• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

16. června 2017 
@elebe no dnes ma podbrusko pobolieva menej, ovu testy nerobim, tie ma stresovali este viac ale tak ja si na nu pockam aj ked nahoduo este nebola :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne len tak neujde, drahy isiel opat po nocnej k zubke uz mi volal ze sa vybavil este musi ist do pneuservisu a dojde, joj to bude zase tazka komunikacia :grinning: :grinning: :grinning: necham ho vydychnut a poobede sa ma nezbavi, ide na nocnu zas
24. dub 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85 ja budem robiť ovu testy,keďže som brala clostil a chvem nasadiť aj utroš,aby mi nič neušlo :grinning: :grinning: a ešte v piatok idem k tomu chiropraktikovi,nech ma kukne a skočíme na to :grinning: :grinning: ťažká komunikácia? prečo??
24. dub 2012 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby... co vy na to? http://www.fertilityfriend.com/home/29bfb5
ako som sa uz raz pytala, ale nebolo vidno keksikovanie.. myslite ze sme to este stihli?
24. dub 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe sak preco??heh chlap po nocnej a este nevyspatyyyy no to je kombinacia :dizzy_face:
no ja som ich nepovazujem za potrebne kedze mam sex pravidelne a niekey aj viac, mojmu drahemu sa ten maraton kazdy mesiac strasne paci, povedal, ze si to musi uzit pokial moze a skor ja som ta lenivejsia ale tak nemusi ma dlho prehovarat :zipper_mouth:
24. dub 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika podla mna ano :wink:
24. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika mozem sa spytat na fertility je to PM a AM sex?
24. dub 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 ano
@lindana bodaj by sa chytilo vajko :slight_smile:
24. dub 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika tak potom ano :dizzy_face: drzim palce
24. dub 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. dub 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 u nás je to tiež tak...ak ja mám chuť tak netreba dlho prehovárať drahého a opačne :grinning: :grinning: len môj priateľ je pracovne veľmi vyťažený a niekedy príjde domov jak zbitý pes a hneď zaspí....ja aj kôli tomu meriam BT,aby som vedela kedy ovu a vtedy aby sme keksíkovali :grinning: :grinning: ale niekedy je ako jeleň keď má ruju...záleží aj od toho akoje pracovne vyťažený a na akom projekte robí
24. dub 2012 v 08:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, koceny, tak ja uz mam po mrche, no este nemeram.... soja douzivana, tak uvidime co to spravi s cyklom... dufam, ze ovu bude...

@red_kika ahoj, podla mna ste to stihli pekne, dzim palce.

@kacena85 ach jaj, zas nocna a zas zubarka? no mas to narocne... :grinning:
24. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika tak ako inak ale treba este poistit nikdy nie je neskoro, teda samozrejme na konci cyklu hej :grinning:
24. dub 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no presne aj moj ked tak vselijak robi ale tak on je pripad unaveny, oci mu padaju a neda mi pokoj :dizzy_face: ale tak stane sa ze pri spravach zaspi moje zlate, ale tak co narobime, hadam to vyjde raz predsa a sak maj je nas :dizzy_face:
24. dub 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 jaaaaaaaaaa som dumala s kym som to tu vtedy pisala hehe uz mam z vas gulas ked tu foto nemate :D hej hej opat isiel lebo mu lieci zub no uz sa tesim, sice teraz nesusle :grinning: :grinning: :grinning: ale pocujem uz vo fone ze je ko..necham ho oddychnut a poobede sa ma nezbavi :wink:
24. dub 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 myslis ze teraz este poistit?
24. dub 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 hej, musim nejake foto dat :grinning: sa polepsit :grinning:
kde pracuje priatel, ked tolko nocnych ma? to moze? ved medzi nocnymi by mal mat 24 hod oddych, ci? moj muz ked taha 24-ku, tak ma 2 dni volno :confused:
24. dub 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red_kika ja by som este poistila, ved plodne dni nie su len jeden dva dni a ty si 15dc, ved neuskodi kolke baby mali sex pomaly po plodnych dnoch aj po ovu a zadarilo sa a jeden krat pomaly
24. dub 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 on robi v sbs, behaju na poplachy, prevazaju peniaze :dizzy_face: som mu vravela nech mi jeden taky kufrik donesie a robi drahoty alebo strazia celebrity alebo na koncertoch a tak
no on robi 2 dni denna, 2dni nocna a volno volno ale maju aj oni prechadzat na 24ky a bude mat dva dni tiez volno tak sa uviiidii
24. dub 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 aj ja si to hovorímže už raz aj na mňa musí príjsť rad a verím že tento rok aj príjde :grinning: :grinning: cítim to v kostiach :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2012 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacena85
@red_kika pri dcerke, sme s manzou male sex len jeden jediny krat aj to 2 dni pred ovu.... a otehu som... :grinning:
24. dub 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacena85 daj vediet, kedy najblizsie budu prevazat peniaze... odkial - kam... :grinning:
24. dub 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 tak už budeš dokonale pripravená ne ten víťazný cyklus :grinning:
...no mne tá alchemilka chutila ako posekaná zelina :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....tak možno tebe bude viac chutiť :dizzy_face:
....a aká je dnes teplotka :wink:
24. dub 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. dub 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattuliatko30 no uz aj minuly cyklus si mala skoro, nerobila si testiky ?? ja na tvojom mieste skusim uz od 6 dc aby ta takto stale neprekvapila hmmm :fearful:

inac pekny den vsetkym
24. dub 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magic08 no vidis tak sa aj tak vie zadarit a asi najlepsie vtedy ked si zena ani nerata plodne dni, ani nemeria teplotu a kasle na cele snazenie, ked to tento cyklus nevyjde dalsi kaslem na to, aj teraz sa tou teplotou len stresujem a neviem co ci ako preco
heh no jednoznacne budu v nitre prevazat :grinning:
24. dub 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, ja som meračka teploty ešte krátka, preto vám posielam moju tabuľku a skúste mi povedať, ako to vyzerá, ďakujem http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
24. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sagitta8 Ako dnesny testik? Daj vediet ako si dopadla :slight_smile:
24. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mucha11 neda sa ti graf zobrazit
24. dub 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 aj mna bolelo sice som myslela ze toho 18 bude ovu lebo velmi bolelo ale vcera a pred vcerom ma tiez boleli vajecniky a maternica bola nizko cize viem ze ovu bolaaaa :dizzy_face:
24. dub 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kemonka zervarj je to ok, ale je ok aj ked sa nemozes toto :slight_smile: lebo tie otruby zapekaju..ale pocula som aj ze z nich prehana :wink:
24. dub 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek