 DC a tiez sa tesim z // ciarociek 🙂 Takze ak sa podari budeme mat vianocne babenko 🙂

elebe
23. dub 2012

@ejvn ja som to čitala v sybile....ale to nemusí byť pravda....ale človeka poteší 😀 😀 a skoro každý horoskop mi predpovedá že jún,júl žalúdoční ťažkosti....tak dúfam že to bude z tehu 😀 😀 😝
@lienkapp ale keď si brala clostil,tak ti dojde skôr ovulka 😅 kedy si si dala poslednú tabletku?

kacena85
23. dub 2012

@mistisa merala si v tu istu hodinu?dost pokles na 23 dc.ovu test je pozit.ked ta druha ciarka vyjde aspon taka silna alebo silnejsia ako ta kontrolna,isto bol pozit?

sagitta8
23. dub 2012

@barbora21
@ejvn
@lienkapp
@kacena85
@andyb25
@lauritka

baby dakujem a vsetkym vam to zo srdca zelam... ja sa trasiem uplne, len musim zaklopat na drevo, nech to nezakriknem este..

sagitta8
23. dub 2012

@barbora21 hej, vianocne darceky budu 🙂 a vy ste sa ako dlho snazili? ja som uplne vyvedena z miery, dufam, ze bude vsetko ok. ty si si dnes nasla dnes pozitivny test?

lienkapp
23. dub 2012

@elebe posledné dve som si dala 17.4. čiže pred šiestimi dňami

barbora21
23. dub 2012

@sagitta8 My sme sa snazili 7 mesiacov. Po 5 sa podarilo, ale hned na zaciatku to skoncilo. No a testik som nasla v piatok - ale slabunka ciarka a dnes som opakovala a ciarka bola vyraznejsia o dost 🙂 Dnes som asi 14DPO ale neviem to isto, lebo toto bol prvy mesiac bez merania BT 🙂 Foto mam v albume... 🙂 A vy? Kolko sa snazite?

elebe
23. dub 2012

@lienkapp aha....no ja keď si dám poslednú tabletku,tak ovulka mi vždy príjde od 7 do 10 dní od dobratia tabletiek....takže ak to budeš mať aj ty tak,tak už je ovulka za dverami....ja ju čakám okolo víkendu 😀

piefunko
23. dub 2012

@sagitta8 super je to tam, krasa gratulujem 😵 @barbora21 dakujeme ze nam rozbiehate majove tehotenstva, len tak dalej 😵

piefunko
23. dub 2012

@elebe nemam este som nekupila, asi pojdem, bodaj by som ho kupovala zbytocne 😀 😀

januliatko1985
23. dub 2012

@kemonka caf, tak na svadbe bolo super, aj ked som mala strasne krce, ale vydrzala som, dnes som 4dc, a uz to pomaly konci, ale v sobotu to boli normalne jatky 😀 aaa zacinam brat fytosoju tento cyklus, som zvedava , co to spravi.

elebe
23. dub 2012

@piefunko no to som si hovorila aj ja keď som si ho kupovala.....vďačne by som ho potom niekomu darovala 🙂 🙂 ale potrebujem ho a už jedna krabička aj zmizla 🙂 dúfam že s úspechom....ale pre istotu ešte jednu krabičku mám 🙂

sagitta8
23. dub 2012

@barbora21 tak verim, ze nam to dopadne vsetko stastne az do konca... ja som v januari vysadila po 10 rokoch antikoncepciu a vlastne toto je taky druhy mesiac. vobec som to necakala tak skoro, uz mam nakupene aj ovu testy na dalsi cyklus a fytosoju a cajiky vselijake.. tak len nech su babatka poriadne zakusnute a rastu. som zvedava zajtra na test, dufam, ze ciarka nezmizne.. jej pozeram, ze aj ty si z BA

piefunko
23. dub 2012

@elebe hm ja ani neviem kolko mi toho predpisal, ale asi len na 1x... no sak uvidim, pojdem dnes cez obed do lekarne, nebudem cakat, lebo ide sviatok a pri mojom stasti mi to tak nejak vyjde 😉 a dalsi mesiac NEMOZEM stratit, sak je to MAJ 😀 😀

piefunko
23. dub 2012

@januliatko1985 ako to rychlo leti, teraz si pisala ze ms dosla a uz 4dc, super 😵 tak skus tu soju, urcite zaberie, ja budem o tyzden v zavese za tebou na clostile 😉

elebe
23. dub 2012

@piefunko ano máj lásky čas....takže najvhodnejší mesiac na splodenie miminka a konečne založenie rodiny na ktorú tak čakáme 😀 😀

lienkapp
23. dub 2012

@elebe ja dúfam, že do víkendu tiež príde. Ale v mojom prípade si nie som istá už ničím.

barbora21
23. dub 2012

@sagitta8 Ja tu svoju radost mam tiez zatial taku tichucku 🙂 A cakam kym to potvrdi gynekolog, ale snazim sa mysliet pozitivne... ale pri zemi 🙂 Ja chcem zasa testik zopakovat v stvrtok 🙂 tak dufam, ze budu zasa silnejsie 🙂 Ano som z BA - Dubravky.

sagitta8
23. dub 2012

@barbora21 ja som to tiez zatial vytrubila len sem. urcite este parkrat otestujem. a kedy sa chystas k lekarovi? uz si mu aj volala? ja som z ba - nove mesto. kusok od polusu byvam

piefunko
23. dub 2012

@elebe ano ano to sme my majovky, ja som sa naopak v maji narodila, a kedze mi nevyslo na narodky to vsetkym oznamit, tak by som si strasne zelala na narodky aspon tie // najst.... 😵

magic08
23. dub 2012

@barbora21
@sagitta8 baby gratulujem a drzim palce... 😀

barbora21
23. dub 2012

@sagitta8 No s lekarom sa neviem rozhodnut - na jednej strane mi vela ludi hovori, ze na co tak skoro, ze treba cakat.... na druhej strane, ze ked nic neuvidi, ze aspon krv zoberie...tak sa neviem rozhodnut. A dnes som asi 14DPO aj keby som isla koncom tyzdna v piatok by som 18DPO - neviem ci by tam vobec bolo nieco vidiet...Takze v tomto som sa este nerozhodla.

sagitta8
23. dub 2012

@magic08 dakujem a aj ja velmi drzim palceky, nech sa zadari

sagitta8
23. dub 2012

@barbora21 hej hej, ja som to tak myslela, ze len tehotenstvo nech potvrdi.. predsa je to taka vacsia istota

magic08
23. dub 2012

@januliatko1985 ahoj, takze zaciname spolocne cyklus? ja som 6 DC, mrcha konecne konci, takze zajtra b som chcela urobit nalet na manzela... 😀 sa potesi chudacik... soju berem od 2 DC, no zacala som slabsou davkou 2-2-3-3-4, akou zacinas ty? a od kolkeho DC?

magic08
23. dub 2012

@barbora21 no podla lekarov, treba pockat kym mrcha meska aspon 2 tyzdne, aby mohol doki potvrdit tehu na 100 %, skor aj tak nic neuvidi a ani srdiecko este nebude... krv brat je zbytocne, lebo test vam tehu potvrdil jednoznacne... pokial nebudete krvacat, mat bolesti, tak netreba...
No ja by som utekala uz dnes s pozitivnym testom, ako sa poznam... 😀 😀 😀
@sagitta8

barbora21
23. dub 2012

@magic08 Dakujem za radu 🙂 no ja by som tiez utekala... ale asi skor pockam a budem volat buduci tyzden v pondelok 🙂 pripadne este uvidim co povie manzel, lebo ten to potrebuje mat od gynekologa, aby sa mohol zacat tesit 😀

magic08
23. dub 2012

@barbora21 tak ani manzelovi gynekolog este nepotvrdi, povie ti ze este nic nevidi, ze maternica je trochu zvacsena, ze to sice vyzera na tehu, ale ze istejsi si budete, ked prides o 2 tyzdne... to povedal mne ,ked som bezala na gyndu po pozitivnom tehu teste.... meskala tyzden... o 2 tyzdne uz bolo srdiecko, a vtedy mi aj krv zobral ...

barbora21
23. dub 2012

@magic08 Tak zostava len cakanie 🙂

magic08
23. dub 2012

@barbora21 asi tak, chod ked budes tak 10 dni po planovanej mrche... to cakanie je najhorsie... 😀 ale kebyze mas bolesti, alebo zacnes spinit, tak utekaj hnes...
no bolesti v podbrusku akoby si mala mrchu dostat su v poriadku, tak to ma byt, babo rastie je to o.k. drz sa