Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mattuliatko30
23. dub 2012

@sagitta8 gratulujééém..je to tam 🙂

alenitka
23. dub 2012

@kacena85 hehe ja mam 22.8 tiez 27 🙂 dnes som bola u gyndy a som vraj zdrava ako ryba 🙂 tak dufam ze sa uz podari... tento mesiac uz asi nie, lebo som asi bola anovulak podla teplot.. aj ked plodneho hlienu som mala az az y toho grepu. a neviem ci to nie je aj tym, ze mam teraz strasne noci stale sa budim, mam zle sny cize skoro nikdy nemam ani 3 hodiny suvisleho spanku. takze aj teploty tak asi vyzeraju .. ale teraz, ked som dala dnesnu teplotu tak mi vyznacilo ovulku 🙂 hned to vyzera lepsie 🙂)))) http://www.fertilityfriend.com/home/3c7626/

kacena85
23. dub 2012

@alenitka hehe no pekne dufam,ze budeme uz obe tehulky,,graf pjeknyyy hlavne ze ovu bola,ja na nu este cakaaam dufam ze zajtra sa mi zvysi teplota

piefunko
23. dub 2012

@alenitka @kacena85 baby a musi byt 3 hodiny uplne ze spanku? lebo to j sa hociked prehodim na druhy bok a kuknem na hodiny a tam 4 alebo 5 a meram o 6,30 tak len zavrem oci a spim dalej... to vadi? 😕

juranka
23. dub 2012

@sagitta8 gratulujem, nech vsetko dobre dopadne 🙂

piefunko
23. dub 2012

@elebe @kemonka @riana12 prave som dosla z lekarne tak uz mam clostik, len lekarnicka ze mam stary recept ze to som si mala vybrat do 7 dni... ale dr. mi to nepovedal, tvaril sa ze si ho mam vyzdvihnut az ked dojde ms... 😠

barbora21
23. dub 2012

@magic08 Este raz dakujem velmi pekne za radu 🙂

kacena85
23. dub 2012

@piefunko to je myslene tak ze spis proste,niekto ked ide este len spat o 3 a meria o 5 to je na prd,ja chodim okolo 4 na wcko,alebo dat obklad dole a spim dalej,to neva,zajtra vyskusam,nevstanem az po merani a budem vediet xixu

mistisa
23. dub 2012

@kacena85 praveze nie ona bola taka slabsia taka ako ked sa blizi den ovulky nechapem ☹ hm. ale nabehla hned a predtym som musela cakat kym sa zjavi chvilku 😠 😠 😠

piefunko
23. dub 2012

@kacena85 dobre vyskusaj, lebo ja sa takto budim celu noc teda nie ze budeim,ale ked sa prehadzujem tak vzdy kontrolujem budik ze kolko je hodin, ci uz mozem merat 😀
a mam uz clostil, tak sa celkom tesim, len dufam ze nebudem mat vela vajicok 😅

riana12
23. dub 2012

@piefunko ja som sa tak obabarala minule, tiez som sla vybrat recept az po skoro dvoch tyzdnoch, reku naco sa mi budu valat krabicky, ked duphik aj tak netreba hned... ze sa nebudem hnat, ako by to bolo v tej chvili zivotu potrebne... a lekarnicka mi hned dala prednasku, ze to plati len 7 dni, na ATB 3 dni a recept z pohodotvosti 24hodin 😠 tak som sa hned na druhy den vybrala k dokimu po novy recept... 🙄

piefunko
23. dub 2012

@riana12 mne ho nastastie dala ale mala reci okolo... a hlavne ze doki nic take nevravel, tak ale on potom dobre vedel ze mi to bude treba, cize ze ms pride a ze to cele bolo neuspesne, mi to mal hned povedat... keby som si mala recept vyzdvihnut neskor, tak by tam dal poznamku.... sak nebudem si brat zbytocne nejaky liek ked mozem byt tehu nie? och ti lekari 😠

juranka
23. dub 2012

@piefunko baby naco je dobra ta soja?

riana12
23. dub 2012

@piefunko tak on uz tak nedomysli... ja teda s liekmi na recept nemam bohvieake skusenosti, klop-klop, nebola som tak vazne chora; co som mala poslednu skusenost s receptom, tykalo sa to HAK... zaujimave, ze v lekarni to zobrali aj po skoro 3 tyzdnoch od vystavenia, bez slova a ostala som zaskocena, ked sa ma pytala, ci ho chcem spat, na dalsie pouzitie... tak som to aj teraz s tym duphikom brala tak, ze ked to pri HAK nebol problem, ze aj duphik rovnako... ale mozno aj zalezi od lekarne a lekarniciek 😕 lebo su to dve rozne lekarne... no neva, budeme mudrejsie nabuduce 🙂 ono, clostil mozes posunut aj dalej, aj ine hormonalne lieky, ked ti ostane - je tu na to tema a v nej byva obcas velky dopyt... 😅

piefunko
23. dub 2012

@juranka na ovulku, ja som ju este nejedla, ale @lauritka ma skusenosti 😉

riana12
23. dub 2012

@juranka je namiesto clostilu, ma rovnake stimulacne ucinky na vajecniky, ale odpada negativum clostilu-pri nom byva nizsia vystelka maternice ako bez neho... soja obsahuje fytoestrogeny a estrogeny stimuluju sliznicu maternice k rastu...

piefunko
23. dub 2012

@riana12 hak som mala aj ja tzv vecny recept ze mi ho vzdy vratila,ale tusim platil rok, potom si si musela ist po novy, a teda aj po krv a testy ci je vsetko ok... no toto som myslela ze je tiez take ze ak by som potrebovala, raz mi tak moja dr. dala masticku jednu, asi tam pisu nejaku poznamku alebo co... 😕 no bodaj by som ho posuvala dalej a nepotrebovala ho nasadit 😀

piefunko
23. dub 2012

@riana12 cize pri clostile musim brat aj dufik? na vystelku maternice? lebo ja budem...

riana12
23. dub 2012

@piefunko no je dobre ho brat... teda vyssie som napisala, ze znizuje, ale je tam len moznost, ze moze znizit, nie je to pravidlom... zalezi, ako prave tvoje telo zareaguje... ale isto je dobre duphik tiez brat... istota je istota 😉

riana12
23. dub 2012

@piefunko co uz, clovek sa uci stale... trapnu navstevu lekarne mame za nami, tak kaslat na to 😉

piefunko
23. dub 2012

@riana12 to som si este chcela kupit ovu testy ale radsej som bola ticho 😅 ok, takze dufik mam, teda dufam ze mi ho predpise a aze mi nevynada za to ze som si ho sama naordinovala tento mesiac 😝 snad to nejak prezije... inak, aky mas dnes pekny grafik 😀 😀

juranka
23. dub 2012

@piefunko
@riana12 to znamena, ze ked sa sliznica zvacsi dostatocne tak je viac pravdepodobne dobre uhniezdenie pripadneho oplodneneho vajicka?

riana12
23. dub 2012

@piefunko vsak si pre dokiho vymysli, ze si ho niekde zapatrosila 😅 to keby zacal mat namietky, ze by si este mala mat nejake balenie... 😉

no strasne pekny, az s jednou teplotou 😀 chcela som uz vcera zmerat, ale rano som zistila, ze budik nebol nastaveny na cely tyzden, ale len na pracovne dni 😝 😀 ale podla nizkej teploty mam cas, o nic som neprisla 🙂

riana12
23. dub 2012

@juranka urcite je lepsie, ked je sliznica dostatocne vysoka, ako nizka... cim nizsia sliznica, tym nizsia sanca, ze sa oplodnene vajicko uchyti a zahniezdi...

juranka
23. dub 2012

@riana12 ok, a este ako jete tu soju? normalne len uvarenu 😀 blba otazka ale citam o nej prvy krat 🙂

alenitka
23. dub 2012

@piefunko ja som toto prave nevedela, ze ked sa prehadzujem a pozeram na mobil a budim sa zo zlych snov tak ci to nemoze skreslit tu teplotu. a este neviem ci je mozne aby som normalne mala super plodny hlien a ovu aj tak nemusi byt ... ale tak vsetko bude fajn 🙂 dnes mam super den ma gynda potesila, lebo som sa bala, ze nejaku cystu budem mat ked ma tak pobolieva podbrusko uz druhy mesiac.. ale vsetko je krasne priechodne, bez chybycky. dokonca poriadne skumala maternicu a vajecniky a ze som tabulkova pacientka zdrava ako ryba ... je to vraj dobra odbornicka u nas v martine. doktori v nemocnici mi vraveli, ze mam srdieckovu maternicu, dnes som bola u tejto doktorky prvykrat aj na vysetreni a skumala mi maternicu teda pekne dlho a ze je vsetko ako ma byt. a to, ze som jej tu srdieckov maternicu mala pripomenut som si spomenula az ked som bola v kabinke. ale ked to tolko skumala, asi je vsetko o.k 🙂) ja tomu verim A HOTOVO !!!

riana12
23. dub 2012

@juranka to sa kupuje v lekarni - fytosoja v tabletach, urcena pre zeny v klimakteriu... ma urcite davkovanie, to uz su tu na to ine odbornicky, ktore s nou maju osobne skusenosti...

juranka
23. dub 2012

@riana12 dakujem 🙂 pozriem na to 🙂

piefunko
23. dub 2012

@juranka uz ti stihla odpisat @riana12 a ma pravdu 😉

piefunko
23. dub 2012

@riana12 vidiiiiis jasneee to ma nenapadlo, hahaha takto ho ja obabrem jasne 😀 ale viem ze dufik sa moze brat tusim len 3 mesiace potom pauza... tak hadam uz potom nebude potreba 😝
ano nao ta jedna teplotka tvoja je tam taka pekna smiesna 😀