• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

9. května 2017 
Ahojte :slight_smile: mozem sa k vam pridat? V merani BT som zatial len zaciatocnik...myslite ze sa z tohoto mojho grafu da nieco vycitat? http://www.womenzone.cz/uzivatelka/supi/grafy?c=-8588684620854775808
dakujem
23. dub 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supi krasny, krasny krasny grafik... :grinning: ovu na 17 DC drzim palce, nech si najdes //
23. dub 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 @bordulka @lauritka @evakva @kemonka dievcata, mala ale mozno uzitocna informacia: prave som sa docitala, ze bazalka ulahcuje uvolnenie vajicka (v knizocke Babickin receptar: Bylinky pre zeny) Bazalka sa zaleje horucou ale nie vriacou vodou a necha vyluhovat 5 - 7 min. Podporuje prekrvenie brucha a panvy, napomaha ovulacii a pouziva sa teda v prvej polovici mc lebo napomaha dozrievaniu a uvolneniu vajicka. Dobre, co? Ja bazalku pozivam len na dochutenie cestovin alebo salatu, ale caj?! :slight_smile:
23. dub 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sabaka nooo vidis co sa clovek nedozvie, ja stale vravim, ze jedna bylinka je lepsia ako 100 liekov :wink:
23. dub 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 tiez si myslim :slight_smile: a bazalku si kazdy rok pestujem na balkone a nevedela som, co dokaze :wink:
23. dub 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka
@kikusik88
@evakva
@bordulka no babule tak ja dnes uplne ko, ten vikend v praci ma uplne zabil neskutocne tesim ze som uz doma, aj som sa o hodku skor vypytala ale samozrejme ze si to musim inokedy nadrobit, poobede mi ostalo uplne na prd, nechapem z coho, na odpadnutie, som aj pila aj jedla, ale ako keby som uz nevladala energia niekde pod nulou, po ceste domov sa mi normal hlava tocila, drahy ma riadne sprdol, ze co vymyslam s tou dietou, ze mam pekne za den aspon nieco teple zjest, strasne ma picha v pravom boku ale to od ovu :grinning: asi nie je a prehnalo ma aj tak asi budem muset s tym seknut ja mam strasne haklivy zaludok a aj dr mi vravel, ze musim jest teplu stravu polievky a tak, takze to som si vobec neuvedomila kurnik, ale chudnem dalej len to budem muset nejak zredukovat a namiesto dukanky pokracovat dalej v jedeni menej sak zaludok mam uz stiahnuty a zacat cvicit :angry: som ja ale pripad co

Aojte babule tak moj graf a cakaaam a cakaaam na ovu hnusobu :grinning:
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/grafy?c=-8588677708854775808
23. dub 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka vidiiis vidiiis to aj ja tak mavam vselico a potom sa docitam hmmm no totok hehe
hore som dala graf ak si ho teda nahodu nevidela uz :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 kup si aj horcik a nejaky multivitaminy. ja mam ako sumive co sa davaju do vody. mam aj pitny rezim aj vitaminiky. :wink:
23. dub 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85
@lauritka cauky babule tak uz slabne no je aj tak krasne silny :slight_smile: hadam zajtra uz vystupi teplotka..dnes bude sexiiiik :wink:
23. dub 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kikusik88 len ma to stve sprdol ma ako male dieta hehe to sa vzdy smejem ze ked je o 8 rokov starsi nech si nedovoluje :DDDD ale mal v tom pravdu musim uznat ale tak rano a vecer dietne a obed bude muset byt aspn ta polievke kurniki
23. dub 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 vystupi a hotovo ved kuk moj graf cakaame spolu a rano snaad budeme spokojne obe :wink:
23. dub 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
este jedna
23. dub 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 juj hadam ano uz budem 23 dc :sweat_smile:
23. dub 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ved uz ty sama musis vediet ako ti je lepsie :slight_smile:
23. dub 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 carka se mi zda slabsi..

jinak ahojky..
23. dub 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 i tak su tie ovu testiky moc pekne :slight_smile: uspesne sexikovanie prajem :wink:
23. dub 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 pekny grafik, som zveda ze co bude zajtra ale teplotka uz pojde 100pro hore. a ovu testy robis? asi nie, lebo nemas vyznacene. no ale ako vidim, poistili ste skoro kazdy den, takze nieco z toho budeeeeee :grinning:
inac u mna ovu testy negativne, myslim ze som nevystihla vrchol u mna to ide zakazdym rychlo a ovu normalne tak na 13-14 den. na 13.dc som mala takmer pozitvny testik ale nie celkom. no a dalsi den uz beloba, tak mam dilemu zase :grinning:
23. dub 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 juuuj keby boli take uz tehu coooo? :grinning: :grinning:
23. dub 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka no to je to ze tie ovu testy su take ze fatk musis vystihnut vrchol, preto ich nerobim lebo ma len stresuju dost coma niekedy teploty hnevaju :grinning: no ja som mala napr.pri provm merani ovu v 14-15 den a min graf to bolo na 17dc tak to vidis neda sa to presne urcit, tak budeme cakat a hadam stupneme uuuuz no poistili a drahemu sa to riadne paci :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak u mna fiasko pichala som gonal a na 12dc bola ovu bola som24dc a zrazu buuuf a prisla ms a este aka silna tak nechapem lebo moje cykly su 33dnove a nie len 24dni...chapete to niekto?
23. dub 2012 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supi aoj no graf mas pekny, ovu bola, tak sa uz len drz hore a neklesaj, drzim palce
23. dub 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no este kusilincek chyba. :slight_smile: ale uvidis zajtra. aky bude pre istotu snazilkujte az kym nestupnes.
23. dub 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka vieeeeeeeeeeeeeeeeeees aka som strasne hluuuuupa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz sa smejem doma sama ako takyyy blazon normalne by som sa nakopala do zadku, pozeram na wz preco mi ten tvoj graf nechce ukazat a ja soom na boku nemala prepnuty cyklus ach jo ale dosla som na to ale no som ja diliiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 to mas z toho hladu ohladom dietovania :grinning: :grinning:
23. dub 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 Ďakujem veľmi pekne za poradenie.
23. dub 2012 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 aj ja som si dnes kúpila alchemilkový čaj tak začínam odo dneska a hádam nie je horší ako urologický čaj aj kyselinu listovú užívam už asi 3 mesiac. Tak to je super že ti pomohol alchemilkový čaj dúfam že aj mne pomôže a podarí sa mi otehotnieť.
23. dub 2012 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabaka tak to mi je novinka, ale dufam, ze uzitocna :slight_smile: aj by som to vyskusala, moze tam ist aj susena bazalka? :grinning: ked este nieco najdes, kludne mi daj vediet :slight_smile: kazda rada sa ráta...
23. dub 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 moja, ved aj polievky si mozes navarit take, ako sa mozu v dukanke, nie? a ja som ti hovorila, ze ty chudnut nemusis :wink: a nemyslis, ze bola ovu na 14dc?
23. dub 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 ten alchemilkovy je podla mna v poho ale veeelmi zalezi aku znacku kupis, ja mam teraz taky ze je dokonca na pol litra jeden sacik a s takou nechutou ho pijem, no posledny krat dufam :grinning:
23. dub 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bordulka nie ma byt vraj cerstva - myslim, ze sa da kupit taka crepnikova :slight_smile: ze som na to prisla az po ovu, hned by som bola vyskusala :grinning:
23. dub 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek