• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Grafy BT

19. října 2016 
@kacena85 hahaha ze ponozkovy sex, @elebe tu ma podnikatelsky sex hehehe este ake sexiky vymyslime? :grinning: no ja asi fakt testnem, ale sak jak pozeram tak aj @ejvn by mohla, ved ma krajsi grafik ako ja, hmmmm? :dizzy_face:
24. dub 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka no ale mali sme.sice sme si davali pozor,ale mali sme.den pred ovulkou,preto som taka nerozhodna.lebo ozaj nejaky maly biely snazivec ujst mohol :sweat_smile:
24. dub 2012 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe chcelo by to domaci UZV, cooo? :dizzy_face: :grinning:
24. dub 2012 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko no my dávame podnikateľský len pred mrchou,alebo mimo plodné dni....a ja si ponožky dávam dole,lebo som čítala takú poveru,že keď sexuješ v ponožkách splodíš chlapčeka a ja chcem diavčatko :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2012 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ahojky, co myslíš?pořád si myslím, že ovulka nebyla :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/Evika
24. dub 2012 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko to by bola jaká pecka.....to by som každý deň kupovala ten gel na UTZ :grinning: :grinning:
24. dub 2012 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe ja nechcem strasit, len si treba uvedomit vsetky scenare... radsej zbytocne sa snazit ako tu sancu prepast... :wink:
24. dub 2012 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe hej hej to staci, my snazilkujeme ked mame chut a tej je dost aj bez sledovania dni a celkom to tak aj vychadza tak tfuj tfuj nech to prinesie fazulku
24. dub 2012 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@riana12 tak tak....takže zajtra skočím na drahého a potom v piatok....tentokrát som si to naplánovala každý druhý deň a hotovo :grinning: :grinning:
24. dub 2012 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elebe aj ja som minule drahemu vyzuvala prave preto ponozky :D:D:D a mat doma uzv tak som na nom asi nonstop :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2012 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko kasli na to dnes, rano testni a budes naistom, lebo teraz ked tam nic nebude tak budes zas sklamana rano je istejsie :wink:
24. dub 2012 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@riana12 zdielam tvoj nazor so snazeniiim :wink: @elebe do bojaaaaaa :grinning:
24. dub 2012 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@piefunko inak ja som chcela študovať medicínu,len ma prehovorila naša školská poradkyňa....ja krava :angry: :angry: som sa dala ukecať....hovorila že na to nemám a potom som sa dozvedela že by ma vzali :angry: :angry:
24. dub 2012 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@evikmi uff, tak uz teraz to vyzera ako anovulak, lebo sa ti to nedrzi hore :unamused:
24. dub 2012 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@evakva ahoj, minuly mesiac to nevyslo, mozno si pomatas ten rozhadzany cyklus. ako pokracujes ty? pripajam svoj graf http://www.fertilityfriend.com/home/3a37f2
24. dub 2012 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka právě :frowning2: no co... už abych to dostala :-/
24. dub 2012 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka a nemoze to mat evikmi IP?alebo podla coho sa to potom rozlisuje co je pokles proste ze anovulak alebo IP?
24. dub 2012 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko ja ani neviem ci som 11DPO, alebo len 8DPO, tento cyklus som nemala ani hlien ani bolesti, tak si to neviem celkom odsledovat. ja s testikom pockam do konca tyzdna - este mam dufik na dva dalsie dni a potom uvidim. mna len tento cyklus prekvapil ten husty biely hlien, mam ho uz 5 dni od toho poklesu na 18DC :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/ejvn
24. dub 2012 v 17:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka hehe sorry to bolo k inemu grafu mne sa tuuu tak myylia :grinning:
24. dub 2012 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ejvn ten pokles sa mi tam praaaveze paci a hlien je tiez bobree znamenie len sa uz drz hore a testuj ked bude ms meskat :wink:
24. dub 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,
nepribudla nejaká tehulka v posledné dni? :wink:
My sme pred plánovaným IUI... brala som clostil 2x denne a je mi z neho fajne zle...napína ma už druhý deň, žalúdok mi normálne pláva... :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/Loyanca
24. dub 2012 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lauritka ahoj, neviem či testujem dobre ovu. Ráno zmeriam teplotu a dnes som o 8:00 išla na WC potom som si ešte ľahla a o 10:00 som testovala. Bola tam čiarka, viditeľná, ale zatiaľ slabá. Testla som o 16:00 skoro nič. Je ju vidieť, ale to sa veľmi musíš pozerať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Predtým na testoch nebolo nič. Som myslela, že to už bude len silnieť. 4o si myslíš. Či mám inokedy testovať? Zajtra som chcela zase o 10:00 skúsiť.
24. dub 2012 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 no skusim si nakazat, aby teplota nesla nizsie, ok? :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2012 v 17:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacena85 urcite testnem rano, ak nezabudnem a nevycikam sa naprazdno :grinning:
@ejvn ja som tiez mozno mala ovulku neskor, ale asi som ju skor nemala vobec :grinning: no tak tiez mi ostava aj dufik este na 2 dni tak neviem, nechce sa mi moc testovat uz som bielu aljasku mala v piatok, ale sak euro pade hore dole :grinning:
@elebe mala si ist na gyndu :dizzy_face:
24. dub 2012 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@piefunko no sak ty vies ked neces netestuj, uvidis aj podla teploty ale ja som taka ista ked je doma test no co necham ho len tak lezat v zasuvke :D
24. dub 2012 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacena85 moja mozno si len robis schody do tehotenskeho raja :slight_smile: zajtra stupnes a dolu uz nepojdes :slight_smile:
24. dub 2012 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@piefunko no vidíš teraz by som bola jaká frajerka :grinning: :grinning: ja som chcela ísť za detskú sestričku a potom neskôr pediatričku....ale nakoniec som išla na hlúpu obchodnú akademiu :angry: :angry: teraz keby som si mohla vybrať tak idem študovať trestné právo :sweat_smile:
24. dub 2012 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ozaj baby tie čo ste brali utroš...ako vám ho doki naordinoval?? :confused: :confused: mne dal krabičku kde je 30ks a mám si dávať jednu ráno a dve večer :confused:
24. dub 2012 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@bordulka dufam dufam pevne aj ohladom teploty aj shodikov :grinning:
24. dub 2012 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@elebe ja som tiez vystudovala obchodnu akademiu ale cele zle uplne mimo, teraz by som sla do skoly alebo skolky najradsej robit, mamina je vychovavatelka v skole, heh zeby geny??
24. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek