• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

14. února 2017 
@kacena85
@lauritka http://www.fertilityfriend.com/home/3beece
baby co ta teplota??? dam okolo 11:00 testik ovu, lebo uz neviem kedy pojde ta teplota nahor...ja uz nevladzem dnes sexovat :grinning:
24. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bordulka este mas na ovu casuuu ja som ju mala na 21 -22 dc :grinning:
24. dub 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 a co vravis na moj graf :unamused:
24. dub 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 neboj myslim ze zajtra vybehne nahor :slight_smile:
24. dub 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 ahojkaj tak ja som dnes klesla tu môj grafík http://www.womenzone.cz/uzivatelka/severankaa2/grafy?c=-8588664748854775808
No zatial sa dá piť uvidíme do kedy ale do ovu aj keby že ho mám piť nasilu a ešte nech sa to podarí.
24. dub 2012 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacena85 no vtedy sa nam akosi nechcelo, tak sme sa zmohliaspon na ten jeden raz a potom manzel odchadzal na niekolko dni prec, takze pocas ovu uz doma nebol a predsa to vyslo... :grinning: no teraz to ako si nejde...
mna meranie teplotky bavi, takze ako stres to neberiem, mna skor ovu testy vyvadzali z miery, takze s tym som prestala...
takze v nitre hej, asi niekedy pojdem cez nitru... :grinning:

@mucha11 zle si zadala link, musis kliknut na Sharing - Setup a skopirujes ten link co sa ti objavi Your Charting Home Page Web Address to v tom okienku pod tym
24. dub 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte :slight_smile: som tu nová,ale sledujem vás už dlho :sweat_smile: chcem sa s vami podeliť o svoje grafiky. Endokrinolog mi povedal, že mam anovulačne cykly, (keďže doteraz je v tom, že žena MUSÍ mať ovulaciu presne v strede cyklu) ale gynekologička ma nahovorila na merianie teploty a mne sa teda vôôôôbec nezda, že by som ovulaciu nemala :sunglasses: , len ju mám okolo 21 DC. snažíme sa s manželom o bábo od decembra a každý mesiac tajne dúfame, že teraz to vyjde. Viem, že to nie je vobec veľa, tak sa nemám na čo sťažovať, no.... :slight_smile: tento mesiac sme to dufam vystihli pekne, ved sme sa aj snazili :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?d=2012-01-15
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?d=2012-02-23
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?d=2012-03-30
24. dub 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 ale aj mne stupne az dva dni po pozitivnom teste.
ovulacia je do dvoch dni.. a teplota este aj moze zareagovat trosku neskor. zajtra stupnes.
24. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@severankaa2 hmm .... tak konečne aj teplota ukazuje na mrchaňu :angry: ..... ale ten ďalší už musí byť víťazný :grinning:
24. dub 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirinka1 @mucha11
babulky, chodte v menu na Sharing -> Charting Home Page/Setup -> verejnu linku, ktoru nam mozete ukazat, najdete pod tectom Your Charting Home Page Web Address:
ak nie, kliknite nizsie na Save alebo tomu podobne tlacitko a potom by ste to uz na tej stranke mali najst...
24. dub 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko vsetkym, ja sa trepem niekam hore :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/piefunko

@elebe jasnacka, uz sa na neho tesim, keby mozem aj dnes ho zacnem jest :grinning:
@kasena85 moja a nemala si ty uz tu ovulu?
24. dub 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirinka1 mas ich ovulacne, lebo vidim svoje :grinning:

hore klikni na SHARING a potom HOME PAGE set up, tam si klikni na create ur own chart a hore v ramceku t vygeneruje link, ktory tu kopirujes.
24. dub 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lauritka oki tak budem teda cakat :grinning: a dnes sexovat je na nieco dobre ci staci zajtra?
24. dub 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko a co testik :wink:
24. dub 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 zajtra uz kasli na to, ked stupnes. taky maraton staci, dnes este raz a oddychuj :grinning:
24. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko mehehe :grinning: :grinning: :grinning: aj ja som tak bola...najprv som sa nevedela dočkať kedy ho začnem jesť,potom kedy ho už dojem a teraz kedy bujde ovulka :grinning: :grinning: :grinning: dnes skočím k dokimu po utroš a v piatok ešte k chiropraktikovi a bol by v tom čert aby to nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2012 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@osicka36 veru už aj teplotka ukazuje na mrchu ale aspon viem že aj keď mám vysoké teploty mrcha môže prísť.
24. dub 2012 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka uf aj dnes :sweat_smile: no dobre co by som neurobila pre // na tehu teste :grinning:
24. dub 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
24. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lauritka no nemám už testíky..teraz vydržím len s meraním..a uvidím..možno ešte klesne...a označí ju neskôr, uvidím... :slight_smile:
24. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby nakoniec som sa dockala ovulky na 21DC huraaa http://www.fertilityfriend.com/home/dadenka dnes mi to FF potvrdil. uz len cakat ci sa zadarilo. :dizzy_face:
24. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko grafík vyzerá pekne :slight_smile:)) netestneš? :wink:
24. dub 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikusik88 no ja nemam dvojfazovy graf, sme sa tu zhodli s babami ze ovu asi ani nebola, takze testik asi ee :grinning: skor uz cakam na mrchu a potom juchu na clostil :wink:
este to dneska vydrz, potom uz len nohy hore a budes testikovat ty :wink:
24. dub 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@osicka36 ahoj...tak už si bola u toho doktora???? či ešte len ideš?nemala si ísť v piatok?..už som zabudla...ako si dopadla?
24. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elebe no mi hovor, ja som si naivne myslela ze ked v jan. hupsneme na to tak ostanem hned tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani som si nevedela predstavit ze by som mohla v aprili, alebo nebodaj maji, sak to bolo jak o 100 rokov :grinning: a uz je to tu a ani neviem jak... same cakanie, najskor na mrchu potom na ovulu potom zase a zase a zase :grinning: no ale aspon ze uz je tu ten maj a cakat uz budeme len na porod :wink: :wink: :wink:
24. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piefunko :sweat_smile: len ci dnes este mm ukecam :grinning:
no hadam budem za 2 tt su tu // ako na koni :wink:
no hadam ti clostyl zaberie
24. dub 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mattuliatko30 pod tvojou otazkou je odpoved :wink:
24. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piefunko no ja uz neviem ani sama, ale mam nizke teploty podla mna...tak sa uvidi, dnes v noci sa hadam konecne vyspim, ale podbrusko ma pobolieva uz druhyyy den tak neviem co ma natahuje hehe
24. dub 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek